Правда про заробіток на кліках.

заробіток на клікахЯ не думав, що писатиму статтю на цю тему, але бачу, що такий спосіб дуже популярний серед новачків, які вважають заробіток на кліках єдиною можливістю заробити в інтернеті. Хочу Вас розчарувати, це не так.Звичайно, мабуть всі сучасні інтернет бізнесмени починали свій шлях саме з цього способу, але вони дуже швидко зрозуміли що така робота їм не підходить і не приносить відчутних результатів. Дійсно заробіток на кліках – це легкий спосіб заробітку в інтернеті, але водночас він є і низькооплачуваний. Якщо вам хочеться просто витратити час – вперед, але я не раджу цим займатися.

Суть заробітку на кліках

Суть заробітку на кліках полягає в наступному. Ви реєструєтеся на сайті-спонсора, вводите свої дані. Потім Вам надається певна кількість посилань, за якими необхідно клікати. У день Вам можуть дати до 10 посилань, за кожен клік Ви отримаєте 1-2 центи. Таким чином, в день виходить 10-20 центів. Ось тепер порахуйте, скільки разів потрібно клацнути, щоб заробити 1 долар. Багато міркують, ось мовляв, наберу рефералів, нехай вони і працюють, а я буду отримувати з них відсотки. З одного реферала Ви отримаєте, в кращому випадку 0,0025 $. Думаю, далі рахувати і не потрібно.

Зрозуміло, після цього всі мрії людини про заробіток в інтернеті відпадають. Заробіток на кліках – найбільш невдячний вид заробітку в інтернеті.

Ще кілька аргументів проти заробітку на кліках:

  • 1. Клікові спонсори в основному швидко вмирають. Причому вмирають вони тоді, коли багато хто готовий набрати мінімалку, а час можна вирахувати досить точно. Так як ми маємо розмір мінімалки, і кількість виставлених кліків за день. Встигають щось зняти тільки ті, хто одразу залучає багато рефералів.
  • 2. Мінімалка піднімається. З цим бажаючі отримати заробіток кліками, стикаються досить швидко. При розкручуванні клікового спонсора спочатку ставиться зазвичай дуже низька мінімалка – порядка 1 $. Через тиждень вже 2 $, а потім 3 $ і так далі. Наскільки може зрости мінімалка? Я якось бачив цифру 9999. От і подумайте скільки потрібно зробити кліків, щоб забрати такі гроші.
  • 3. В запасі власників клікових сайтів, є багато способів, як зробити щоб свої грошики ви все таки не вивели. Ну, наприклад, коли багато хто вже близькі, щоб вивести кошти, вводиться нововведення – тепер зняти гроші можуть тільки власники преміум-акаунтів. Але, що цікаво, за преміум акаунт потрібно заплатити набагато більше розміру мінімалки. Причому дається він тільки на час. Це лише один з можливих способів, як кинути тих, хто справно клікав на рекламні оголошення.

Скажу ще таку річ, якщо витратити той час, що йде на кліки, наприклад на той же Адвего, або скажімо заробляти копірайтингом, то користі було б у десять разів більше і ви давно отримали б свої 10 баксів за тиждень. Інші способи додаткового заробітку Ви можете знайти тут. А ще краще можна було б завести свій блог і отримувати заробіток з багатьох сервісів – про це читайте на статті про заробіток на сайті.

Ну, що? Є ще хто-небудь, хто прийшов на цю сторінку і все ще має бажання заробляти на кліках? Кидайте цю затію і займіться більш вигідною справою. Створіть собі сайт, наповніть цікавою інформацією та виставляйте напоказ, знайдіть інший більш реальний спосіб заробітку. Ще ніхто не заробив серйозні гроші на клікових спонсорах. Не лізьте Ви в це болото, не гайте свій час.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.