Партнерка О. Слободенюка

Вітаю Вас, шановний читачу мого блогу. Як і обіцяв, сьогодні і в кількох наступних статтях говоритимемо про різні партнерські програми. У цьому пості хочу запропонувати Вам ще одну ефективну партнерську програму – партнерка сайту baxonet.com. Сайт орієнтований на “заробіток в інтернеті”, на створення і розкручування сайту у вигляді посібників, навчальних відео-курсів та інше. Хочу відмітити, що саме з цієї партнерки я колись отримав свої перші менш більш пристойні гроші в інтернеті – 487 рублів. Це небагато, але порівняно з моїми заробітками на той час – це було велике досягнення. Після того я вирішив серйозно зайнятися заробітком на партнерських програмах… Але зараз не про мене.

партнеркаОтже, автором проекту є відомий інтернет бізнесмен Олександр Слободенюк. Його інформаційні товари користуються високою популярністю, і не дивно, якість завжди ціниться. Відповідно, це впливає на стабільність продаж цифрових навчальних курсів.

Олександр Слободенюк постійно стежить за актуальністю своїх основних продуктів, що робить їх вельми популярними в мережі у тих користувачів інтернет, що шукають можливості навчитися заробляти гроші в інтернеті, особливо це важливо для новачків. Також цікаво і те, що Олександр Слободенюк дуже завзято захищає свої авторські права. Безкоштовно завантажити його навчальні матеріали в інтернеті не можна. Всі ці фактори відповідно впливають на якість заробітків в його партнерській програмі і ефективність цієї партнерки.

Ще одна не маловажна причина чому я рекомендую дану партнерку полягає в тому, що оновлені курси завжди доступні для скачування тим, хто придбав курси раніше, це теж додає надійності та популярності його товарам.

 

Для наглядності пропоную звернути увагу на ротатор, який тут демонструється. Бачимо навчальні матеріали різної тематики, хоча всі вони пов’язані з заробітком в інтернеті тим чи іншим чином. Наприклад, є курс, який конкретно розповідає і розкриває всі таємниці побудови свого бізнесу через інтернет, є курс про створення і курс про розкрутку сайтів, є курс про створення флеш-анімацій і курс про створення та публікації якісних відео-уроків. Одним словом, є все для заробітку, а значить є що пропонувати клієнтам.

партнеркаТакож в цій партнерській програмі є в наявності безплатний курс по способах заробітку. Рекомендується до використання. Надається спеціальне посилання на цей курс. Якщо відвідувач переходить за таким партнерським посиланням – підписується на отримання курсу і надалі купить будь-який товар – вам будуть нараховані комісійні. Використовуйте – рекламувати БЕЗКОШТОВНЕ набагато ефективніше!

Але це ще не все – якщо відвідувач, який перейшов за цим посиланням, зареєструється в партнерській програмі, він ставне вашим рефералом. Тобто – ви будете отримувати приблизно 10% від його заробітку.

Отже партнерка дворівнева. Я вважаю, що Ви вже прекрасно розумієти всі плюси двохрівневих партнерських програм.

Комісія першого рівня в розмірі від 25% до 30%.

Комісія другого рівня в розмірі від 5% до 10%

Якщо говорити про виплати, то вони регулярні. Виплати проводяться раз на тиждень. Часто виплати відбуваються в той же день, що й нарахування. Мінімальна сума виводу чисто символічна – 1 рубель. Можна говорити що фактично немає жодних обмежень.

Для реєстрації в партнерці скористайтеся цим посиланням .

Партнерка легка в управлінні і зручна. Можна як залучати рефералів, так і покупців. В себе в акаунті Ви знайдете безкоштовні відео-уроки про те як правильно користуватися партнеркою і про те як можна рекламувати партнерські товари без вкладень будь-яких засобів. На допомогу партнеру надані навчальні відео-ролики, короткі посилання, безкоштовне пропозиції для залучення покупців, магазин товарів, рекламний текст, ротатори банерів та інше, все що необхідно для роботи з цією партнерською програмою. Також важливим є і наявність якісної технічної підтримка.

Ще раз, реєстрація за цим посиланням .

Хай щастить, до зустрічі у наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Олег

    Ну що я можу сказати адмін молодець все популярно і дохідливо пише статті по праву можна назвати унікальними в своєму роді зрозуміло навіть чайнику хороший вийшов путівник по заробітку в неті

    Відповіcти
  2. Олег

    До речі адмін велике прохання не міг би ти нарити щось по форексу і скинути мені на мило буду дуже вдячний

    Відповіcти