Соціальні мережі і заробіток на них.

Соціальні мережіСоціальні мережі зараз поглинули практично всіх. Знайти сьогодні людину, яка б не була зареєстрована в соціальних мережах (Однокласники, FaceBook, ВКонтакті) стає все складніше. Більшість користувачів інтернету давно вже мають свої сторінки в соціальних мережах і використують можливості соціалок. Крім того, соціальні мережі стали одним з успішних напрямків для заробітку в інтернеті і приваблюють величезні маси користувачів.

Популярність соціальних мереж.

Соціальні мережі зараз одні з найпопулярніших сайтів, деякі навіть мають більшу відвідуваність, ніж пошукові системи. Якщо проаналізувати світовий інтернет, то найбільш популярною є соціальна мережа FaceBook. Якщо взяти тільки СНД, то тут найбільш відвідуваним сайтом є соціалка ВКонтакті. Наприклад, аудиторія рунету щодня досягає близько 30 млн., а щоденний трафік соціальної мережі ВКонтакті – близько 20 млн. Отже 2 / 3 користувачів російськомовного інтернету знаходяться тільки ВКонтакті(!). А ще є Однокласники, так званий західний FaceBook і інші. Можемо зробити висновок, що соціальні мережі цілком влилися в наше життя і зараз практично ніхто вже не уявляє, як можна було б бути  без них, як спілкуватися в інтернеті без згаданих соц. мереж.

“Соціальні мережі і заробіток на них.”

Якщо ж соціальні мережі є такими популярними, то чому не використати їх для заробітку в інтернеті, чому не скористатись таким шаленим трафіком для створення додаткового джерела доходу для себе?

Тож спеціально для цього я і створив нову рубрику “Соціальні мережі і заробіток на них.” і цією статтею відкриваю новий напрямок на цьому сайті для розгляду і обговорення нових способів заробітку в інтернеті в соц. мережах.

Соціальна мережа в інтернеті – це великий веб-сайт, контент якого заповняється самими користувачами мережі. Цей сайт є інтерактивним автоматизованим соціальним середовищем, який надає можливість спілкуватися групі користувачів, що об’єднані спільними інтересами.

Тобто, соціалки являють собою надзвичайно велику мережу інтернет користувачів, які спілкуються на різні теми один з одним з допомогою спеціального веб-ресурсу. Але найцікавіше те, що кожен може зареєструватися в тому ж ВКонтакті чи іншій соц. мережі і почати будувати свою мережу,  свій клан(!). А на цьому вже можна непогано заробити…

Тож до зустрічі у наступних постах. Буде цікаво!

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.