• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Як вибрати партнерську програму?

Рубрика : Партнерський маркетинг

Сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно зробити, щоб знайти свою нішу, як вибрати свою партнерку. Причому партнерська програма повинна бути цікавою насамперед для Вас і має приносити бажаний результат.

В попередній статті ми розглянули основні моменти вибору ніші. Це актуальність чи затребуваність, конкурентна складова, ємність ринку і перспективність. На основі цих моментів і будемо шукати партнерку.

Щоб вибрати нішу партнерських програм можна скористатись сервісом Wordstat від Яндекс – http://wordstat.yandex.ru, або пошукати ключові слова в Google – https://adwords.google.com. В ідеалі потрібно вибирати тему, яка вас найбільше цікавить, з якою Вам буде приємно працювати. Вибираєте на цю тему партнерську програму. Визначаєте ключові слова.  Переходимо по посиланнях і набираємо відповідне словосполучення. Аналізуємо, дивимось скільки раз в попередньому місяці було таких або подібних запитів. Таким чином дізнаємось про актуальність вибраної теми. Якщо є запити більше 5000 раз – то ніша достатньо ємнісна. Отже люди шукають цю інформацію, але постає питання чи знаходять вони її?

Тоді потрібно визначити конкурентноспроможність. Для цього проведемо попередній аналіз. Відкриваємо пошукові системи Яндекс, Гугл, Рамблер. Набираємо декілька ключових слів, які нам були видані при пошуку запитів. Дивимся, шукаємо Вашу партнерську програму, точніше ті товари чи послуги, що воно пропонує. Чи вони тут часто зустрічаються, чи багато людей її рекламують. Якщо не більше 2-3 людей, то вважайте ніша практично вільна. Отже дана партнерська програма не має великої конкуренції і може дати непоганий результат. А також є ймовірність знайти ще кілька партнерських програм на тему, яка Вас цікавить. Таким чином, Ви зможете вибрати необхідну партнерську програму, з якою Вам буде приємно працювати.

При виборі партнерки потрібно знати також основні ознаки ідеальної партнерської програми. Але про це вже у наступній статті.  

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментарі

шукаю партнерські програми

Залишити коментар або два