Twitter з кожним днем стає все звичніше і ближче кожному жителю інтернет-мережі. Логічним завершенням такого зростання популярності даного сервісу мікроблогінгу є можливості заробити гроші в інтернеті з допомогою Twitter. Суть проста, Ви володієте мікроблогом з великою кількістю фоловерів, інша людина має бажання прорекламувати свій продукт. Де присутній попит, там з’являється пропозиція.
Звертаю Вашу увагу на невеликий огляд сервісів, за допомогою яких Ви можете заробити гроші в інтернеті з допомогою Twitter.
Російські сервіси для заробітку на Twitter.
-
twite.ru – відсутність реєстрації робить заробіток на твіттері дуже зручним. Система рейтингу дозволяє збільшити свій дохід. Мінімалка на вивід – 300 рублів. Обмеження в 10 рекламних повідомлень в день. Будьте обережні при виведенні грошей, адміністрація twite має звичку банити акаунт без пояснення причин (посилаються на правила, хоча конкретніше нічого не доб’єшся). Трохи нечесна гра виходить. Для рекламодавців гроші витрачати на рекламу в “поганих” мікроблогах дозволяється, а заробляти заважають. Так що, моя порада: використовуйте зароблені гроші для власної реклами або купуйте за них фоловерів.
-
tweem.ru – для участі в системі необхідно мінімум 100 фоловерів. Ви самі обираєте бажані рекламні повідомлення.
-
j2j.ru – система, яка включає в себе кілька джерел заробітку (веб-майстер, блогер, копірайтер і твіттер).
-
Clientos.ru – порівняно новий сервіс для монетаризації свого тві-блогу. Мінімалка, ніби як 50 рублів. Інтерфейс досить зручний і зрозумілий. Присутня можливість переглянути свою статистику. Словом, якщо проект буде розвиватися, то може зайняти гідне місце серед собі подібних. Напевно, проект вже помер. Принаймні, жодних ознак життя не видно. Шкода …
-
blogun.ru – система, створена для купівлі-продажу рекламних постових та оглядів в блогах. Але серед присутніх у Блогуні веб-ресурсів Ви можете знайти і твітти-блоги. Про ефективність використання Блогуна для пошуку рекламодавців в Twitter нічого сказати не можу.
-
upominator.ru – новий сервіс, куди Ви можете додавати свої блоги, мікроблоги, форуми, соціальні мережі, де часто зависає. Судячи з назви, Вам платять за згадку ресурсу рекламодавця. На жаль, рекламодавців зараз не дуже багато, але сервіс виглядає багатообіцяючим.
Буржуйські сервіси для того щоб заробити гроші в інтернеті на твіттері.
-
revtwt.com – один з західних ресурсів, що дозволяють заробити гроші в інтернеті на своєму твіттері. Усі виплати здійснюються в PayPal. На один аккаунт можна додати кілька мікроблогів, що дуже зручно і дозволять збільшити свій дохід.
-
twittad.com – ще один непоганий джерело заробітку зі свого твіт-блогу. Виплати в PayPal, $ 30 USD, мінімалка – $ 30 USD.
-
tweetroi.com – ще один “мертвий” сервіс для того, щоб заробити гроші в інтернеті на Twitter.
-
be-a-magpie.com – Ви можете завчасно дізнатися свій можливий заробіток в місяць, визначити частоту оплачених твітів (від 1 до 200 простих повідомлень на 1 рекламне повідомлення) і спосіб заробітку (Pay-per-view, Pay-per-click, Pay-per-lead і Pay-per-sale). Всі виплати через PayPal.
-
sponsoredtweets.com – для участі в системі Вам необхідно наявність мінімум 50 фоловерів і вік твіттер-блогу від 2 місяців. Ви самі ставите розцінки на свої послуги. Повідомлення про нові пропозиції можна отримувати як на свій Twitter, так і на пошту. Вивід зароблених грошей через PayPal.
Після реєстрації в будь-якому з цих сервісів ви заповнюєте інформацію про ваш блог і встановлюєте ціну для нього. Далі – починаєте шукати рекламодавців, або вони вас.
Ціна за розміщення посилання у вашому твіттері буде залежати від числа послідовників, кількості твіттів та актуальності теми. Виплати здійснюються через WebMoney та PayPal.
Найбільш перспективними сервісами вважається RevTwt і TwittAd. На цих сервісах найбільша кількість рекламодавців і великий вибір категорій. Так само, відзначимо сервіс TwittAd, так як в ньому є можливість викуповувати рекламне місце в обліковому записі з оплатою за нього за вашим вибором (за кожні 7, 15 днів або ж за місяць або навіть за 3 місяці).
Приступайте, заробити гроші в інтернеті на Twitter, як виявилося зовсім просто.