Бізнес-школа “БВ”

бізнес-школа

Хочу звернути Вашу увагу на унікальну партнерську програму бізнес школи “Богатеем вместе”. Партнерка 7-рівнева, що дозволяє створити пасивний дохід, і обумовлює її унікальність. Адже таких партнерок не так  вже і багато. Але спершу поговоримо трохи про саму бізнес-школу.

Бізнес-школа “Богатеем вместе”.

Дана бізнес-школа надає можливість вивчити методи ведення бізнесу в мережі інтернет і допомагає організувати своє джерело необмеженого доходу.

бізнес-школаНа даний момент всі курси створюються одним автором – Евгеній Стрельніков. Спочатку він починав як фрілансер, надавав послуги по створенню сайтів “під ключ”. Згодом організував власні джерела доходів. Завжди вів безкоштовну поштову розсилку. Написав кілька книг для новачків. Читачі стали пропонувати гроші за консультацію. Спочатку Евгеній Стрельніков почав працювати з кожним індивідуально, але бажаючих було набагато більше, ніж він міг би обслужити. Так і з’явилася ідея створити бізнес-школу “БВ”.

Щоб охарактеризувати даний проект можемо виділити кілька основних моментів:

 • В проекті “Богатеем вместе” надаються для вивчення прості і зрозумілі онлайн-курси з усіх аспектів організації та ведення інтернет-бізнесу в домашніх умовах.
 • Можливість отримати занання в широкому спектрі: від технічних моментів створення сайту до побудови автоматизованої бізнес-системи .
 • Передбачається інтерактивна методика навчання, активна взаємодія учня з викладачем.
 • Це гарантує повне засвоєння матеріалу, а також дозволяє впливати на якість і зміст пропонованих онлайн-курсів.

Бізнес-школа “БВ” платна – 12 руб/день. Але ці витрати можна компенсувати з допомогою організованої партнерки, яка має 7 рівнів. Реєстрація для цього проекту одна, як для навчання так і для партнерської програми.

Для того щоб розпочати навчання і отримати партнерське посилання потрібно зареєструватися безпосередньо на проекті – http://www.bogateem-vmeste.ru/ .

Про партнерську програму бізнес-школи і умови участі поговоримо у наступній статті.

Успіхів і вдалих бізнес проектів. До зустрічі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Ярослав

  Ідея мені подобається. Але працювати вона буде для тих хто не вміє користуватися пошуком. А якже безліч сайтів та ресурсів які вчать створювати власні сайти, блоги, монетизувати їх? І все це безкоштовно.

  організувати своє джерело необмеженого доходу за 12 руб/ в день дуже сумнівно як на мене.

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Так, є багато безплатної інформації, але потрібно вміти шукати, при цьому не завжди безплатна інформація є якісною(що правда і платна інформація дуже часто є не неякісною) і для цього потрібно виділяти багато часу. А тут маєш зразу все необхідне для старту і підтримка з боку авторів.

   Відповіcти