Чи можна заробляти в інтернеті на партнерських програмах новачкові?

Заробляти в інтернетіСвої перші гроші в інтернеті я отримав саме з партнерської програми. Ви навіть собі не уявляєте, який я тоді був щасливий. Комісійні я одержав невеликі, всього 487 рублів, але це був вирішальний момент, відтоді я почав серйозно займатися таким видом інтернет бізнесу як партнерський маркетинг. Чи можна заробляти в інтернеті на партнерських програмах новачкові? Моя відповідь на таке запитання однозначна. На партнерках початківцям не тільки можна, але й потрібно заробляти.

Суть бізнесу на парнерських програмах полягає в тому, щоб направляти цільовий трафік на відповідні сайти, де цей трафік конвертується у покупців. А партнер отримує відсоток від вартості інфотовара. Таким чином можна непогано заробляти в інтернеті. Чому Вам вигідно займатися таким видом бізнесу в інтернеті? А скажімо не створити свій інфопродукт, або працювати фрілансером або ще щось. Справа в тому, що в кожної моделі бізнесу є свої плюси і мінуси. Новачкові в інтернет – бізнесі легше і швидше побудувати свою справу в мережі саме з допомогою партнерського маркетингу. Чому?

Поговоримо про основні переваги такої діяльності:

  • 1) У Вас немає знань інтернет – технологій, нема навичок побудови і розкрутки сайтів, виробництва та захисту DVD дисків, відправлення їх по всьому світу. І незважаючи на це Ви будуєте свою справу в мережі і можете заробляти в інтернеті. Оскільки всім цим і багатьом іншим займається автор інфопродукту.
  • 2) У Вас немає грошей для початку свого бізнесу в інтернеті. Або Ви взагалі не загорілися бажанням витрачати якісь гроші на те, що може і не принесе ні цента. Будь-який ризик Вас не влаштовує. Але і в цьому випадку – партнерський маркетинг – для Вас. Ви не витратите ні копійки, а заробите тисячі доларів (Якщо будите діяти розумно по плану).
  • 3) Ви зайнята людина, і у Вас мало вільного часу. І це не проблема! 1-2 години на день – достатньо для того, щоб почати заробляти в мережі інтернет і при цьому закладати фундамент свого власного інтернет – бізнесу в партнерському маркетингу!
  • 4) Ви отримуєте солідну винагороду. Розмір комісійних в партнерських програмах в основному коливається в межах 10-30% від вартості товару, який був куплений по Вашому реф-посиланню. Ви не маєте ніякого навантаження по виробництву, рекламі, відправлень дисків поштою, зміст сайтів, бухгалтерії, та інших проблем і маєте близько чверті частини вартості продукції. Повірте, це дуже багато! Якщо порівняти за співвідношенням зусилля / прибуток.

Отже, суть партнерського маркетингу полягає в тому, що Ви реєструєтеся в партнерській програмі і отримуєте реф-посилання. “Реф” – це значить реферальне, тобто партнерське посилання. Це – спеціальне посилання. Якщо клацнути по ньому, то Ви перейдете, як правило на сторінку з безкоштовною підпискою, щоб отримати якусь безплатну інформацію. Я маю на увазі одну з головних ознак ідеальної партнерки. Але! Не так все просто. Це посилання робить одну дуже потрібну річ. Коли людина клацає по цьому посиланню, то в спеціальному системному файлі на комп’ютері цієї людини (називається “Кукіс”) робиться запис про те, що вона клікнула по вашому реф-посиланню. Цей процес запису у файл – звичайна справа в інтернеті. І не має нічого спільного з хакерством, зломом або вірусами. Тобто де б людина не знаходилася, якщо він клацне по вашому реф-посиланню, то на його комп’ютері моментально робиться запис, що ця людина закріплена за Вами на певний період (як правило на 1 рік). Що це означає? Це означає, що якщо ця людина, на протязі цього періоду купить будь-який навчальний курс, то Ви отримаєте свою партнерську винагороду.

Отже, заробляти в інтернеті новачкові на партнерках можна, але потрібно це робити розумно, виробити собі певний план і діяти чітко за планом, аналізувати результати, вдосконалювати свою систему. Щоб допомогти Вам в цьому, я напишу ще кілька статтей. Тож будьте пильними і не пропустіть оновленя на цьому сайті. Рекомендую підписатися на розсилку.

Успіхів Вам.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.