Сьогодні вирішив торкнутися такої теми як “SEO”. Що ж буде в 2018 році? Що чекає на SEO в поточному році і як до цього підготуватися заздалегідь.

SEO 2018

Як колишній сеошник я все-таке інколи слідкую за трендами і новинками в сфері пошукового просування сайтів. Тож нещодавно передивився кілька сайтів і прогнозів щодо розвитку SEO в 2018 році. Як наслідок вирішив всю цю інформацію проаналізувати, систематизувати і ось вийшла непогана стаття 🙂

Тож давайте почнемо.

Спершу про те, що залишається важливим з попереднього року.

Що продовжує працювати в SEO у 2018 році

Цього року нас чекають всі ті ж тенденції, що і прийшли в попередній час: це машинне навчання пошукових роботів. Тобто пошукові системи будуть продовжувати самостійно навчатися, вивчати користувача, вивчати його поведінку на сайті і на основі всіх даних робити висновки – який же все-таки сайт найбільш симпатичний користувачеві.

Також варто звернути увагу на участь компанії в соціальних мережах. Так як соціальні мережі на сьогоднішній день набирають все більше і більше обертів і практично задовольняють весь попит користувача: починаючи від аудіо, відео контенту і закінчуючи покупками послуг або продуктів.

Важливим буде в просуванні сайтів і ширина точок входу, тобто спектр точок входу. Необхідно, щоб на сайт відвідувачі заходили з різних джерел і чим ширше цей спектр, набір джерел, тим відповідно буде більше довіри у пошукових систем до сайту.

Щодо старих трендів, то особливо актуальним залишається і наявність адаптивної верстки сайту, ба цей момент в новому році буде відігравати чи не головну роль. Але детальніше про це трішки нижче.

Тепер давайте розглянемо новинки 2018 року, які раніше мали або слабке значення, або їх взагалі не було.

Тренди в SEO 2018 року

  • 1. Відеоконтент

YouTube на даний момент займає друге місце з пошуку інформації. І це зрозуміло. Відео є дуже зручним контентом, швидким для сприйняття і користувачам це подобається.

  • 2. Голосовий пошук.

Також з новинок в 2018 році ми чекаємо збільшення запитів голосовим пошуком.

Як правило, ці запити є інформаційними: “як пройти в макдональдс”, “скільки коштує автомобіль”. За останні 10 років кількість голосових запитів збільшилася більш ніж в 30 разів. На голосовий пошук впливають ті ж самі чинники, що й на мобільний пошук.

  • 3. Mobile SEO

А на цьому пункті ми зупинимося детальніше, бо в цьому році найбільше змін буде в мобільному пошуку.

Мобільний пошук – головний напрямок в розвитку SEO у 2018 році

В першу чергу це алгоритм від Google – Mobile First.

1. Mobile first

Даний алгоритм означає те, що на перший план виходить мобільна версія. Тобто Google тепер основною версією сайту вважає мобільну, а десктопна стає другорядною і відсувається на другий план. Це пов’язано з тим, що мобільних запитів тепер стає все більше і більше і вони вже перевищили кількість десктопних запитів.

І на тлі цих подій влітку цього року буде впроваджений алгоритм Speed Update від Google.

2. Speed Update

Даний алгоритм буде враховувати швидкість завантаження сторінки і це буде відігравати важливу роль в ранжуванні сайту. При цьому якщо сайт завантажується не дуже швидко, але має формат AMP сторінок, то Google буде враховувати швидкість завантаження сторінок цього формату. І алгоритм Speed Update спрямований тільки на мобільну видачу.

3. Accelerated mobile pages (AMP)

AMP формат призначений для швидкості завантаження в мобільних пристроях. Формат був розроблений незалежними розробниками і Google звернув увагу і підтримав цей формат. Таким чином Google стимулює швидкість отримання інформації користувачами та зменшує витрату мобільного трафіку.

Ну ось, начебто все, це звичайно тільки головні тренди, які я відмітив, є ще багато інших моментів, що потребують уваги при просуванні сайтів в 2018 році. А Ви як гадаєте, напишіть в коментарях свої думки щодо всього цього?

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.