Дистанційна робота – рерайтинг.

дистанційна роботаУ зв’язку з бурхливим розвитком інтернету з’явилося безліч нових віддалених професій. Одна з найбіль потрібних дистанційних робіт – рерайтер. Завдяки тому, що пошукові системи над усе цінують сайти з унікальним контентом, попит на подібну роботу величезний. Тому сьогодні я хочу поговорити про такий спосіб заробітку в інтернеті, як рерайтинг. Рерайтинг можна розглядати як елемент копірайтингу. Якщо вас цікавить дистанційна робота в інтернеті без вкладів, то це саме для вас.

Робота рерайтера полягає в переписуванні текстового матеріалу своїми словами таким чином, щоб у підсумку вийшов унікальний текст без втрати структури і змісту. Рерайтинг може включати рерайт статей, новин, рерайт будь-якого тексту на сайті. Пошукові системи мають свою специфіку сприйняття тексту. Пошукові роботи люблять певну насиченість контенту ключовими словами, фразами і також цінують унікальність контенту. Рерайтинг текстів дозволяє переробити текст будь-якої статті або новини в оптимізований для пошукових роботів текст без втрати сенсу і комфорту для читання викладеної інформації людиною.

При рерайті необхідно дотримуватись певних законів. Не повинно бути:

 

  • фактичних помилок в тексті;
  • особистої думки рерайтера;
  • коментарів;
  • вигадки рерайтера;
  • того, чого немає в тексті джерела.

 

Дуже уважно варто підходити до цитат, у такій дистанційній роботі взагалі не бажано використовувати пряму мову. Іноді замовники просять повністю виключити з тексту цитати, посилання на які-небудь джерела інформації. Тому якщо можливо, пряму мову й цитати краще оформляти у вигляді непрямої мови. При цьому дуже уважно підходите до викладу того, що сказано в джерелі. Чи не змінився зміст тексту? Дуже важливо придумати яскравий заголовок, який буде привертати увагу. В ідеалі і новий текст повинен вийти цікавішим від оригіналу.

Тепер можна поговорити про те, де саме можна вести пошук такої дистанційної роботи як рерайтинг. На сьогоднішній день є величезна кількість замовників. Головне не сидіти на місці, частіше практикуватися у написанні статей і знаходиться в постійному пошуку. Роботу для рерайтера можна успішно знайти на форумах, сайтах фріланса, біржах статтей. Найпоширеніші:

 

 

Щодня на фріланс-біржах розміщують оголошення про вакансії копірайтерів і рерайтерів, тут можна знайти як одноразове написання статті, так і роботу на постійній основі. Дуже зручним є і той факт, що подібні сайти надають вам можливість розміщення та зберігання вашого портфоліо. Але, мінусом таких сайтів є те, що новачкові без портфоліо важко пробитися до постійних замовників.

Не варто засмучуватися і припиняти роботу, якщо у Вас відразу не почали купувати статті, адже біржа статей – це ринок, який залежить від попиту. Сьогодні його немає, а завтра є. Тобто сьогодні у Вас не купили жодного тексту, а завтра можуть скупити одразу все. І не забувайте, що там же можна взяти замовлення на написання статті, а не тільки розміщувати вже написане.

Тепер про ціни. Звичайно вони досить умовні. На фрілансі рерайтинг цінується нижче, ніж копірайтинг (0.5-1 $ проти 2-10 $ за 1000 символів), але, із за того, що замовник не буде знати походження тексту Ви можете ставити ціни вище. Новачкам раджу не скупитися і ставити ціни 1-1.5 $ за 1000 символів. За такою ціною, запевняю Вас, попит буде.

Отже, рерайтинг – дистанційна робота, яка може підійти практично будь-якій людині, тому що не пред’являє особливих навичок або знань, які необхідні в переважній більшості веб-професій. Зверніть увагу на те, що це робота в інтернеті без вкладень. А через постійне зростання кількості сайтів ця віддалена робота буде постійно актуальною. Також можу запропонувати, якщо Ви добре володієте іноземними мовами і ще одну дистанційну роботу – це робота перекладача.

Щоб навчитися професії рерайтингу і заробляти близько 500$ в місяць, пропоную пройти унікальний 3-тижневий тренінг.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.