Партнерка від професійного блогера, видавництво «Польза и Доход».

блогер

 

 

 

Ще одна хороша партнерська програма у сфері інфобізнесу. Видавництво «Польза и Доход» реалізовує товари, які стосуються заробітку в інтернеті з допомогою блогу. Тому такі інфокурси особливо актуальні в середовищі блогерів. А як Ви знаєте, блогерство на даний час досить популярне, практично всі інфобізнесмени та й не тільки мають свій особистий блог. Кожний блогер повинен хоча би ознайомитися з товарами цього видавництва. Тому, якщо Ви знайдете спосіб донести інформацію про хоча би один курс з наступного ротатора банерів, то блогер обовязково зацікавиться і можливо в майбутньому купить певний якісний платний товар, що і принесе Вам необхідний результат у вигляді комісійних.

Особливості партнерки видавництва «Польза и Доход»:

  • Високий партнерський відсоток – 40-50% від вартості товару. Приємніше отримувати 40-50% замість звичайних 25-35%.
    Крім того, Ви будете отримувати 5% з продажу всіх залучених Вами партнерів. Отже партнерка двохрівнева, а переваги таких партнерок Ви вже знаєте. Таким чином кожний блогер може створити собі чергово джерело пасивного доходу.
  • Відносно невисока ціна інфотоварів початкового рівня. Інфотовари початкового рівня продаються за цінами в кілька десятків або кілька сотень рублів. Покупцям(блогерам) психологічно легше заплатити таку невелику суму за товар і тут же завантажити його, ніж платити декілька тисяч за диск і довго чекати його отримання.
  • Можливість замовити післяплатою. Покупці Росії і Україні можуть замовляти інфотовари на дисках без передоплати, щоб платити за замовлення на пошті в момент отримання. Це збільшує кількість замовлень і Ваші доходи. Детальна статистика по всіх замовленнях, всіх оплатах, а також інформація про розмір нарахування за кожен товар у Вашому партнерської акаунті.
  • Зробивши 10 сплачених продаж будь-якого товару, напишіть до служби підтримки, вказавши ваш партнерський логін і назву товару, з темою листа “Є 10 продаж”. Вашу партнерську винагороду для наступних продаж цього товару буде збільшено до 45%.
  • Здійснивши 50 сплачених продаж будь-якого товару, напишіть до служби підтримки, вказавши ваш партнерський логін і назву товару, з темою листа “Є 50 продаж”. Вашу партнерську винагороду відповідно для наступних продаж цього товару буде збільшено до 50%.
  • Виплата здійснюється щотижня на WebMoney, RBK-money або Яндекс.Деньги.

Використовується біллінг e-autopay.com – найбільш сучасна система прийому оплати та партнерських програм. Правила участі в партнерській програмі стандартні.

Автором партнерської програми є професійний блогер Віктор Рогов. В сфері блогерства він досягнув досить непоганих результатів. Відповідно в його курсах відображається досвід і професійний підхід до створення і просування блогів. Ви також можете розповсюджувати свої партнерські посилання не тільки серед блогерів, а й запропонувати курси видавництва «Польза и Доход» і іншим користувачам, які шукають можливість заробити в інтернеті, ці інфотовари допоможуть їм і вони стануть професійними блогерами.

Реєструйтеся в партнерській програмі пропонуйте якісні курси блогерам і починайте заробляти!

Реєстрація тут.

 

Успіхів.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.