Додатковий заробіток для студентів.

Я колись також був студентом і знаю всі проблеми, які виникають, особливо з фінансової точки зору. На одну стипендію прожити було дуже важко, тим більше вона тоді була значно меншою, ніж у сучасних студентів, хоча і ціни тоді були більш помірні. Але гроші потрібні завжди і їх завжди мало, тим більше для такої волелюбної категорії людей. Тому я просто не маю морального права опустити тему заробітку для студентів. В цій статті хочу дещо розширити напрям свого сайту і поговорити про доходи не тільки з інтернету, але й розглянути і інші способи додаткового заробітку в тому числі і реальне працевлаштування.

Заробіток для студентів часто стає нагальною проблемою, це поняття завжди було і буде актуальним серед молоді. І якщо Ви замислюєтеся над тим, де б заробити грошей на літню поїздку до моря, на оплату навчання або просто хочете накопичити грошей на новий телефон, то у вас для цього є багато можливостей.

Попробуємо перелічити і охарактеризувати способи заробітку для студентів. Найбільш популярні види студентського заробітку на сьогоднішній день виглядають так:

 • 1. Розклеювач оголошень – робота не інтелектуальна, проте доведеться багато ходити. Варто заздалегідь дізнатися у роботодавця місця, куди оголошення клеїти заборонено.
 • 2. Маркетинговий дослідник – робота не пильна, треба буде відвідувати магазини, торгові центри записуючи потрібну інформацію про продажі і ціни.
 • 3. Складальник підписів – зазвичай за місцевих депутатів, іноді за дорученням будь-якої громадської організації з соціальних проблем. Особливої актуальності така робота набуває під час виборів. Тут головне не соромитися – платять добре.
 • 4. Продавець або консультант у магазині – найвигідніше в салонах стільникового зв’язку або мережевих магазинах побутової техніки, для дівчат підходять також дорогі бутіки і всілякі салони. Оплачується така робота гідно, але не варто забувати про свій розклад занять, така робота повинна проходити у вільний час.
 • 5. Репетиторство – універсальний спосіб заробітку для студента, тут головне не тільки знати, а й уміти викласти, важливі навички спілкування з людьми. Також добре оплачується, але для цього необхідно знати досконало викладати науку.
 • 6. Написання рефератів, домашніх контрольних робіт і курсових – заробіток хороший, але не стабільний, плюс велика конкуренція (Інтернет є у всіх, хоча всього в мережі немає). Я сам колись займався таким підзаробітком.
 • 7. Переклади – вузькопрофільний вид заробітку, проте якщо Ви володієте іноземною мовою на гідному рівні, то це допоможе Вам непогано заробити, добре, що в глобальній мережі предостатньо пропозицій подібного роду. Детальніше читайте в цій статті.
 • 8. Копірайтинг – написання унікальних текстів на тему замовника, підходить для людей, котрі вміють висловлювати свої думки на папері. Спочатку дохід не великий, але з часом, якщо добре себе зарекомендувати, то можна використовувати як непоганий підзаробіток. Також згадувалося на моєму блозі, відкривайте наступне посилання.
 • 9. Рерайтинг – по суті те ж, що і копірайтинг, тільки тут не потрібна фантазія і майстерність письма; при рерайтингу текст тільки переробляється. Дивіться сюди.
 • 10. Кур’єр – варто сказати, що це вкрай потрібна професія. Існує великий вибір організацій, яким необхідні послуги кур’єра. Заробляє кур’єр добре, тут головне: комунікабельність, вільний час і швидка орієнтація в місті. Проте дана робота відрізняється суворої звітністю і пунктуальністю. Порушення цих вимог може каратися великими штрафами.
 • 11. Веб-дизайнер, системний адміністратор і інші види робіт на комп’ютері – зажадають високопрофесійного володіння ПК в певних галузях. Це робота для студента в основному технічної спеціальності, а також зараз є багато молодих людей, які непогано орієнтуються в комп’ютерних науках і могли б працювати на такій роботі.
 • 12. Заробіток в мережевому маркетингу може стати непоганою фінансовою підтримкою до стипендії. Якщо ви погодитеся в ньому брати участь, то вам запропонують поширювати різну продукцію (косметику, парфумерію, БАДи, вітаміни та інше). Не варто піддаватися рекламі і сподіватися на те, що за короткі терміни ви зможете заробити багато грошей. Для створення капіталу за допомогою цього виду заробітку вам будуть потрібні довгі роки роботи. Але, наприклад, для дівчат поширення косметики може бути вигідним не тільки отриманням прибутку при розповсюдженні її серед своїх однокурсниць, а й отриманням значних знижок для себе. Так що якщо заробити на такому бізнесі не вдасться, то отримана знижка стане приємним бонусом.
 • 13. Промоутери. На вулицях, в супермаркетах часто можна зустріти молодих людей, що закликають вас купити ту чи іншу продукцію, або пропонують вам листівки з різноманітною рекламою. Роботу промоутера можна знайти за оголошенням. Роботи тут не дуже багато, тому і заробіток для студентів таким чином не дуже великий.
 • 14. Робота в сфері обслуговування – робота для тих, кому приємно спілкуватися з людьми протягом цілої зміни. Це робота офіціантів, продавців, барменів. Для отримання роботи необхідно пройти співбесіду, курси.
 • 15. І багато інших способів, заробіток для студентів можливий практично в кожному місті.

Це всього лише невеликий перелік роботи, яку можуть виконувати студенти, не перериваючи свого навчання. Ще є безліч професій: секретар, няня, озеленювач, охоронець, різноробочий і багато інших. Головне, захотіти працювати, а робота завжди знайдеться. Це може залежати від навчального графіка, стану здоров’я, віддаленості від місця проживання, заробітної плати та багатьох інших факторів. У кінцевому рахунку – все залежить від бажання самого студента.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Людина

  Інтернет є не у всіх. У багатьох його нема

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Я іншої думки. Серед всіх моїх знайомих інтернет є у всіх. Якщо чесно, не думав, що зараз є такі, у кого доступу до інтернету немає. Адже це не проблема на даний момент.

   Відповіcти