Прибуткова партнерська програма Info-MG.

info-mgНа черзі ще одна партнерська програма – партнерка від видавництва Info-MG. Автор партнерської програми – видатний інтернет-бізнесмен Гліб Кухта. Він розвинув новий напрямок в інфобізнесі – ресселінг.

Але зараз ми не про нього, а саме про створену ним партнерську програму. Отже, комісійні становлять близько 40% з кожного проданого Вами інфокурсу по Вашому партнерському посиланню. Партнерка видавництва Info-MG двохрівнева, з кожної продажі Ваших партнерів Ви отримаєте 50-100 рублів.

Безплатним матеріалом для просування даної партнерської програми є розсилка видавництва Info-MG – “Секреты заработка в интернете”. Таким чином Ви зможете продавати з одного партнерського посилання всі продукти даного видавництва.

На сьогоднішній день, ви можете просувати наступні інформаційні продукти, які регулярно додаються в партнерську програму Info-MG.

Як працює партнерська програма Info-MG?

 • 1. Ви реєструєтеся в партнерці, вказуєте свій e-mail і рахунок, на який бажаєте отримувати комісійні (Webmoney-рублі або номер рахунку в Яндекс.Деньги). Після закінчення реєстрації Ви отримуєте персональні партнерські посилання (їх можна буде скопіювати на сторінці “Рекламні матеріали” в своєму партнерському акаунті). Ці посилання Ви можете розмістити на своєму сайті, у своїй розсилці або використовувати у контекстної рекламної компанії, наприклад, в Яндекс.Директ.
 • 2. Відвідувачі Вашого сайту будуть клікати по рекламі і заходити на відповідний сайт по Вашому посиланню.
 • 3. Якщо людина, яка прийшла за Вашим партнерським посиланням, зробить замовлення, то Ви отримаєте на свій внутрішній рахунок 40% від вартості замовлення (без урахування доставки). При оплаті замовлення через RBK money або Яндекс.Деньги, комісійні зараховуються на Ваш внутрішній рахунок миттєво. Якщо покупець замовив диск післяплатою, то гроші будуть зараховані приблизно через 2-3 тижні. У разі оплати замовлення, залученого партнером, який зареєструвався в партнерці по будь-якому вашому партнерському посиланню, Вам нараховується 5% від вартості замовлення (без урахування доставки).
 • 4. Переглянути всю статистику по переходах та продаж, дізнатися скільки Ви заробили, а також замовити гроші для виплати, Ви зможете в своєму персональному офісі.
 • 5. Комісія виплачується 2 рази на місяць: 1-го і 15-го числа.

Якщо ви згодні, тоді зареєструйтесь прямо зараз і починайте заробляти гроші з партнерською програмою Info-MG!

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Ярослав

  Можливо я і помиляюся, але більшість людей в інтернеті не спішить викидати гроші на бізнес-курси. Є безліч безкоштовної інформації. Та й перед тим, як перейти на сайт за реф посиланням багато хто стирає реф код

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Ярослав, дякую за коментарі. Спробую відповісти на Ваші запитання. На рахунок захисту своїх реф-посиланнь я описав кілька способів, для цього написав 4 статті – 4 частини: http://zarobitok.com/?p=515 – частина 1, http://zarobitok.com/?p=570 – частина 2, http://zarobitok.com/?p=592 – частина 3, http://zarobitok.com/?p=639 – частина 4. Щодо покупки бізнес курсів, то я також не спішу викидати гроші, я перед усім шукаю інформацію в інтернеті безкоштовну, але не завжди є якісна інформація, а якщо є то в розкиданому вигляді, на пошук прийдеться виділити багато часу, а так купивши якісний бізнес курс отримуєш потрібну інформацію одразу, тим більше можеш розраховувати на підтримку автора в разі незрозумілих нюансів, а це дуже важливо.

   Відповіcти