Біржа Соціальних Мереж SocialTools

SocialToolsБіржа Соціальних Мереж SocialTools – спілкуємося в соціальних мережах, ведемо блоги і заробляємо. У вас є сторінка в соціальній мережі – Фейсбук (Facebook), Твіттер (twitter), Вконтакте (Vkontakte), Livejournal, LiveInternet, Мій світ, Однокласники? Значить, пора на ній заробляти!

Які дії ми зазвичай робимо в соціальних мережах?

Додаємо друзів, обмінюємося повідомленнями, ведемо блоги, залишаємо коментарі до повідомлень в блогах друзів і до їх фотографіям, ставимо один одному оцінки за ці коментарі. Сьогодні стало можливим за спілкування в мережі ще й отримувати грошову винагороду. Ви скажіть, ну ось знову гроші … А чому б і ні? Мова йде про винагороду за опубліковану посилання у себе на стіні, хорошу статтю в блозі чи коментар, який сподобався іншим учасникам мережі.

Одне питання як і де знайти рекламодавця, готового за це платити?

Відповідь є – на Біржі Соціальних Мереж Social Tools. У Socialtools Ви зможете підібрати підходящу рекламу, вибрати зручний спосіб розміщення, підрахувати вигідний формат угоди.

Про проект SocialTools.

Проект SocialTools – це сучасний зручний інструмент для просування та реклами в соціальних мережах і блогах, який дозволяє домогтися чи не стовідсоткового попадання в цільову аудиторію.

Виплати здійснюються через платіжні системи Webmoney і Яндекс.Деньги. Щоб відкрити рахунок у платіжній системі перейдіть за відповідним посиланням для WebMoney або для системи Яндекс.Деньги і зареєструйте собі акаунт.

Проект SocialTools заснований на одному з найбільш передових інтернет-трендів – реклами в соціальних мережах та блогосфері. Навряд чи хто буде сперечатися, що ненав’язлива реклама дає набагато більший результат, ніж звичні та заїжджені методи просування – банери і контекстна реклама. SocialTools створений саме для того, щоб допомогти рекламодавцям ефективно і точно впливати на комунікацію з багатомільйонною аудиторією великих соціальних мереж та блогів.

Основна мета проекту – масова реклама в соціальних мережах.

Основне завдання проекту – забезпечення комунікації між користувачами, що мають облікові записи (сторінки, акаунти, блоги …) у відвідуваних соціальних мережах і рекламодавцями, бажаючими через ці соціальні мережі розповісти про свій сайт, товар, про свою послугу, іншими словами, про все

За допомогою SocialTools кожен користувач інтернету може заробити, використовуючи власні ресурси в соціальних мережах, блогах і форумах. Проект SocialTools дає можливість заробляти, не докладаючи зусиль і без особливих витрат часу. Все, що для цього потрібно – комп’ютер, Ваше бажання і велика кількість друзів.

Щоб почати роботу на SocialTools як Виконавця, вам необхідно зареєструватися в системі, вказавши майданчики, на яких ви готові працювати, і платіжну систему для розрахунку. Після затвердження профілю Ви зможете приступити до виконання замовлень або ж запропонувати свої послуги замовникам.

  • SocialTools йде назустріч своїм користувачам і дає можливість:
  • Заробляти гроші, почавши роботу без стартового капіталу;
  • Вигідно продавати рекламні майданчики на своїх ресурсах;
  • Самостійно вибирати замовлення для виконання;
  • Відслідковувати, перевіряти статус і час до закінчення замовлень онлайн;
  • Пропонувати свої послуги замовникам безпосередньо;
  • Підвищувати свій рейтинг завдяки добре виконаним замовленням, і заробляти ще більше.

SocialTools допоможе всім бажаючим провести час в мережі з користю і вигодою. Заробляйте при мінімальних навантаженнях! Реєстрація та участь на Біржі SocialTools безкоштовні. Розміщуйте рекламу на своїх сторінках в мережах і заробляйте на цьому!

 

Головна сторінка Біржі Соціальних Мереж Social Tools>>>


 

Сервіс SocialTools готовий надати Вам додатковий заробіток від партнерської програми. Вона існує для того, щоб Ви отримували додатковий стабільний дохід від роботи в системі запрошених Вами друзів.

Для того, щоб Ваші рекомендації сервісу приносили вам прибуток, на сторінці свого профілю після реєстрації Ви побачити 2 партнерські посилання. Якщо Ви хочете щоб Ваш друг почав знайомство з Socialtools з головної сторінки, відправте йому перше посилання. Якщо Ви вже розповіли всі основні моменти роботи сервісу і йому достатньо зареєструватися, відправте йому другу посилання сторінки реєстрації.

 

Реєстрація SocialTools>>>


 

Попереду ще кілька постів про сервіси для заробітку в соціальних мережах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.