Згідно статистики, біля 30 мільйонів користувачів рунету проводять в соціальних мережах. Наступає момент, коли задумуєшся, яку ще користь можуть дати соціалки, крім задоволення від спілкування,.. приємного проведеня часу. Тоді мимоволі виникають питання; «Чи можливо використати їх для заробітку, як можна заробити гроші в соціальних мережах?»
В попередній статті ми розглянули основні способи заробітку з допомогою груп. Але чи можна заробити гроші не створюючи і не просуваючи групу? Звичайно, можна! Тож давайте подумаємо і спробуємо виявити кілька варіантів і ідей для того щоб монетизувати власні аккаунти в соціалках.
- 1. Реклама.
- 2. Заробіток з допомогою партнерок.
- 3. Продаж статусів, «лайків», різних посилань соціалках.
- 4. Продаж своїх виробів та рукоділь в групах та виготовлення на замовлення.
- 5. Заробіток з допомогою додатків на сторінках соц. мереж.
- 6. Робота в соціальних мережах.
- 7. Участь в різних соціальних мережах, які платять гроші за певні дії.
1. Реклама.
Звичайно, реклама – це один з найпоширеніших способів заробітку в інтернеті практично у всіх сферах. З допомогою реклами можна заробити і в нашому випадку. Для цього бажано мати добре розкручений профіль в певній соц. групі. Далі необхідно знайти рекламодавців, інколи вони самі вас знаходять. І все, розміщуєте рекламне оголошення в себе на стіні, статусі, проводити певну рекламну компанію, чи просто пропонуєте своїм друзям послуги чи товари рекламодавця.. Це вже як Ви домовитесь. Але тут дуже обережно, не потрібно спамити, це завжди викликає негативну реакцію.
Можу дати конкретний приклад зі свого досвіду. В мене є багато друзів В Контактах, і практично всі певним чином цікавляться заробітком в інтернеті. Мені запропонували знаходити клієнтів для однієї компанії, що займається створенням сайтів. І я, коли мене запитують як створити професійний якісний сайт, пропоную послуги цієї компанії. За приведеного клієнта я отримую певну винагороду.
2. Заробіток з допомогою партнерок.
Можна заробити гроші в соціальних мережах і з допомогою партнерок. Для цього потрібно самостійно просувати в групах товари та послуги певної партнерської програми з метою отримання комісійних від продаж. Це як варіант способу номер п’ять, але засновник групи не шукає рекламодавця, а бере участь у партнерках.
Якщо пропонувати щось купити прямо, безпосередньо з групи, то такий метод працює погано, а ось якщо запропонувати підписатися в розсилці взамін на якийсь безкоштовний матеріал, а тоді поряд з безплатною інформацією просувати і платний продукт, то ефективність збільшується в рази. Але необхідно шукати ті патнерки, товари чи послуги яких можуть безпосередньо зацікавити учасників даної групи.
3. Продаж статусів, «лайків», різних посилань соціалках.
Зараз вже є доступні для цього спец. сервіси, які платять за подібні дії, що пропонують рекламодавці. До таких сервісів належать
Рекомендую сервіс SocialTools, який вдало дає можливість реалізувати цей спосіб заробітку. Тут приймаються аккаунти в практично всіх відомих популярних соціальних мережах і навіть блоги.
4. Продаж своїх виробів та рукоділь в групах та виготовлення на замовлення.
У соціалках чимало популярних груп присвячених прикрасам, в’язанню, вишивкам та іншим цікавим саморобкам. Їх учасники активно спілкуються і пропонують один одному свої вироби або послуги, а також навчання.
За допомогою таких груп набирають бажаючих пройти навчання. Набагато зручніше було б створити для цього свою окрему майстер-групу, наприклад, по гарячому батику. Вартість участі – кілька тисяч рублів. У групі звичайно декілька десятків учнів. Але цей варіант краже вже віднести до способів заробітку з допомогою груп.
5. Заробіток з допомогою додатків на сторінках соц. мереж.
Це один з найбільш перспективних напрямків, який розвивається в багатьох мережах. Додатки – це спеціальні програми для ігор, тестів, приколів, Для повноцінного їх використання заплатити певну суму у внутрішній валюті.
Гравці можуть купити таким чином собі певні віртуальні речі чи інші додаткові можливості, а соціальні мережі виплачують авторам відсоток з прибутку, який одержали завдяки додаткам, або ж безпосередньо купують ці додатки. Доходи з таких платних програм в соціалках перевищують прибутки від реклами.
Наприклад, такий загально відомий додаток як «Щасливий фермер» з Контактів приніс його автору вже понад 20 мільйонів ще у 2009 році. Причому подібні програми у Фейсбук мають дохід, на порядок вищий.
Але для того щоб створити такий додаток і заробити гроші необхідно мати відповідні знання чи кошти для оплати програмістам. До того ж треба придумати оригінальну ідею.
6. Робота в соціальних мережах.
Також більшісті великих соціалок потрібні різні фахівці, працівники технічної підтримки, розробники додатків, адміністратори і т.д. Тож можна при наявності відповідних знань влаштуватися і на роботу в таких мережах. Наприклад, ВКонтакте набирають майже постійно нових працівників для реалізації різних амбітних планів. Часто місце проживання взагалі не має великого значення, потрібно лиш мати хороший доступ до інтернету.
7. Участь в різних соціальних мережах, які платять гроші за певні дії.
Існує кілька соціалок, які надають можливість заробити гроші виконуючи пості дії, зокрема за заповнення профілю, реєстрацію, публікації, кліки, перегляди профілів, і т.д.
Наприклад, до таких соц. мереж належить
Є ще і інші подібні соціалки. Але найчастіше заробіток на них полягає в уже застарілій системі – кліки, читання листів та заповнення анкет.
Тож вперед, ідеї щодо того, як можна заробити гроші з допомогою соціальних мереж Вам вже відомі, тож залишилося спробувати свої сили і почати… Я певний, що цей список можна продовжити, тож прошу в коментарях поділитися своїми секретами і допомогти новачкам в цій сраві.
Хороша і корисна стаття. Хоча я багато способів вже знаю, для заробітку в інтернеті, а про заробіток в соц. мережал мало чого знав. Дякую.
можна гарно заробити.
Хорошая статья, будем пробовать монетизировать….
Замечательная статья, но не сильно воспринимаю на украинском
Переводчиком на крайній випадок можна скористатися гугловским. А стаття хороша.
Дякую, старався 🙂
Дуже хороша стаття. Дізнався багато нового. Дякую.
будем пробовать