Блог zarobitok.com відновлює свою роботу

Всім привіт!

Після дуже довгого застою блог zarobitok.com відновлює свою роботу. Я вже вже давно збирався це зробити, та все “руки не доходили”. І саме сьогодні вирішив це, так би мовити, задекларувати і офіційно повідомити. Навіть цю статью я пишу “похапцем”, скоріше за все, буду її в майбутньому редагувати…

Насамперед хочеться привітати всіх з 1 вереснем. Так, не тільки школярів, а саме всіх, тому що 1 вересня – це день знань, а знання – це сила, нові можливості і т. д., знання потрібні всім і вчитися треба завжди, як кажуть у народі:

“Вік живи, вік учись.”

Тож щиро вітаю всіх з першим вереснем і бажаю успіхів у навчанні, успіхів у науці, яке дає нам життя, успіхів у всіх ваших починаннях і нових впровадженнях.

А тепер кілька слів про себе і про долю блогу 🙂

Як уже писав, я збираюся відновити цей блог. Після написання останньої статті пройшло дуже багато часу і все дуже сильно змінилося… Отримав багато досвіду, протестував чимало різноманітних способів заробітку в інтернеті, працював в різних сферах, зокрема на фрілансі, “сеошником”, в службі підтримки клієнтів, верстальщиком, технічним спеціалістом, займався реселлингом і т. д., все зразу не напишу. Думаю, найближчим часом напишу окрему статтю для цього чи створю сторінку “Про автора” чи щось таке :).

На даний час працюю технічним спеціалістом в одній із компаній рунету. Так, саме “рунету” 🙂 , уявляю собі очі деяких “патріотів”:) . Так склалось… І всі мої колеги непогані люди, навпаки, вони дуже хороші і доброзичливі. Я відчуваю, що почав дуже швидко “рости” в особистісному росту, працюючи з ними, деяких сприймаю навіть як наставників для себе. Але попри все це я завжди хотів працювати в укрнеті, писати рідною українською мовою і розвивати вітчизняний інтернет. Це одна із моїх головних місій в житті. Тож і вирішив продовжити вести цей блог.

І звичайно в мене є що Вам розповісти. Я вирішив повністю змінити цей блог, дизайн, контент, розширити тематику, переглянути всі старі статті, скоріше за все інформация вже не актуальна, але побачимо… Так, що вибачайте якщо щось поки що не так, в майбутньому буду все поступово виправляти і доопрацьовувати. Якщо у Вас є якісь пропозиції чи доповнення – обов’язково пишіть в коментарях. Буду дуже радий отримати від Вас зворотний зв’язок.

Тепер більше писатиму про технічні моменти в інтернет бізнесі, оскільки працюю зараз “технарем”, постійно вирішую якісь технічні проблеми, верстаю лендінги, редагую і удосконалюю WordPress-сайти, також про “SEO”, про інфобізнес, є трошки досвіду навіть у сфері реклами, про особистісний розвиток і звичайно ж про різноманітні способи заробітку в мережі інтернет. Думаю, буде цікаво 🙂 …

Ну все, на цьому буду завершувати. Бо маю ще сьогодні зробити багато справ і взагалі роботи в мене зараз дуже багато, дуже важко відірватися, але, думаю, знаходитиму трохи часу і для свого блогу.

До зустрічі в наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Олег

  На дому працюєте чи в офісі?

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Саме я працюю на дому, хоча в компанії є офіс і частина колективу працює в офісі, інші ж працюють на дому в різних куточках світу (в основному в Росії і Україні) 🙂

   Відповіcти