10 способів заробити в інтернеті з допомогою Twitter.

заробити в інтернеті на TwitterЯк ми всі знаємо, Twitter є найпопулярнішим сервісом мікроблогінгу в інтернеті. Він є одним з найбільш використовуваних засобів для тих, хто намагається просувати свої послуги та товари в інтернеті. Він є інструментом для інтернет-маркетологів. Це означає, що блогери, можуть заробити в інтернеті швидкі гроші за допомогою Twitter.

З допомогою Твіттеру можна заробити в інтернеті так само, як це роблять за допомогою звичайних блогів. Сьогодні в цьому пості я розповім про 10 кращих способів заробітку на Twitter.

Спосіб 1 – Пряма реклама.

Є компанії, які хочуть рекламувати свої товари та послуги через Twitter. Однак, такі компанії будуть вимагати високого рейтингу вашого облікового запису. Співвідношення кліків до показів ваших твітів можуть бути проаналізовані за URL відстеженням послуг, наприклад, як bit.ly або SU.pr. Також у вас повинна бути велика кількість людей хто за вами стежить. Тому, якщо у вас хороший рейтинг кліків, ретвітів і співвідношення великого числа людей, що стежать за вами, то це хороший варіант.

Спосіб 2 – Монетизація фону і профілю в Твіттері.

За допомогою фону вашого профілю в Twitter можна заробити в інтернеті гроші. Є сайти, такі як TwittAd.com, які надають послуги для користувачів Twitter, а саме для отримання прибутку від їх Twitter фону. Є рекламодавці які зацікавлені в розміщенні свого фону (своєї фірми) на вашому акаунті. Можна вибрати тривалість знаходження фону рекламодавця, а так само, бажану ціну. Після того, як зареєструєтесь на TwittAd, рекламодавець буде завантажувати через Twitter API рекламні оголошення в ваш профіль.

Спосіб 3 – Ваше ПІП(ВІО).

Чи знаєте Ви, що ваше ПІП(ВІО), тобто інформація про вас може продаватися. Наприклад, можна заробити поставивши продаються повідомлення в цю область. Але, думаю на цьому багато не заробиш.

Спосіб 4 – Перегляд спливаючій реклами.

Цей спосіб трохи схожий на те, як деякі раніше пробували заробляти на перегляді реклами та серфінгу. Це було давно. Коли людина натискає на ваші посилання в Твіттері буде з’являтися рекламна смуга з рекламою, після цього буде перенаправлення на цільову сторінку. Платять в цьому виді заробітку, як правило за 1000 показів. Один недолік цього способу – навряд чи це оцінять, хто на вас підписався і хто буде натискати по вашим твітам. Так що не ставте рекламу на всі ваші посилання в Twitter.

Спосіб 5 – Пошук спонсорів.

Twitter може бути прекрасним місцем, де можна знайти ваших майбутніх спонсорів. Зберіть велику аудиторію у вашій ніші яка буде слідувати за Вами. Багато вебмастрів знайшли спонсорів у Twitter, часто створюючи твітти.

Спосіб 6 – Партнерські посилання.

Хороший спосіб продавати продукцію за партнерськими посиланнями в ваших твіттах. Якщо у вас багато послідовників, ви знамениті і добре себе зарекомендували, є ймовірність що будуть купувати продукцію за вашим партнерським посиланням. Переконайтеся в тому, що ви будете продавати якісний товар і можете робити твіти з партнерськими посиланнями, отримуючи свій відсоток від продажів.

Спосіб 7 – Створити бренд.

З допомогою Ваших твітів в кінцевому результаті можете створити бренд для Вашої компанії. Ви можете створити імідж для себе або Вашій компанії. Це все в довгостроковій перспективі, тому що все більше і більше людей починають використовувати Twitter.

Спосіб 8 – Професійний Twitter – блогер.

Стати професійним блогером як Д. Роуз, тільки в Твіттері. Це теж може статися в довгостроковій перспективі, багато фірм і корпорацій будуть наймати таких людей.

Спосіб 9 – Нові тенденції.

Ви можете йти в ногу з часом з тенденціями, які відбуваються в Твіттері. А потім використати це все для того щоб заробити в інтернеті. Наприклад, створення на замовлення унікальних фонів в Твіттері або плагінів.

Спосіб 10 – Перспективні контакти.

Майже всі люди в інтернеті користуються Твіттером. Зробіть безцінні контакти з людьми, які більш успішні, ніж Ви. Таким чином, можете багато чому навчитися, і вони можуть виявитися дуже корисними Вам у довгостроковій перспективі.

От і все … Хто не будь вже монетизує Twitter? Або тільки використовує для посилань?

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Зоя

  Спасибо за полезную статью!Я уже два года в Твиттере и использую его только для рекламы.Сейчас появилось более расширенное видение.Учту.

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Будь-ласка

   Відповіcти