Копірайтинг як один з найдоступніших способів заробітку на дому.

заробіток на домуВи користувач мережею інтернет. Звичайно, рано чи пізно ви дізнаєтесь про можливість заробити в інтернеті. Якщо ви маєте багато вільного часу, ви можете знайти роботу на дому і отримати додатковий заробіток. Пропоную один з найдоступніших способів заробітку на дому – копірайтинг.

Якщо ви в школі писали непогані твори, маєте письменницькі здібності Ви зможете заробляти таким способом до 500$ в місяць, і навіть більше. Але для цього треба багато працювати.

Копірайтинг – це робота на дому, яка полягає в якісному написанні різних текстів (статтей) під замовлення. Але такий заробіток на дому вимагає значних затрат часу і на початках не є постійним. Щоб зайнятися копірайтингом, початківцю необхідно знати деякі основні моменти, які полегшать його роботу.

Особливо важливими є:

 • Висока грамотність.
 • Потрібно складати унікальні статті, які не мають аналогів в інтернеті.
 • Пошукайте в інтернеті програмку, яка б визначала унікальність Ваших текстів і користуйтесь нею при написанні кожної статті.
 • Перші статті продавати за низькими цінами – 1-1,5$ за 1000 символів. Пізніше, коли Ви залучите багато покупців і покажетесь професіоналом в цій справі – ціни можна підняти.

Починати роботу копірайтера необхідно з невеличких статтей. Є багато бірж статтей. Серед найбільш поширюваних – TextSale.ru, Advego.ru і інші. Реєструємося на одній(або декількох) з них, вибираєму тему і пишемо будь-яку статтю на дану тему. Бажано спочатку вибрати тему, на якій ви добре розумієтесь. Як додатковий матеріал можна і потрібно використовувати інформацію з інтернету просто водячи відповідний запит в пошукових системах. Таким чином, пишете свою статтю і виставляєте її на продажу. Потім вибираєте інші теми і пишете по кілька статтей в кожний розділ. Таким чином Ви зможете накопичити досвід і знайти постійних покупців, яким будуть подобатися ваші статті і відповідно одержуватимете заслужений заробіток на дому. В подальшому Ви знайдете ті теми, які найбільш актуальні і під які вам подобається писати статті.

Головними покупцями статтей є веб-майстри і власники сайтів, хоча можуть бути і інші замовники, але їх порівняно дуже мало. Для того щоб знайти покупців просто наберіть “робота копірайтера” в пошукових системах. Шукайте роботу на різних форумах, біржах копірайтерів, інших сайтах. Залишайте там свої оголошення про надання своїх послуг.

Робота копірайтера дуже складна і вимагає певних зусиль з Вашого боку. Для того щоб бути професіоналом в цій справі потрібно багато читати, навчитися швидко знаходити потрібну інформацію і грамотно, чітко її переказувати красивими словами. Ці якості набуваються з досвідом. По мірі накопичення досвіду, відказуйтесь від дешевих робіт, цініть свій труд. Якщо Ви прекрасно володієте цією професією Ви завжди знайдете високооплачувану роботу і зможете отримувати стабільний заробіток на дому.

Також пропоную ознайомитися і із ще одним способом заробітку на дому – рерайтинг, який є по суті одним із складових копірайтингу. Детальніше про це на статті.

Бажаю Вам успіхів.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. andriu

  стаття супер в адвего мим. цина 0,05wmz за коме-
  нтарий сам працюю там

  Відповіcти
 2. Юля

  А можна спробувати попрацювати

  Відповіcти
 3. Богдан

  На работе не зарабатывают деньги. Их зарабатывают в свободное от работы время. Сейчас заработать нормальные деньги можно только в интернете. Других путей не вижу. Кто бы что не говорил, а есть места, где вы можете иметь достаточно денег.
  Могу предложить заработок. Прошу обращаться только серьезных людей, со сформировавшейся решительностью изменить, в конце-концов, что-то в своей жизни!

  Скайп: yoganskype
  Email – yogan@bigmir.net

  Відповіcти
 4. Kpasna

  Розкажіть

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Про що саме розказати?

   Відповіcти
 5. Світлана

  Порадьте сайт де можна продати статтю на українській мові

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Спробуйте пошукати у пошуковиках українські біржі статей, наприклад, щойно найшов наступну – https://uatxt.com/

   Відповіcти