Три основних принципа партнерки.

Я знаю, що Ви цікавитесь заробітком в інтернеті. Якщо б це було не так Ви б ніколи не звернули увагу на цей сайт і тим більше ніколи б не читали дану статтю. А також припускаю, що Ви цікавитесь саме партнерським маркетингом, принаймі як одним з способів заробітку в інтернеті. Отже, для цього Вам необхідно знайти певну партнерську програму, яка б змогла задовольнити вас і забезпечити необхідним бажаним результатом. Але перед тим, як братися за вибір партнерської програми необхідно уяснити собі деякі принципи. В цій статті хочу звернути Вашу увагу на три основних принципи партнерських програм.

 • Ретельний вибір ніші!
 • Постійний аналіз.
 • Знайшовши нішу, інвестуйте, інвестуйте, інвестуйте.

Ретельний вибір ніші.

Цей принцип характеризується такими  особливостями:

 • актуальність;
 • конкурентність;
 • ємність ринку і перспективність.

Детальніше про це ми розглянемо у наступній статті “Як вибрати партнерську програму”. Скажу лише, що ці особливості відіграють надзвичайну важливу роль у виборі своєї ніші і відповідної партнерки, і напряму залежить від рівня майбутніх доходів.

Постійний аналіз. 

Нажаль багато хто не звертає уваги на цей принцип. Це велика помилка і прошу серйозно до цього віднестись. При роботі з партнерськими програмами потрібно весь час аналізувати результати своєї роботи. Тут можна виділити такі моменти:

 • аналізуємо все;
 • не треба боятися експериментів;
 • переймайте досвід.

Отже, працюючи з партнерськими програмами надзвичайно важливим є аналіз. Часто заглядайте у свій партнерський акаунт, звертайте увагу не тільки на кількість цифр біля значка $:), а робіть висновки щодо відвідуваності Вашого партнерського посилання, відношення цього параметру до кількості заказів, тобто конверсію посилання. Чим більший даний показник, тим ефективніше ви працюєте. Подумайте, що можна зробити, щоб підвищити результат, експериментуйте, знайдіть правильний спосіб реклами свого посилання. Поцікавтеся у інших успішних учасників партнерки, якими методами вони просувають свої посилання, переймайте досвід і в інших інтернет бізнесменів, які досягли непоганих результатів в партнерському маркетингу. Аналізувати треба все до найменших дрібниць, чому саме так, а не інакше, навчіться знаходити свої помилки, виправляйте їх. Тільки так ви зможете дійти до бажаних результатів і виробити свою системи роботи з партнерськими програмами.

Знайшовши нішу інвестуйте, інвестуйте, …

Якщо Ви знайли свою нішу, проаналізували все і виробили свою систему починайте займатися інвестиціями у свій започаткований бізнес. На даному етапі необхідно приділити увагу таким аспектам:

 • важливість інвестицій;
 • якщо не віддавати цій справі час і гроші, то досягнути успіху  буде неможливо;
 • розумно вкладаючи, Ви инвестуватимете в автомат по виробництву грошей.

Щоб побудувати діючий бізнес з допомогою партнерських програм треба інвестувати в свій проект, чи це будуть гроші, чи це буде витрачений час, чи те і інше, але Ви повинні зрозуміти важливість інвестицій і ніколи не ігнорувати цим. Але вкладати гроші необхідно розумно, тестуючи і проводячи перед тим аналіз. Якщо система працює, тоді інвестуючи, Ви налагодите автоматичне воробництво грошей і кількість прибутку буде збільшуватися пропоційно вкладам. Гроші будуть працювати на гроші, Ви створите свій бізнес в інтернеті.

Але, навіть не думайте на цьому зупинятися, маючи вже певний досвід, ви зможете все повторити, але вже з іншою партнеркою. І так далі. Удосноналюйте себе, набирайтесь навиків і у Вас обов’язково все вийде. Успіхів Вам.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.