• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Партнерська програма Tak.ru.

Рубрика : Партнерські програми

В попередній статті ми розглянули рекламний брокир Tak.ru, охарактеризували переваги і недоліки, можливість заробітку в інтернеті на своєму сайті з допомогою цього сервісу. Сьогодні поговоримо про Tak.ru як партнерку.

Tak.Ru

Партнерська програма Tak.ru дозволяє отримувати дохід у розмірі 10% від вартості кожного переходу на сайти тих людей, які зареєструються при вашому посередництва, або 10% від вартості переходів, зроблених на залучених вами майданчиках.

Де і як шукати рефералів на Tak.ru?

Партнерське посилання можна публікувати скрізь: на дошках оголошень, у форумах, чатах, блогах, на будь-яких інших сайтах, по ICQ, в підписах до своєї пошти. Можна інформувати користувачів своїх сервісів через списки розсилки. Категорично не допускається використовувати СПАМ.

Найефективнішим способом залучення рекламодавців до Tak.Ru є безпосереднє звернення до тих, хто вже десь платить за рекламу. Це найбільш ймовірні і найперспективніші ваші реферали. Якщо ви бачите на якомусь сайті контекстну рекламу або банер і при цьому очевидно, що ця реклама розміщена не в порядку обміну, а за неї хтось заплатив власнику сайту, то має сенс перейти за цим посиланням на сайт рекламодавця і пошукати там його контактні дані. Дуже може бути, що рекламодавець буде радий дізнатися про новий спосіб реклами, а ви отримаєте нове і довготривале джерело доходу.

Принцип роботи партнерської програми Tak.Ru.

При оплаті рефералом трафіку миттєвого поповнення вашого балансу не відбудеться, тому що з якихось причин сплачену суму реферал може вивести з Tak.Ru в той же день. На ваш баланс будуть нараховуватися частки від всіх переходів на сайти реферала. Якщо він здійснив оплату, то поступово ви отримаєте всі 10% від цього платежу.

Крім того, навіть якщо ваш реферал не справив жодної оплати, все одно ви можете отримати дохід. У Tak.Ru немає ніякої різниці в тому, яким чином був поповнений рахунок рефералу (він сам заплатив за трафік або заробив ці гроші). Якщо ваш реферал витрачає гроші на рекламу своїх сайтів, ви завжди отримуєте свою частку від кожного переходу.

Дія партнерської програми не обмежена в часі. Поки ваш реферал користується сервісом, ви отримуєте свою частку.

Що ще додати до вище сказаного? Tak.ru – здійснює грошові перекази на будь-який електронний гаманець. Платежі використовують систему вебмані або яндекс гроші. Як тільки ви робите перше замовлення, ваша зароблена сума переходить на ваш рахунок протягом декількох хвилин. Причому, тут немає абсолютно жодних обмежень щодо кількості скоєних транзискацій. Хочете робити переклади кожен день? Будь ласка! Бажаєте накопичувати необхідну суму на особовому рахунку? Немає жодних перешкод і обмежень. Дійте так, як ви того хочете!  
 
Якщо вас зацікавила можливість заробити перші гроші, то звичайно ж варто негайно це спробувати. Для цього пройдіть по цьому посиланню. і зареєструйтесь в партнерській програмі Tak.ru. Сподіваємося, що вам сподобається, і ви станете справжнім партнером.

Успіхів вам у вашому бізнесі!

Коментарі

Статья хорошая, но… ребят в ТАК.РУ денег нет! Есть куда более прибыльные партнёрские программы.

Так, я згоден. Але для початківців, які користуються безплатним хостингом, Tak.ru – це непоганий варіант для початку.

Залишити коментар або два