5 реальних способів заробітку “ВКонтакте”.

способи заробіткуМи сьогодні поговоримо про способи заробітку “ВКонтакте” саме з допомогою групи. Розкручування групи в контакті – процес досить тривалий і непростий, але якщо вже вдалося добитися успіху в цьому напрямі, то важко встояти перед спокусою певним чином монетизувати популярну групу і окупити свої вкладення, витрачений час і зусилля. В попередній статті ми з вами шановні читачі, вже ознайомилися з основними нюансами створення і розкручування груп в популярній соціальній мережі “ВКонтакте”, а сьогодні я хочу поділитися з вами порадами про те, як заробляти в цій мережі, використовуючи розкручену групу.

Тож які способи заробітку “ВКонтакте”?

В цілому можна виділити 5 основних способів заробітку у Контакті з допомогою розкрученої групи. Це:

  • 1) “злив” трафіку з розкрученої групи на свій сайт або блог для заробітку в інтернеті,
  • 2) використання групи як рекламного майданчика;
  • 3) в якості інтернет-магазину;
  • 4) робота з партнерськими програмами для груп контакту;
  • 5) продаж розкрученої групи новому власникові.

А тепер детальніше.

Перший спосіб заробітку – використання групи для додаткового трафіку для свого сайту.

Якщо у вас, шановані читачі, є власний сайт або блог, то ви можете використовувати групу в контакті як додатковий ресурс для розкручування цього сайту або блогу. Це метод непрямого заробітку “ВКонтакте” дуже популярний.

Другий спосіб заробітку – група “ВКонтакте” як рекламний майданчик.

Заробити в Контакті на групі в якості рекламного майданчика вдасться, якщо знайдеться рекламодавець, бажаючий в цій групі розмістити свої оголошення або банери. Логічно, чи не так? Ось тільки з пошуком рекламодавця іноді заковика: вдень з вогнем не знайдеш! Хоча якщо в групі полягає більше десятка тисяч учасників – шанси нестримно підвищуються.

Вибір хорошої популярної теми для групи – секрет залучення великої кількості учасників і, як наслідок, залучення хороших рекламодавців. Завжди добре «йдуть» такі теми як «фільми онлайн», «музика», «приколи, гумор», «подорожі, туризм, відпочинок», «цитати, афоризми, статуси», «малюнок, photoshop», «автомобілі», « весільні сукні та аксесуари »і багато-багато іншого.

Третій спосіб заробітку – група “ВКонтакте” як інтернет-магазин.

Якщо заробити в контакті на групі як рекламного майданчика – не ваш метод, спробуйте себе в якості інтернет-підприємця. Групу в контакті цілком можна перетворити на інтернет-магазин і продавати через неї різні товари.

Найчастіше продається через такі от групи-магазини біжутерія, парфумерія, одяг, взуття, аксесуари, цифрова техніка, всілякі хенд-мейд вироби, дитячі іграшки, косметика, спорттовари. Можна також заробити в контакті на групі-магазині по продажу чаю, квітів, товарів для дому, меблів, автозапчастин. При цьому не обов’язково навіть всю групу цілком присвячувати продажу – іноді достатньо однієї теми, в якій і будуть розміщуватися товарні пропозиції.

Даний метод заробітку в Контакті на групах є самим прибутковим, але при цьому він і найскладніший. Власнику групи доведеться зіткнутися з тими ж труднощами, що виникають і при оффлайн-продажу товарів: питання зберігання товарів, їх доставки покупцям, питання оплати. Тому монетизувати групу в контакті багато хто прагне за допомогою міні складних способів – наприклад, за допомогою партнерських програм.

Четвертий спосіб заробітку – група “ВКонтакте” і партнерські програми.

Партнерські програми для заробітку в контакті дозволяють “не морочитися” питаннями пошуку рекламодавців або ж вибору відповідних товарів для продажу: партнерська посилання розміщується на сторінці групи і починає приносити прибуток своєму власникові. Правда, необхідно постійно докладати зусилля для залучення учасників до групи, адже, на жаль, кількість учасників, кликали на такі посилання, неухильно зменшується.

П’ятий спосіб – група “ВКонтакте” як товар.

Продаж розкрученої групи – найрадикальніший спосіб заробити в Контакті. З усіх 5 основних методів цей – найприбутковіший, адже за якісну групу можуть запропонувати більшу ціну. Що впливає на “ринкову вартість” групи в контакті? Це, звичайно ж, популярність тематики, якість контенту групи, кількість учасників, їх активність, наявність тенденцій до збільшення числа учасників.

Купують групи в контакті, як правило, приватні особи, а компаніями можуть скуповуватися групи, присвячені виробленим ними брендом – для використання в якості додаткового каналу зв’язку з клієнтами.

Отже, шановні читачі, заробити в Контакті на створеній і розкрученій групі – це дійсно один з реальних методів заробітку в інтернеті в цілому. Тож зробіть групу, просувайте її і використовуйте дані способи заробітку. Не бійтеся експериментувати і у вас все вийде! Бажаю вам великих успіхів!

До зустрічу у наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.