Бізнес-гра «Твой старт 3.0» або як розпочати свій бізнес в інтернеті з нуля?

Всім привіт!

Ви хочете дізнатися про те як правильно розпочинати свою справу в інтернеті? Причому отримати можливість виграти Iphone, граючи в цікаву бізнес-гру?

biznes-igra-tvoy-start

Тоді читайте далі, впевнений Вам сподобається 🙂

Трохи передмови 🙂

Нещодавно я наткнувся на цікаву бізнес-гру. В ній пропонувалося спробувати запустити свій інтернет бізнес з нуля. Так як я на даний момент якраз знаходжуся на цьому етапі, то вирішив скористатися цією можливістю і зіграти…

Особливо мене привабило те, що автором і організатором цієї гри являється один з моїх наставників, один з перших учителів, який вніс значний внесок в розвиток моєї діяльності в інтернеті. Це Евгеній Ходченков (в майбутньому напишу цілу статтю про нього 🙂 ). Саме він (разом із своїм партнером Михайлом Гавриловим) навчив мене створювати сайти на WordPress, як наслідок і виник колись цей блог 🙂 .

Тож я і вирішив спробувати зіграти в «Твой старт 3.0». На даний момент пройшов екватор, поки що мало нового для мене (все ж таке я в цій сфері вже давно не початківець), але все одно знайшлося кілька корисних «фішок», які поступово впроваджую в своєму проекті.

Що таке «Твой старт 3.0»?

«Твой старт 3.0» – це безкоштовна бізнес-гра, яка уже 10 років допомагає підприємцям-початківцям відкрити і прокачати свою справу в інтернеті.

Більш детально читайте тут.

Це точно для вас, якщо ви хочете:

  • Знайти справу свого життя
  • За 3 місяці створити стабільний заробіток з дому
  • Назавжди завершити з кредитами і жити на свої гроші
  • Чи зробити так, щоб ваш проект окупив себе і вивести його на новий рівень.

Як це буде?

Просто і швидко. В цій програмі «прибрали все сміття», «вижали всю воду» і залишили тільки найнеобхідніше. В твоєму бізнесі не буде нічого лишнього, особливо конкурентів!

Чого ти досягнеш за 15 днів?

Всього за 15 днів ви створите свій сайт, прокачаєте Вконтакте і Instagram, пропишете план розвитку. А також ви дізнаєтеся, що таке «голубий океан» насправді і як створити бізнес, в якому немає конкурентів. Ви попадете в спільноту вільних підприємців, де кожний може бути корисним іншому… Ви будете впевненими в собі – під час гри ви навчитеся приймати рішення і бути в них впевненими…

Особливо цікавим є і можливість виграти призи:

1 місце – iPhone 6

2 місце – участь в 100-денній грі «Сапсан» (вартістю 60000 рублів), а також безкоштовна піар-підтримка, яка на старті дасть перший потік клієнтів

3 місце – доступ до бази знань «Лабораторія бізнес-кейсів» (по моєму, на 3 місяці), де зібрані 1000 корисних інструментів і кейсів, вивчення і впровадження яких дасть вам можливість зробити «квантовий» скачок в вашому бізнесі.

І також на всіх, хто дійде до кінця чекає секретний подарунок, який дуже сильно полегшить перші кроки в бізнесі.

За словами авторів набори в бізнес-гру «Твой старт 3.0» не завжди будуть безплатними. Крім того, якщо зареєструватися прямо зараз, то є можливість отримати гарний бонус.

Зареєструватися прямо зараз.

Я дуже рекомендую цю програму, повірте навіть в платних тренінгах не завжди дається те, що тут безплатно. А також для тих, кому бракує мотивації, так званого «чарівного пенька» (що якраз було потрібно для мене 🙂 ) це ідеальний варіант.

Бажаю Вам успіхів і всього найкращого! До зустрічі в наступних постах!

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.