Якщо Ви хочете, щоб Твітер приносив вам якомога більше користі, щоб Ви могли використовувати його для знайомства з новими людьми або для просування свого блогу, Вам потрібно намагатися публікувати як цікаву, так і корисну інформацію, інакше Вас просто не будуть читати.
Твіти про цікаве в інтернеті.
Читаєте цікаву статтю і рука вже тягнеться написати про це в Твітер? Здавалося б, логічно не тільки написати про це, але й дати посилання на цю статтю, але чомусь часто багато хто забуває зробити це.
Додавайте посилання на цікаві статті або сервіси, про які пишіть, тим самим Ви будете корисними своїм читачам – вони отримають від вас рекомендацію.
Щоб посилання не займали багато знаків, користуйтеся сервісами скорочення посилань tinyurl.com або b23.ru – останній особливо зручний.
Повідомлення в Твітер типу «що я зараз роблю».
Багато людей пишуть в Твітер те, що вони зараз роблять. Наприклад, «піду-но я додому», «п’ю на роботі кави», «читаю френдстрічку в жж». Незнайомим людям такі твіти швидше за все будуть нецікаві.
Навіть якщо ви додасте трохи більше інформації у своє повідомлення (але пам’ятайте, у вас всього 140 знаків!) – Воно стане цікавіше. Живете в Новій Зеландії? Напишіть «піду-но я додому, сьогодні у нас +26, може, загляну на пляж». Здавалося б, ви всього лише обмовилися словом про погоду, а жителю іншої країни буде хоч трохи цікавіше.
Хочете написати, що п’єте каву на роботі? Напишіть, яку саме каву, скажіть два слова про поточний проект – навіть такі дрібниці будуть цікаві.
Цитати в Twitter.
Деякі твітеряни просто обожнюють записувати цікаві цитати. У них рубрика цитати оновлюється найчастіше за інші. Цитати коротше 140 символів – ідеальний текст для Твіттера.
Приватні повідомлення з допомогою Твітеру.
Намагайтеся не перетворювати Twitter на засіб для тривалої бесіди, якщо ви хочете поговорити з конкретною людиною про якомусь питанні, скористайтесь ICQ, Skype, Jabber або електронною поштою – тим самим ви позбавите ваших читачів від зайвої інформації, яка їм не цікава. Якщо не хочеться виходити за рамки Твітера – пишіть приватні повідомлення.
Звичайно, всі використовують Твіттер по-різному, і всі поради не універсальні. Головне – пам’ятати, що чим цікавіше Ви пишете, тим більше у Вас може бути потенційних читачів.
Краще писати мало, але добре, ніж багато і нецікаво. Підпишіться на мене в Твіттері (@tigrusblog), я намагаюся слідувати цьому правилу!
Що ж, якщо у Вас буде цікавий мікроблог і Ви матимете багато читачів, тоді вже можна пробувати і монетизувати Твіттер аккаунт і отримати додатковий дохід.
Для мене, інформація корисна.
Я дуже радий 🙂 Хоча інформація уже трохи застаріла 🙂