Ідеальна партнерка та її ознаки.

партнеркаПри виборі партнерської програми слід звертати увагу на її ефективність. Найефективнішою партнерською програмою є ідеальна партнерка. Щоб зробити правильний вибір необхідно прирівняти досліджувану партнерку з ідеальною. Тому Ви повинні знати, які ознаки має така партнерка. Отже ефективній(ідеальній) партнеській програмі притаманні такі прикмети:   

 •  1. Наявність безплатного курсу.
 •  2. Скільки разів Ви можете отримувати прибуток з одного клієнта.
 •  3. Підтримка рекламними матеріалами.
 •  4. Асортимент.

Розглянемому кожну із них.

Наявність безплатного курсу. Обов’язково подивіться чи є у вибраній партнерці хоча би якийсь безплатний курс. В ідеалі, звичайно, цей курс повинен бути відмінним і має розв’язувати якусь конкретну проблему клієнта. Він призначений для насамперед появи довіри до автора, зацікавленості до майбутнього платного продукту і після отримання певної якісної безплатної інформації він вже психологічно настроєний на цю покупку. І коли клієнт дізнається про платний курс, то ймовірність покупки збільшується в рази, що відповідно впливає на ваш заробіток з цієї партнерської програми. Безплатний курс повинен розкрити на процентів 70 % необхідної інформації, а вже інших 30% має бути запропоновано у платному товарі. Ефективність партнеської програми прямопропорційно залежить від якості запропонованого безплатного матеріалу.

Скільки разів Ви можете отримувати прибуток з одного клієнта. Тут хочу відмітити ще одну класифікацію партнерок. Отже партнерські програми бувають:

 • одноразові;
 • багаторазові;
 • з регулярними послугами, тобто повтор покупки.

При одноразових партнерках покупець пройшов По Вашому посиланню, здійснив покупку, ви отримали свою частину і все. При багаторазових ви отримуєте дохід при кожній покупці залученого покупця. Відповідно регулярні послуги, коли здійснюється повтор покупки є найефективнішим варіантом партнерки.

Підтримка рекламними матеріалами. В ідеальній партнерській програмі мають бути певні рекламні матеріали, які можна і треба використовувати. Звичайно, якщо конкуренція дуже велика, то ефективність таких матеріалів знижується в рази. Але маючи такі дані можна їх розумно змінити, дещо поправити і зробити унікальними. Тоді у Вас будуть переваги над конкурентами і заробіток Ваш також буде значно вищим.

Асортимент. Ця ознака, думаю зрозуміла всім. Чим більше товарів пропонує партнерка, тим більше людей зацікавиться. Як кажуть: “На кожний товар є свій покупець”. Що відповідно впливатиме на розмір Ваших комісійних.

Звичайно, не всі партнерки можуть бути ідеальними, але при виборі треба проаналізувати і дослідити на наявність таких ознак. Тільки так можна правильно вибрати найефективнішу партнерку і закласти надійний фундамент для побудови свого власного інтернет бізнесу.
Всіма ознаками ідеальної партнерської програми володіє Школа Start-Up. Якщо вас цікавить ця партнерка, то прошу зареєструватись по цьому посиланню.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Олег

  Дякую за корисну інформацію, тепер знатиму як правильно вибрати партнерку, ця тема зараз дуже актуальна.

  Відповіcти