Головний секрет успіху в партнерському маркетингу. Як працювати з партнерською програмою?

партнерська програмаВ попередній статті ми розглянули перспективи і можливості заробляти в інтернеті на партнерських програмах для початківців в інтернет бізнесі. Зараз я хочу розповісти про головний секрет успіху в партнерському маркетингу. Щоб досягти певних результатів в цьому виді бізнесу в інтернеті і отримати непоганий заробіток в партнерських програмах потрібно знати про нього і обов’язково втілювати в життя. Цей секрет успіху називається – “Багато цільових людей “. Що б це могло означати? Ось тут дуже обережно … )

Щоб правильно зрозуміти розглянемо такі постулати успіху в партнерському маркетингу:

 • 1) Жодна людина не буде купувати те, що їй не потрібно або що їй не цікаво.
 • 2) Людина з радістю купує те, що їй необхідно, і що відноситься до сфері його інтересів, що вирішує конкретні її проблеми.
 • 3) Більшість людей не знають як вирішити свої проблеми.
 • 4) Якщо людині запропонувати дізнатися як вирішується його проблема, причому не просячи нічого натомість, вона отримає мотивацію скористатися цією пропозицією, тільки так партнерська програма буде рентабельною.
 • 5) Потрібно мати і постійно розширювати текстовий файл зі списком адресів сайтів і сторінок в інтернеті, які мають схожу тематику з інфопродуктом, який Ви рекламуєте, куди щодня і самостійно заходять сотні і навіть тисячі людей, які хочуть вирішити проблему пов’язану з тематикою цих сайтів.
 • 6) Необхідно знайти коректний спосіб передавати цим людям ваше партнерське посилання, щоб вирішити їхню проблему просто отримавши безкоштовний курс навчання, на який і веде Ваше посилання, якщо звичайно Ваша партнерська програма має таку ознаку ідеальної партнерки.
 • 7) Треба вибирати такі способи “розмноження” свого реф-посилання, які не вимагають постійних зусиль. Іншими словами, потрібно робити так, щоб ваше посилання, 1 раз вами розміщене в інтернеті, залишалося там назавжди.

Тобто, якщо Ви починаєте розміщувати свої партнерські посилання в лоб на форумі, то їх видалять за спам. І будуть мати рацію. Спам – це погано. Тому що це не розумно. І Вам в цьому випадку доведеться постійно оновлювати реф-посилання. Постійно витрачати зусилля і нерви. Навіщо? Коли потрібно діяти ефективніше. А от якщо Ви знайшли спосіб “вмонтувати” їх на цей же форум, блог, сайт, розсилку так, щоб вони залишалася там завжди, то Ви зробили сильний хід у розвитку свого партнерського бізнесу.

І ось чому. Уявіть, Ви вибрали 10 сайтів, і щодня атакуєте їх, розміщуючи скрізь, де це можна, своє реф-посилання. Посилання видаляють, Вас банять. Ви знову реєструєтеся, знову залишаєте посилання. І все по колу. Багато зусиль і мало користі. Це не бізнес. Це виходить робота, причому – каторжна. Таким чином Ваша партнерська програма не принесе Вам бажаного результату і про хороший заробіток в інтернеті Ви можете забути.

Інший приклад. За кожні 3 дні роботи, Ви знаходите такий спосіб розмістити на тематичному сайті своє реф-посилання, що воно там залишається назавжди. У наступні 3 дні – ще знаходите 1 місце. І т.д. Через 30 днів у Вас буде 10 робочих посилань, які будуть на повному автопілоті приносити Вам потенційних клієнтів. Ви можете вже нічого не робити. А посилання будуть працюватиза Вас. А тепер уявіть таку картину. Через 1 рік у Вас буде 120 ваших реф-посилань, які за Вас працюють по всьому інтернету, 24 години на добу, 365 днів на рік. Ось це – бізнес з великої літери!

Отже, необхідно шукати багато цільових людей, яким може бути потрібна інформація, яку Ви рекламуєте. Причому робити це треба з розумом, не займатися спамом. І тільки тоді Ваша партнерська програма принесе Вам дохід.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Василь

  Гарна думка […] Ось це – бізнес з великої літери […] Якщо гарно розкрутити партнерську програму, і яка будет давати прибуток, тоді це можна назвати ще ПАСИВНИЙ ДОХІД.

  Відповіcти