7-рівнева партнерка бізнес-школи “Богатеем вместе”.

"Богатеем вместе"Про школу “Богатеем вместе” ми говорили в попередній статті. Сьогодні розглянемо партнерську програму цієї бізнес-школи, умови участі, як можна не тільки навчатись але й заробляти в мережі інтернет з допомогою цього проекту.  

Оскільки навчання в цій школі платне, а залучення учнів справа клопітка, бізнес-школа “БВ” готова поділитися прибутком з усіма, хто може допомогти набрати аудиторію.

Суть партнерської програми дуже проста – після реєстрації Ви отримуєте спеціальне партнерське посилання, по якому направляєте відвідувачів на сайт школи “Богатеем вместе”.

Якщо запрошений партнером відвідувач оплатить навчання або щось купить всередині проекту, то партнер отримає комісійну винагороду у розмірі 20% від суми поповнення рахунку.

З моменту реєстрації користувач закріплюється за партнером, який його запросив. Це означає, що партнер отримує винагороду кожен раз, коли користувач поповнює свій рахунок незалежно від того, як багато часу пройшло з моменту його реєстрації.

Привілейована партнерська програма школи “Богатеем вместе”.

Професіоналам, що мають досвід просування платних продуктів у мережі інтернет ми пропонуємо вигідніші умови. За бажанням партнер може підключитися до привілейованої партнерській програмі. Вартість участі в цій партнерській програмі складає 12 руб / день.

При цьому розмір винагороди за особисті продажі складе 25% і плюс до цього по 5% з продажу залучених ним партнерів аж до 7 рівня. Разом, до 55% від доходу школи виплачується найдосвідченішим партнерам!

Технічні умови партнерки бізнес-школи “Богатеем вместе”.

 • 1. Куки на 1 рік (якщо залучений Вами відвідувач відразу не зареєструється, а зробить це через деякий час в межах року, то він все одно буде закріплений за Вами)
 • 2. Якщо відвідувач до реєстрації заходить на сайт бізнес-школи “Богатеем вместе” за кількома партнерськими посиланнями, то зараховується реєстрація партнера, з посилання якого користувач зайшов в останній перед реєстрацією раз.
 • 3. Після реєстрації користувач закріплюється за партнером, який його запросив і цьому партнерові виплачуються комісійні з усіх платежів користувача.
 • 4. Переглянути всю статистику по зверненнях, реєстраціях, нарахувань та виплат Ви зможете в своєму персональному офісі.
 • 5. Зароблені гроші можна витрачати безпосередньо в проекті “Богатеем вместе”, поповнюючи ними основний рахунок, а надлишок коштів можна виводити з системи. Виплати проводяться на рублеві гаманці WebMoney і на рахунки в Яндекс.Деньги.
 • 6. Замовляти виплату зароблених грошей можна з 1 по 25 число кожного місяця. З 25 по 31 число здійснюється безпосередньо виплата.

Партнеру забороняється!

Категорично забороняється тільки одне: використовувати спам, клік-клуби та інші недобросовісні способи залучення відвідувачів. За порушення цієї умови партнерський кабінет може бути заблокований назавжди.

Щоб зареєструватись в партнеській програмі бізнес-школи “Богатеем вместе”, прошу сюди – http://www.bogateem-vmeste.ru/.

До зустрічі у наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Gorcom

  Цікавий метод навчання, і не такий дорогий … може скористаюсь …

  Відповіcти