• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Способи заробітку в інтернеті.

Рубрика : Способи заробітку в мережі

Способи заробітку в інтернетіВ мережі інтернет, незважаючи на численну критику, заробляти можна і не просто заробляти,  але й побудувати власний інтернет бізнес. І я вам спробую розповісти про деякі методи.  Способи заробітку в інтернеті є дуже різноманітні, їх є дуже багато і точну класифікацію провести мабуть неможливо З відомих мені їх можна умовно поділити на такі групи:

 • Серфінг, клікінг і інші.
 • Фріланс.
 • Заробіток з допомогою файлообмінників.
 • Форекс.
 • Інвестиції.
 • Млм, піраміди.
 • Інфобізнес.
 • Партнерський маркетинг.
 • З допомогою свого сайту.
 • Інші унікальні способи заробітку

Значить так, спробуємо коротко охарактеризувати кожний спосіб.

Серфінг, клікінг, читання пошти і інше.

Я вважаю всі про ці методи вже давно знають і говорити про них намає смислу і бажання.  Ці способи заробітку в інтернеті взагалі не сприймаю і не раджу звертати увагу на подібні пропозиції. Свою думку з приводу такого методу заробітку я висловив у цій статті

Фріланс.

Іншими словами – це віддалена робота. Заробіток полягає у виконанні певної конкретної роботи і відповідно оплачується. Є спеціальні біржі фрілансерів, на яких збираються роботодавці і звичайно ті, що шукають роботу. На цих біржах відвідувачі залишають оголошеня, на яких конкретно вказують що потрібно зробити, якщо це замовник і що може зробити фрілансер, пропонує свої  послуги. Фрілансери це вільні люди з вільним графіком роботи. Вони працюють тоді коли їм зручно. Найбільш популярні професії фрілансерів це програмісти, дизайнери, копірайтери, рерайтери, перекладачі. 

Заробіток з допомогою файлообмінників. 

Будь-який новачок в Інтернеті може освоїти такий простий спосіб отримання доходів як заробіток на файлообмінниках.  Файлообмінник по суті це великий сервіс, який надає місце в себе для зберігання ваших файлів.  Ви завантажуєте інформацію на їхній сервер і даєте посилання на скачування тим людям, яким потрібна ця інформація , а вони качають його собі. За скачування ваших файлів ви отримуєте гроші. Звичайно, якщо у вас буде тільки один файл і кількість скачувань мала, то ви практично нічого не заробите. Потрібно думати і забезпечити максимальне скачування вашої інформації. Наприклад помістити посилання на сайтах, які мають велику відвідуваність. Найкраще було б створити свій власний сайт, розкрутити його і поміщати посилання  там.

Форекс

Форекс – це всесвітній валютний рынок. Це досить складний вид заробітку і полягає в куплі-продажі валют, в залежності від змін їх курсу. Даний спосіб має багато різних тонкощів і потребує більш широкого розгляду. В майбутньому я спробую пояснити цей метод в конкретній окремій статті.

Інвестиції.

В чому суть такого способу заробітку, я вважаю зрозуміло всім. Є багато суперечностей, критики  щодо реальності інвестування в інтернеті, але такий вид заробітку існує. Просто тут буває дуже багато лохотронів і перш ніж братися за це потрібно добре вивчити проект, протестувати, все провірити і аж тоді можна вкладати гроші і таким чином створити собі пасивне джерело доходу. 

Млм, піраміди.

Тут також потрібно бути дуже обережним. Якщо сказати простіше, то це робота пов’язана з залученням інших людей у систему, в якій ви вже знаходитесь і відповідно потрібно навчити цю людину робити те саме, що і ви:) Є дійсно хороші млм-компанії, які виплачують великі комісійні і забезпечують необхідним інструментом для роботи. Але ще раз кажу, будьте дуже обережні при виборі відповідної компанії.Інфобізнес.

Інфобізнес – створення і продажа інформаційних товарів (електронних книг, курсів). Цей метод на мою думку один з найперспективніших, але створення такого бізнесу потребує значних зусиль, знань і навиків. Для новачків я б цей спосіб поки що не радив би. Спершу потрібно як на мене навчитися продавати такі продукти і отримувати заслужені комісійні, тобто брати участь у партнерських програмах.

Партнерський маркетинг.

Партнерський маркетинг – це інакше кажучи і є заробіток з допомогою партнерських програм. Існує дуже багато різних партнерок і тому також можна говорити і про різні методи заробітку даним способом. Детальніше  читайте у статті.

З допомогою свого сайту.

Тут також є безліч способів, які ми будемо розглядати у наступних статтях. Взагалі то створення свого сайту є обов’язковою умовою побудови власного бізнесу і отримання менш більш пристойних результатів. Детальніше можна почитати тут.

Інші унікальні способи заробітку.

До цього способу заробітку я відводжу нестандартні, унікальні методи, рішення, ідеї витягнення грошей з мережі інтернет. Тут потрібний творчий підхід і не кожний зможе придумати і реалізувати свій спосіб заробітку в інтернеті. Такі люди, як правило досягають великих результатів і створюють непоганий онлайн бізнес.

Поступово я буду детальніше описувати дані способи заробітку в інтернеті, щоб завжди бути в курсі виходу нових публікацій ви можете підписатися на розсилку блогу (справа в колонці зверху) і ви обов’язково будете повідомленні про новинки на цьому блозі.

Коментарі

Буду радий вашим коментарям.

Дякую. Пізнавально. Ще жодного разу не ризикував вкладати гроші (про інвестиції) в інтернеті. Але думаю це дійсно єдиний прибутковий метод заробітку. Правда є свої ризики

дякую за інформацію, обов’язково підпишусь на розсилку

цікаво, що там в розсилці…

найкращий спосіб заробітку це з допомогою свого сайту. Але щоб почати заробляти потрібно налагодити це. А не завжди легко. 🙂

Так це правда,краще заробляти зі свого блогу (чи сайту),але дляцього потрібні певні зусилля.

Заработок в интернете без вложений)))

Гарна добірка варіантів заробітку в мережі інтернет, навіть приблизне розташування в залежності від уміння і рівня роботи мозку 🙂

Дякую за матеріал. Дуже корисно.

Будь-ласка 🙂

Краще все таки інвестувати, ніж чекати грошей від копійчаних методів. Дякую автору за статтю

Будь-ласка 🙂

Залишити коментар або два