Партнерська програма видавництва Info-DVD.

info dvdСьогодні розглянемо ще одну ефективну партнерську програму – партнерку від видавництва Info-DVD.

Що таке партнерська програма Info-DVD?

Все дуже просто, партнерська програма Info-DVD буде платити вам близько 30% (залежить від конкретного продукту) вартості від кожного проданого через вас інформаційного продукту. Комісійні нараховуються саме від вартості продукту, а не від прибутку партнерської програми! Крім того, ви можете заробити, залучаючи інших веб-майстрів: 5% від продаж, здійснених залученими партнерами.

Які переваги партнерської програми Info-DVD?

  • Тільки в партнерській програмі Info-DVD ви знайдете найрозумнішу статистику в Рунеті, найкрасивішу і зручну корзину замовлення, унікальні рекламні ротатори і генератор коротких реф-посилань, регулярні промо-акції і багато-багато іншого!
  • Партнерська винагороду ви можете отримати і за реєстрацію користувачів, які перейшли на сайт по вашому партнерському посиланню, і за продажі.
  • Рекламні матеріали відображаються на вашому сайті з допомогою зручного рекламного інструменту «Ротатор» – чудової альтернативи набридливим анімованим банерам.

Що потрібно, щоб почати роботу з партнерською програмою Info-DVD?

Якщо у вас є сайт або блог, розсилка, аудиторії якого можуть бути цікаві інформаційні продукти в сфері електронної комерції, інфобізнес, інвестування, то ви можете почати заробляти в інтернеті разом з Info-DVD.

Щоб зареєструватися в партнерській програмі видавництва   Info-DVD прошу сюди.

Ви можете зареєструватися в програмі прямо зараз і вже почати заробляти. Але якщо ви після реєстрації не будете вживати ніяких дій, то нічого не зможете заробити! Як же так?

Причина криється в елементарному незнанні. Як рекламувати інформаційні продукти? Як переконати відвідувача зробити покупку? Для початківця партнера такі питання дуже важливі.

info-dvdВідповіді на ці та багато інших хвилюючих партнерів-новачків питання, ви знайдете в спеціальному безплатному курсі «Библия Партнера. Партнер-Новичок». Даний безкоштовний відеокурс спеціально створений для початківців, щоб допомогти їм навчитися заробляти на партнерках!

Цей безплатний навчальний відеокурс містить 10 відеоуроків загальною тривалістю понад 4 з половиною годин! Знання, які ви отримаєте в цьому курсі, фундаментальні і універсальні – ви зможете застосувати їх для роботи в будь-якій партнерській програмі!

Замовте курс «Библия Партнера. Партнер-Новичок» прямо зараз і у вас з’явиться унікальна можливість БЕЗКОШТОВНО отримати свіжу корисну інформацію про заробіток на партнерських програмах, яка допоможе вам побудувати цікавий і високоприбутковий бізнес в інтернеті!

Успіхів Вам і великих заробітків в інтернеті:). До зустрічі у наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. black0wolf

    Пів року сидів з цією партнеркою, але нічого так і не отримав, тільки місця багато займає.

    Відповіcти