• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Заробіток на сайті з Tak.ru.

Рубрика : Додатковий заробіток, Заробіток в інтернеті, Заробіток на сайті, Партнерські програми

Заробіток на сайтіTak.ru – це рекламний брокер, сервіс для веб-майстрів і рекламодавців. З допомогою цього сервісу можна отримувати непоганий заробіток на сайті. Особливо цікавий заробіток в інтернеті з Tak.ru для новачків, оскільки вимоги не дуже високі і дозволяють заробляти на своєму сайті вже з самого початку нелегкого шляху ще недосвідчених веб-майстрів. Рекламний брокер Tak.ru – це перш за все партнерська програма, де продають і купляють трафік. Кажучи по простому, це таке місце, де можна продати за пристойні гроші ваших відвідувачів, які заходять на ваші сайти або провести рекламну кампанію з просування свого ресурсу.

Перш ніж говорити про Tak.ru як партнерку необхідно ознайомитися з цим сервісом і розглянути послуги, які пропонує цей рекламний брокер.

Отже, з офіційної сторінки сайту Tak.ru видно, що надаються три пропозиції співпраці.

Tak.ru для Рекламодавців.

Ви платите за результат, за візит зацікавленого у Ваших послугах відвідувача. Оплачуєте не просто розміщення посилань на сторінках з накрученим рейтингом, а й кількість відвідувачів, які прийшли на ваш сайт.

Переваги:

  • Низькі початкові ціни. Мінімальна ціна за клік складає всього 10 копійок.
  • Ви бачите хто, коли і звідки прийшов до вас на сайт. Повторні і сумнівні переходи Ви не сплачуєте.
  • Немає обмежень на мінімальний платіж. Почати рекламну кампанію Ви можете з одним рублем на рахунку.

Заробіток на сайті з Tak.ru.

Якщо Ви власник сайту – можете заробити на рекламі. Причому, перший платіж можете отримати сьогодні ж. Гроші відправляються в день запиту.

Заробіток на сайті з Tak.ru відзначається наступними  перевагами:

  • Рекламний брокер працює на комісії всього 25%. Три чверті платежів рекламодавців виплачуються власникам рекламних майданчиків.
  • Сайти, розміщені на безкоштовних хостингах, ніяк не ущемляються. Їх власники теж можуть заробляти на рекламі.
  • Мінімальна сума виводу відсутня. Виплачують будь-які суми відразу.

Tak.ru для Експертів.

Можливо, у вас взагалі немає свого інтернет ресурсу і тема заробітку на сайті Вам не цікава. У той же час ви можете володіти цінними знаннями або вільним часом. І те, і інше можна реалізувати.

  • Існує досить багато рекламних брокерів, систем контекстної реклами і т.д. Часто рекламодавці використовують будь-яку можливість для розміщення контекстної реклами, оскільки це мудра тактика і ризики тут мінімальні. Якщо ви повідомите таких людей про Tak.Ru, то з великою ймовірністю вони стануть новими клієнтами і почнуть набувати трафік і тут теж. Для вас це означає постійний дохід від всіх платежів знайденого вами рекламодавця.
  • Якщо ви знаєте про існування якоїсь іншої партнерської програми, де платять більше, ніж рекламодавці Tak.Ru, ви можете зареєструвати партнерське посилання цієї програми, як свій власний сайт, і перенаправляти туди трафік з Tak.Ru. Таким чином, в Tak.Ru ви будете купувати трафік, а через партнерську програму іншого сервісу зможете продавати його за більш високими цінами.

Як уже зазначалося, в середовищі новачків, Tak.Ru користується просто скаженою популярністю і давно займає лідируюче місце! У чому секрет такого успіху? Чим же хороша така партнерка, чому саме їй віддали свою перевагу тисячі різних людей? Основні переваги вже розглянуті. Можна зробити ще такі висновки:

Перше – ви можете зареєструватися відразу і буквально через кілька хвилин почати заробляти гроші на своєму сайті. Вважаємо, що це дійсно непогано, враховуючи прагнення починаючого веб майстра, відразу приступити до цікавої роботи.

Друге – в систему приймаються будь-які, навіть початкові проекти. Простіше кажучи, беруть навіть тих, хто розмістив свої ресурси на безкоштовному хостингу! Заробіток на таких сайтах з Tak.ru також можливий. Що може бути краще молодій і недосвідченній людині, якій необхідний початковий капітал.

Третє – прості і зовсім зрозумілі вимоги, слідувати яким не складе жодних проблем. Тут все гранично ясно і зрозуміло. Чіткі правила участі, в яких розбереться навіть юний новачок, який нещодавно сів за персональний комп’ютер і намагається заробити в інтернеті.

Четверте – широкий спектр рекламних блоків. Вам стануть доступні різні формати відображуваної реклами: плаваючі вікна або текстові посилання. Особливо тішить те, що все легко настроюється і не вимагає наявності будь-яких знань, що й дозволяє максимально швидко отримувати заробіток на сайті.

Список перерахованих достоїнств на цьому не закінчується. Зверніть увагу на те, що в системі tak.ru зовсім відсутня мінімалка! Приміром, у такій відомій партнерській програмі, якою є AdSence, мінімальний розмір накопиченої суми становить значну суму, якщо не помиляюсь 50 євро. Недосвідчений веб-майстер, ледь розмістивши в інтернеті свій новенький проект навряд чи потягне подібні витрати системи, відповідно заробіток на сайті з допомогою такої раклами буде набато складнішим.  Причому всі виплати здійснюються поштовими переказами на вашу домашню адресу. У результаті цього, в якійсь мірі втрачається ваша анонімність.

Але основним і дуже вагомим недоліком є дуже малі ціни за перехід, якщо припустимо порівнювати з іншими подібними проектами, що і стає вирішальним при виборі рекламних брокерів, тому більш досвідчені веб-майстри відмовляються від послуг Tak.ru і використовують для заробітку на своїх сайтах більш оплачувані рекламні сервіси. 

Щоб зареєструватись в рекламному брокері Tak.ru і отримувати заробіток на сайті використайте наступне посилання.

На цьому мабуть все, в наступній статті поговоримо про заробіток з Tak.ru в якості партнерської програми.

Успіхів і великих заробітків в інтернеті!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментарі

Так.ру платить більше ніж інші рускі брокери.

Залишити коментар або два