Що таке Twitter і навіщо потрібний Twitter?

Що таке Twitter?Що таке Twitter? Це питання ми розглядали в цій статті. Сьогодні ж хочу конкретизувати це поняття і спробувати пояснити, навіщо ж нам потрібний Twitter. В свій час я не міг зрозуміти, як використовувати Twitter, як він може мені допомогти, які плюси і недостатки. Щоб знайти відповідь на ці запитання, мені довелося переглянути кілька російських і англомовних постів і ознайомитися з акаунтами видатних блогерів.

Що таке Twitter і навіщо потрібний Twitter?

Навіщо ж потрібний Twitter, якщо вже є свій блог і аккаунт на vkontakte.ru, а приватні повідомлення можна надсилати як поштою, так і за допомогою ICQ, Skype або Jabber?

Для успішного використання необхідно зрозуміти, що таке Twitter? Ваш Twitter – це не блог, а якщо точніше засіб спілкування та джерело отримання нової цікавої інформації. За допомогою Твіттеру Ви можете познайомитися з багатьма цікавими людьми, причому в інших обставинах Ви б могли про них і не знати. Чому? Тому що для того щоб спілкуватися в Твіттері не потрібно додавати один одного в друзі або в лист контактів. Навіть якщо людина не підписана на ваші оновлення, Ви маєте можливість відповідати на його повідомлення за допомогою знака @. Після кількох відповідей, ви обов’язково привернете на себе увагу, і пізніше зможете поближче познайомитися і продовжити спілкування через особисті повідомлення або через той же Jabber або ICQ.

У попередній статті, я розповів, що і як писати на Twitter, щоб ваша стрічка була цікава іншим людям. І не забудьте підписатися на мій Твіттер – @tigrusblog, я намагаюся писати цікаво.

Навіщо потрібен Twitter? З одного боку, він взагалі не потрібен. Тобто можна обійтися прекрасно і без нього. З іншого – у нього є кілька плюсів, виділимо наступні:

 • Отримання інформації. Можна дізнаватися різну інформацію (у постах) від своїх друзів (фоловерів), спілкуватися з ними і так далі. Пости люди пишуть самі різні, хтось скине посилання на цю статтю опубліковану в блозі, хтось дасть посилання на корисний або цікавий ресурс, хтось просто скаже щось типу «Всім доброго ранку». Яку інформацію читати, вирішувати вам.
 • Залучення відвідувачів. За допомогою твіттера можна збільшити відвідуваність сайту або блога. Наприклад у нас є блог, ми опублікували на ньому свіжу статтю. Тепер припустимо що у нас в акаунті в твіттері є 1000 фоловерів. Ми публікуємо в твіттері маленький пост із заголовком нашої статті і посиланням на неї. Відповідно всі 1000 фоловерів побачать цей пост і якщо їх це зацікавить, то вони перейдуть на наш блог, а можливо і підпишуться на RSS.
 • Безкоштовне посилання. Третім плюсом є те що, з головної сторінки акаунта можна поставити посилання на свій сайт. Посилання ці індексуються пошукачами, Яндексом – точно. Ось вам і додатковий бек. Також, якщо прокачати PR своїй сторінці, то передається вага буде вище.

Звичайно, якщо подумати, можна знайти ще кілька позитивних моментів, але я думаю цих цілком достатньо для того щоб отримати стимул і почати розвивати свій Twitter аккаунт.

Ще є можливість заробітку за допомогою твіттера, якщо аккаунт популярний і має багато фоловерів, то хто-небудь у вас може замовити пост з посиланням на свій сайт, звичайно за гроші. Чимось нагадує продаж підпису на форумах.

На цьому поки що все, зустрінемся у наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Олег

  О твиттере читал неоднократно. Многие говорят, что твиттер в плане траффика – дохлый номер. С чем я не согласен. Хорошо раскрученный (жирный) твиттер аккаунт, может приносить неплохой траф. У меня самого опыта в этом нету, но знаток один такой инфой делился.
  Так что статья полезна и, самое главное, уникальна
  ;о)

  Відповіcти