Способи заробітку в інтернеті.

Способи заробітку в інтернетіВ мережі інтернет, незважаючи на численну критику, заробляти можна і не просто заробляти,  але й побудувати власний інтернет бізнес. І я вам спробую розповісти про деякі методи.  Способи заробітку в інтернеті є дуже різноманітні, їх є дуже багато і точну класифікацію провести мабуть неможливо З відомих мені їх можна умовно поділити на такі групи:

 • Серфінг, клікінг і інші.
 • Фріланс.
 • Заробіток з допомогою файлообмінників.
 • Форекс.
 • Інвестиції.
 • Млм, піраміди.
 • Інфобізнес.
 • Партнерський маркетинг.
 • З допомогою свого сайту.
 • Інші унікальні способи заробітку

Значить так, спробуємо коротко охарактеризувати кожний спосіб.

Серфінг, клікінг, читання пошти і інше.

Я вважаю всі про ці методи вже давно знають і говорити про них намає смислу і бажання.  Ці способи заробітку в інтернеті взагалі не сприймаю і не раджу звертати увагу на подібні пропозиції. Свою думку з приводу такого методу заробітку я висловив у цій статті

Фріланс.

Іншими словами – це віддалена робота. Заробіток полягає у виконанні певної конкретної роботи і відповідно оплачується. Є спеціальні біржі фрілансерів, на яких збираються роботодавці і звичайно ті, що шукають роботу. На цих біржах відвідувачі залишають оголошеня, на яких конкретно вказують що потрібно зробити, якщо це замовник і що може зробити фрілансер, пропонує свої  послуги. Фрілансери це вільні люди з вільним графіком роботи. Вони працюють тоді коли їм зручно. Найбільш популярні професії фрілансерів це програмісти, дизайнери, копірайтери, рерайтери, перекладачі. 

Заробіток з допомогою файлообмінників. 

Будь-який новачок в Інтернеті може освоїти такий простий спосіб отримання доходів як заробіток на файлообмінниках.  Файлообмінник по суті це великий сервіс, який надає місце в себе для зберігання ваших файлів.  Ви завантажуєте інформацію на їхній сервер і даєте посилання на скачування тим людям, яким потрібна ця інформація , а вони качають його собі. За скачування ваших файлів ви отримуєте гроші. Звичайно, якщо у вас буде тільки один файл і кількість скачувань мала, то ви практично нічого не заробите. Потрібно думати і забезпечити максимальне скачування вашої інформації. Наприклад помістити посилання на сайтах, які мають велику відвідуваність. Найкраще було б створити свій власний сайт, розкрутити його і поміщати посилання  там.

Форекс

Форекс – це всесвітній валютний рынок. Це досить складний вид заробітку і полягає в куплі-продажі валют, в залежності від змін їх курсу. Даний спосіб має багато різних тонкощів і потребує більш широкого розгляду. В майбутньому я спробую пояснити цей метод в конкретній окремій статті.

Інвестиції.

В чому суть такого способу заробітку, я вважаю зрозуміло всім. Є багато суперечностей, критики  щодо реальності інвестування в інтернеті, але такий вид заробітку існує. Просто тут буває дуже багато лохотронів і перш ніж братися за це потрібно добре вивчити проект, протестувати, все провірити і аж тоді можна вкладати гроші і таким чином створити собі пасивне джерело доходу. 

Млм, піраміди.

Тут також потрібно бути дуже обережним. Якщо сказати простіше, то це робота пов’язана з залученням інших людей у систему, в якій ви вже знаходитесь і відповідно потрібно навчити цю людину робити те саме, що і ви:) Є дійсно хороші млм-компанії, які виплачують великі комісійні і забезпечують необхідним інструментом для роботи. Але ще раз кажу, будьте дуже обережні при виборі відповідної компанії.Інфобізнес.

Інфобізнес – створення і продажа інформаційних товарів (електронних книг, курсів). Цей метод на мою думку один з найперспективніших, але створення такого бізнесу потребує значних зусиль, знань і навиків. Для новачків я б цей спосіб поки що не радив би. Спершу потрібно як на мене навчитися продавати такі продукти і отримувати заслужені комісійні, тобто брати участь у партнерських програмах.

Партнерський маркетинг.

Партнерський маркетинг – це інакше кажучи і є заробіток з допомогою партнерських програм. Існує дуже багато різних партнерок і тому також можна говорити і про різні методи заробітку даним способом. Детальніше  читайте у статті.

З допомогою свого сайту.

Тут також є безліч способів, які ми будемо розглядати у наступних статтях. Взагалі то створення свого сайту є обов’язковою умовою побудови власного бізнесу і отримання менш більш пристойних результатів. Детальніше можна почитати тут.

Інші унікальні способи заробітку.

До цього способу заробітку я відводжу нестандартні, унікальні методи, рішення, ідеї витягнення грошей з мережі інтернет. Тут потрібний творчий підхід і не кожний зможе придумати і реалізувати свій спосіб заробітку в інтернеті. Такі люди, як правило досягають великих результатів і створюють непоганий онлайн бізнес.

Поступово я буду детальніше описувати дані способи заробітку в інтернеті, щоб завжди бути в курсі виходу нових публікацій ви можете підписатися на розсилку блогу (справа в колонці зверху) і ви обов’язково будете повідомленні про новинки на цьому блозі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Руслан Попович автор

  Буду радий вашим коментарям.

  Відповіcти
  1. Demian

   Дякую. Пізнавально. Ще жодного разу не ризикував вкладати гроші (про інвестиції) в інтернеті. Але думаю це дійсно єдиний прибутковий метод заробітку. Правда є свої ризики

   Відповіcти
 2. Тарас

  дякую за інформацію, обов’язково підпишусь на розсилку

  Відповіcти
 3. gorcom

  цікаво, що там в розсилці…

  Відповіcти
 4. black0wolf

  найкращий спосіб заробітку це з допомогою свого сайту. Але щоб почати заробляти потрібно налагодити це. А не завжди легко. 🙂

  Відповіcти
  1. Antirus

   Так це правда,краще заробляти зі свого блогу (чи сайту),але дляцього потрібні певні зусилля.

   Відповіcти
 5. Yan

  Заработок в интернете без вложений)))

  Відповіcти
 6. заробіток в інтернеті

  Гарна добірка варіантів заробітку в мережі інтернет, навіть приблизне розташування в залежності від уміння і рівня роботи мозку 🙂

  Відповіcти
 7. Заробіток в інтернеті

  Дякую за матеріал. Дуже корисно.

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Будь-ласка 🙂

   Відповіcти
 8. Заробіток на інвестиціях

  Краще все таки інвестувати, ніж чекати грошей від копійчаних методів. Дякую автору за статтю

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Будь-ласка 🙂

   Відповіcти