5 способів заробітку з допомогою груп в соціальних мережах.

способи заробітку з допомогою груп в соціальних мережазЯк ми вже знаємо соціальні мережі в сучасному інтернеті набули шаленої популярності. Відповідно в цих мережах з’явилося дуже багато різних груп. З їх допомогою ми знаходимо друзів за інтересами, спілкуємося, обмінюємося інформацією, Але рано чи пізно ми дізнаємося, що автори великих груп заробляють з їх допомогою непогані гроші. Як же це так? Які способи заробітку вони використовують?.. А може б і мені спробувати?

Чому б ні, тим більше для цього не потрібно мати надзвичайні знання, просто як і раніше потрібно спілкуватися, шукати однодумців. Звичайно не все так і просто, але проявивши кмітливість, вклавши певні трудозатрати і час можна створити непогане джерело доходу і знайти для себе ефективний спосіб заробітку.

Насамперед потрібно створити групу. Причому вона повинна нести вузькотематичний характер. Тут практично не мало б виникати проблем, Зараз кожний користувач соціальної мережі має змогу створити собі групу на цікаву йому тему. Причому, бажано, щоб в цій тематиці автор був добре обізнаний. 

Звичайно, на початку треба наповнити групу цікавою інформацією, красиво оформити. Далі необхідно починати розкрутку, залучати якомога більше учасників, З часом група стане відомою і її почнуть знаходити користувачі з таким же інтересом і настає самонаповнення. Тоді Вам залишається тільки слідкувати за порядком і час від часу підкидати гарячий матеріал для обговорення. Настав час для монетизації групи.

Отже як монетизувати і як можна заробити гроші з допомогою груп в соціальних мережах? Які існують для цього способи заробітку?

Спробуємо розібратися.

1. Реклама.

Можна заробити гроші на рекламі, які розміщують на відповідних групах, беручи участь в різних акціях від фірм, які зацікавлі у просуванні своїх товарів у Ваших групах. Це тільки як один з варіантів. Якщо група добре «розкручена» – знаходяться відповідні рекламодавці, які готові заплатити за розміщення в цих групах різноманітних промостатей, банерів а також посилань. 

Відповідно творець групи може самостійно шукати таких рекламодавців, причому давши їм зрозуміти наскільки позитивною буде реклама їх товарів чи послуг в його групі. Наприклад, якщо розмістити баннер в хорошій, розкрученій тематичній групі, то в місяць він даватиме дохід в кілька сотень долларів. 

2. Заробіток з допомогою партнерок.

Можна заробити гроші в соціальних мережах і з допомогою партнерок. При такому способі заробітку потрібно самостійно просувати в групах товари та послуги певної партнерської програми з метою отримання комісійних від продаж.

Якщо пропонувати щось купити прямо, безпосередньо з групи, то такий метод працює погано, а ось якщо запропонувати підписатися в розсилці взамін на якийсь безкоштовний матеріал, а тоді поряд з безплатною інформацією просувати і платний продукт, то ефективність збільшується в рази. Але необхідно шукати ті патнерки, товари чи послуги яких можуть безпосередньо зацікавити учасників даної групи.

3. Створення груп та їх подальший продаж.

Як і в попередньому випадку, потрібно створити тематичну групу, розкрутити її, а потім можна продати відповідним фірмам чи компаніям для того, щоб ті просували там свої товари чи послуги.

Якщо група створювалася для певному бренду або для реклами групи товарів, то власники такого бренду часто самі звертаються для того, щоб продати їм таку группу і пізніше використовують для комерційних цілей. У популярних соціальних мережах Вконтакте і Фейсбуці є групи вартістю в кілька десятків тисяч долларів. Як Вам такий спосіб заробітку?..

4. Створення груп на замовлення, їх оформлення і просування. 

Є дуже вебмайстрів, які хотіли б просувати свої сайти в  соціальних мережах для залучення додаткових відвідувачів, що могли б стати потенційними клієнтами, покупцями. Але вони не мають для цього часу, до того ж необхідно володіти певними навиками в технічних нюансах роботи тієї чи іншої соціальної мережі. Тоді вони використовують для таких цілей найманих активних учасників мереж.

Для такої роботи можете підійти і Ви, приймаючи відповідні замовлення і створюючи групи на певні вузькотематичні теми. Якщо використати свій досвід і певні засоби, які афішувати не прийнято, можливо досить швидко «розкрутити» групу.

5. Створення спеціальних груп для просування Ваших сайтів.

Також з допомогою групи можна отримати додатковий трафік для Вашого сайту, Для цього потрібно створити спеціальну групу на тематику сайту і розмістити посилання на Ваш вебресурс, Ефективно працює метод, коли посилання вестиме на розсилку, при підписці на яку учасники отримують корисну безкоштовну інформацію. Пізніше підписчикам можна запропонувати і якусь комерційну пропозицію. Це як варіант номер 2, тільки тут просуваються вже не партнерське посилання, а безпосередньо Ваш сайт.

Також пропоную ознайомитися з статтею про заробіток в соціалках без допомоги груп.

Мабуть все, але це тільки основні способи заробітку, якщо добре подумати, зважити свої можливості і знання, може виникнути і ще кілька ідей для створення додаткового джерела доходу з соціальних мереж.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Сергей

    Да действительно есть такие социальные сети, в которых можно заработать денег. вопрос в том какие именно

    Відповіcти
  2. Sun

    Сергей, Напевно мова про ВК. Я хоч не читав статтю, але дивлячись на заголовок можно до цього прийти, друже)

    Відповіcти