Що таке Твайт?

твайтТвайт (Twite.Ru) – перша біржа реклами в Twitter. “Тут можна провести ефективну рекламну кампанію або заробити на своєму акаунті в Twitter. Щоб заробити, не треба навіть реєструватися, увійдіть за допомогою twitter-аккаунта! А провести ефективну рекламну кампанію ще простіше! Поповніть рахунок і просто напишіть текст повідомлення, яке повинні побачити мільйони!” Такі слова можна прочитати на головній сторінці сервісу.

До речі з допомогою цієї біржі реклами можна заробляти і з допомогою Facebook.

Але перш ніж говорити про заробіток, трохи про сам сервіс Twite.

Взагалі в твайті реалізовані деякі унікальні функціональні можливості не тільки для монетизації Twitter. З допомогою цієї біржі реклами можна заробляти і з допомогою Facebook. Пропоную їх розглянути:

Автореєстрація – must have для всіх сервісів, пов’язаних з твіттером. Не потрібно заповнювати жодних форм, безлічі непотрібних полів тощо, вам просто потрібно дозволити доступ до сервісу зі свого твіттера. Один клік і ви можете починати працювати.

Рейтингова система для блогерів, яка розраховується автоматично і залежить від безлічі параметрів вашого акаунту як, наприклад, кількість ретвіттов, занесення в списки «list», число фоловерів і т.п. При порушенні правил системи, рейтинг може бути знижений адміністратором. Ви також можете подати заявку на його підвищення, якщо показники твіттер аккаунта значно покращилися. Залежно від рейтингу ви отримуєте певний гонорар за виконану роботу. Підхід дуже цікавий, тому як він допомагає «тверезо» оцінити якість того чи іншого користувача твіттера не тільки за кількістю фоловерів, що були набрані в результаті «нехорошою діяльності».

Можливість публікації тільки 10 твіттів в день. Але Твайт вирішив потурбуватися про читачів та відвідувачів мікроблогів, захистивши їх від масової і всюдисущої реклами. Блогеру доведеться вибирати найбільш підходящі для себе оголошення, а не клікати по всіх підряд, «спалюючи» бюджети рекламодавців. Хоча поки що, напевно, єдиним критерієм вибору є ціна:)

Автоматичний режим twite.ru – мрія більшості вебмайстрів про пасивний дохід, нарешті збулася. Ви можете вказати параметри для автоматичної роботи системи – мінімальну ціну за твіт, ретвіт і фоловінг.

В цілому для блогерів система твайт дуже зручна. Напевно, частково цим можна пояснити бурхливу реакцію на неї в блогосфері, причому в більшій частині позитивну. Далі розробникам сервісу потрібно розвиватися, підтримувати «рекламний галас» на плаву і радувати користувачів новими функціями або приємними сюрпризами. Всі перспективи у twite.ru стати сервісом реклами в твіттері номер один є, чого їм щиро і бажаю.

Як рекламодавець я поки попрацювати там не встиг, але бажання таке дуже навіть є. Трохи пізніше опублікую даний досвід використання твайту, а поки лише пару фраз щодо позитивних сторін для рекламодавців:

  • Детальна статистика ваших кампаній.
  • Підрахунок аудиторії в real time.
  • Більше 12 способів оплати – Яндекс.Деньги, Webmoney та ін..
  • Миттєвий ефект вже через годину за рахунок автоматичного режиму, про який я говорив трохи вище.

Для роботи в якості рекламодавця потрібно буде зареєструватися окремо, вказав адресу електронної пошти. Загалом, якщо ви ще не пробували twite.ru – саме час почати, реєструйтеся, заробляйте на своєму твіттері (тільки без фанатизму) і проводьте рекламні кампанії.

Також в твайті є своя партнерська програма. Комісійні становлять 5 % від заробітку запрошеного блогера, чи від кожного поповнення рахунку рекламодавця.

Далі розглянемо цей сервіс як спосіб заробітку, як один з методів монетизації Твіттер-акаунта.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Саша

    Це чиста правда

    Відповіcти