• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Група “ВКонтакте”. Як створити і зробити групу красивою. Поради щодо розкрутки групи “В Контакте”.

Рубрика : Заробіток в інтернеті, Партнерський маркетинг, Соціальні мережі

група "ВКонтакте"Партнерські програми в соціальних мережах дозволяють отримувати заробіток в інтернеті навіть тим, у кого (поки ще) немає свого сайту або блогу. Створюючи і розкручуючи тематичні групи в популярних соціальних мережах, можна активно рекламувати свої партнерські посилання отримувати по них переходи і, звичайно ж, дохід.

Соціальна мережа «ВКонтакте», безперечно, є найпопулярнішою в СНД, тому не дивно, що саме в цій соціальній мережі вигідно створювати і розкручувати групи для отримання заробітку в інтернеті. Але як це зробити? Як створити цікаву групу, як залучати туди людей, як зробити її красивою і оригінальною? Спробую надати Вам кілька порад, які неодмінно Вам в цьому допоможуть.

Отже, як створити групу “В Контакте”?

Група “ВКонтакте” створюється наступним чином. На своїй особистій сторінці необхідно зайти в пункт меню «Мої групи» і в лівому верхньому кутку сторінки, що відкрилася знайти посилання «Створити спільноту». Після натискання на це посилання з’явиться діалогове вікно, в якому необхідно ввести назву групи і її опис – ці дані потім можна буде відредагувати.

Розкрутка групи “ВКонтакте” виконується різними методами, проте перед початком розкручування рекомендується зробити групу ВКонтакте красивою. У гарно оформлену, зручну групу учасники вступають охочіше.

Як же зробити групу “ВКонтакте” красивою?

Для того, щоб зробити групу “ВКонтакте” красивою, потрібно виконати декілька дій. Як правило, створена група “ВКонтакте” містить такі елементи: малюнок групи, новини групи, аудіозаписи, відеозаписи, фотографії, обговорення, додатки, стіна

Кожен з цих елементів можна за допомогою візуального редактора або спеціального Wiki-коду розмітки гарно оформити. Найчастіше красиво оформляється меню групи – адже саме з нього починають свій шлях по групі багато учасників. Як зробити меню для групи “ВКонтакте” – читайте тут?

Також, щоб група “ВКонтакте” була привабливою і оригінальною, можна застосовувати ще безліч різних способів: використовувати гарне зображення-підкладку для меню, прикріпити до сторінки гарну фотографію групи, викладати в альбоми групи цікаві фотографії …

Тепер ви, шановні читачі, знаєте, як можна зробити групу “В Контакте” красивою і не подібною на інші. Ви можете роздавати запрошення до групи друзям і знайомим, залишати посилання на форумах, ставити кнопку групи на своєму сайті або блозі. Таким чином, розкручування групи “ВКонтакте” буде більш ефективним, адже гарний дизайн приваблює учасників.

Я бажаю вам успіху і великих заробітків в інтернеті!

Коментарі

я вам дуже вдячний тепер я умію створювати заходьте на школьніки там зображена школа з буквами

я дуже вже хочю подивитися які там хоч картинки

Як зробити зображення-підкладку для меню?

к зробити закриту групу?

як зробити закриту групу?

Там все дуже просто, поюзайте і все зрозумієте 🙂 Але думаю, вже давно не актуально 🙂

Дякую за статтю, скажіть будь ласка як зробити, щоб групу можна було знайти через пошукові сайти, а не тільки користувачам “В контакте”?

а як робити записи від імені спільноти яку я створив

Як зробити групу вконтакті на iPhone

я створив групу
хочу дізнатися як створити пункт “запропонувати новину”

Мабуть вже не актуально, якщо виникли проблеми – напишіть ще раз, при необхідності напишу окрему статтю.

Створила группу, але не можу зрозуміти, як зробити функцію “запропонувати новину” ?????????????????

Залишити коментар або два