Партнерська програма Start-Up.

До мене надійшли претензії, мовляв сайт про партнерські програми, про заробіток на партнерках,а самих же партнерок немає. Однак все таке одна партнерcька програма опублікована – на цій статті, також згадано і про інші партнерські програми але не в такій явній формі. Вирішив виправитися і тому в цій і кількох наступних постах розглянемо декілька партнерських програм.

Отже, найкращою вважаю партнерську програму від школи Start-Up. Тож саме про цю партнерку і поговоримо найперше.

партнерська програма

Насамперед, хочу відмітити, що дана партнерська програма володіє всіма ознаками ідеальної партнерки, тож є дуже ефективною.

Комісійні становлять до 30% від прибутку з кожного курсу, проданого по Вашій рекомендації! І що найприємніше вмовляти нікого не доведеться! Вам всього лише потрібно запропонувати будь-якій людині АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС на тему: “Як почати свій Інтернет-бізнес? Діюча Схема.” Який дуже багато хто захоче пройти, тому що він допомагає будь-якій людині зробити свої перші кроки в заробітку в інтернеті зовсім легальними способами.

Як працює партнерська програма?.

 • Після реєстрації в партнерці, ви отримуєте спеціальне посилання на курс “Start-Up”.
 • Це посилання ви розміщуєте на своєму сайті та на сторінках соціальних мереж, в підписах до електронних листів, в розсилці або на якомусь форумі у вигляді текстового посилання, зображення або графічного-банера (або кількома з цих способів).
 • Люди, які перейшли з Вашого партнерського посиланням запам’ятовуються партнерською системою, в якій ви будете зареєстровані. Навіть якщо вони не куплять курс (після бесплатного курсу, їм буде запропонована серія платних) відразу (а допустимо через Рік), вони все одно будуть запам’ятовані. І в майбутньому (наприклад, через кілька тижнів), звідки б ці люди не зайшли на цей сайт, навіть по посиланню іншого партнера, якщо вони куплять певний курс, то 20% від вартості проданого курсу в будь-якому випадку будуть нараховані на ваш внутрішній рахунок партнерської системи .
 • Якщо людина робить оплату відразу, гроші зараховуються на Ваш внутрішній рахунок миттєво. Якщо вибрано оплату по частинах, також рівними частинами Ви будете отримувати свій відсоток.
 • Комісійні (відсотки з продажу) всім партнерам виплачуються в кінці кожного місяця без Вашого попереднього запиту виплати. Для цього у Вас повинен бути електронний гаманець у системах Webmoney або Яндекс-Деньги. Зареєструватися і отримати гаманець у будь-який з цих систем можна абсолютно безкоштовно.
 • Також можливі виплати іншими способами (про це можна домовитися окремо по e-mail)

Партнерська програма двохрівнева, тобто коли за Вашою рекомендацією приходить на навчання одна людина, ви заробляєте 20% від вартості курсу. Коли, ця людина порекомендує бесплатну школу ще кому-небудь, то ви заробляєте по 10% від кожної її продажі!

Скільки Ви можете заробити?

Найприємніше, що сума тут нічим не обмежена. Тематика курсу “Заробіток в Інтернеті” буде цікава завжди, а завдяки тому, що наш проект практично не має аналогів – будь-яких проблем з конкуренцією очікувати не доводиться.

Давайте розглянемо наочний приклад.

Наприклад на ваш сайт заходить 100 чоловік в день або у Вас є 100 друзів у Контакте і.т.д. і якщо ви зможете показати Ваше партнерське посилання цим людям, то напевно 20-30 з них зацікавляться безкоштовним курсом. Навчатися стануть 10-15 чоловік. З них після проходження курсу 2-5 осіб куплять Платні курси, щоб продовжити свою освіту.

Тепер порахуємо “середній” варіант розвитку подій:

3 людини х [“Продвинутый курс” 3350 руб.] 20% = 2210 руб. (Ваша винагорода)

Але це ще не все! Додаткові 10% від продажів! Адже 10-15 чоловік пройшли навчання в Школі “Start Up”, де в тому числі навчилися також працювати з партнерськими програмами і тепер це Ваші партнери з продажу яких Ви отримуєте 10% з кожної покупки довічно! А це вже той самий ПАСИВНИЙ ДОХІД. Ви вже нічого не робите, просто отримуєте гроші з тих людей яких колись познайомили з можливістю отримати якісне та безкоштовне навчання в Школі Start Up! Ця схема схожа на принципи роботи МЛМ компаній. Ви привертаєте одного, а той привертає десятки. А доходи ви отримуєте з КОЖНОГО!
Нагадую, що ми зараз розглянули варіант, коли Ви змогли ознайомити з безкоштовним курсом всього лише 100 чоловік всього за 1 день, а подумайте, яка може бути перспектива, якщо по вашому посиланню пройде 1000 чоловік, на другий день, третій, через місяць…

Кожен місяць кращі партнери отримують ЦІННІ призи: мобільні телефони, мобільні гаджети, ноутбуки!

Відразу ж після реєстрації, ви отримаєте логін і пароль для доступу в ваш персональний аккаунт партнерської системи, в якому ви зможете наочно бачити статистику своїх продажів, повністю готові до роботи ваші партнерські посилання на курси і для реєстрації інших партнерів, а також кількість кліків за вашими посиланнями і інші важливі дані. Так само, вам будуть надані готові рекламні матеріали, за допомогою яких ви зможете негайно включитися в роботу! Це зображення продуктів, банери, рекламні блоки з зображенням товару і посиланням.

Хороші винагороди тим, хто добре працює (до 30%)

Щоб зареєструватися в цій партнерці і дізнатися більше про умови участі прошу пройти по цьому посиланню.

Обіцяю, Ви не пошкодуєте, ця партнерська програма дійсно дуже ефективна і перспективна.

До зустрічі в наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. АЛЕКСАНДРА

  соглашусь с автором!очень хорошая парнёрка!аналогов нет в рунете!всем рекомендую

  Відповіcти
 2. Ярослав

  Також думав і собі якійсь подібний курс по заробітках в неті написати та й продавати. Тільки от проблема – куплять його кілька людей та й викладуть в безкоштовний доступ. І що далі? Як з цим боротися? Що думаєте?

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Я також планую зробити декілька курсів. Як на мене, щоб захистити свої товари потрібно цікавитися, зв’язатися з людьми, які вже мають досвід в цьому, є спеціальні сервіси по захисту; є різні способи, хоча на 100% немає гарантій. В майбутньому планую більш серйозніше взятися за вирішення такого питання, обов’язково напишу про це статтю, а може і не одну.

   Відповіcти