Як набрати фолловерів в Twitter або як розкрутити Twitter?

Розкрутка twitterХотів написати пост на тему заробітку в Twitter, але задумався, на твітері заробляти можна, але для цього необхідно хоча б трохи його розкрутити, тому вирішив спочатку написати про те як набрати фолловерів (тобто читачів) і таким чином розкрутити свій Twitter аккаунт. Маючи хороший аккаунт у твіттері ви можете заробляти на ньому непогані гроші.

Отже як розкрутити Twitter?

Розкрутка twitter аккаунта – це всього лише залучення великої кількості читачів (фолловерів) на ваш твіттер блог. А читачі twitter – люди примхливі, вони не будуть підписуватися аби куди … їм повинно бути цікаво те, що ви публікуєте на своєму блозі.

Всі методи розкрутки твіттер-аккаунтів можна поділити на три напрямки:

  • 1. Нормальний – коли ви самі шукайте людей, яким буде цікавий ваш блог і намагаєтеся їх зацікавити собою, відповідаєте на їхні повідомлення, читаєте їх записи, рекомендуєте, пишите цікаві статті та публікуєте посилання на них і тд. Тобто проявляєте себе як цікавого співрозмовника в колі своїх однодумців.
  • 2. Массфоловінг – чим більше ви підписуєтеся, тим більше підписуються на вас, а як ви це робите – самостійно або за допомогою спеціального софту – не важливо. Тут є ряд правил, порушення яких може привести до бану вашого аккаунта, наприклад якщо у вас фолловерів стільки ж або навіть менше ніж кількість тих, на кого ви підписані самі – то з боку це виглядає як спам.
  • 3. Масова розкрутка відразу декількох твіттер акаунтів за допомогою socialoomph.com. Мета – додатковий трафік на блог. Тільки будьте пильні потрібно добавляти не більше 200 чоловік за добу.

То де ж узяти цих самих фоловерів?

Можна – купити. Цей спосіб простий, але не всім підходить, тому на ньому зупинятися не буду і зразу перейду до іншого – безкоштовного способу.

Якщо ви не відомий блогер або інша відома особа (співак, президент), то просто так вашим фоловерів ніхто не стане.

Але, якщо ви когось «зафоловите», то «прості смертні» вам можуть відповісти взаємністю. Руками фолловити важко і довго, і для цього нам на допомогу приходять сервіси та програми. Найбільш популярна програма для цього – це twidium. Вона платна (дуже гарні у неї можливості), але 7 днів ми можемо їй користуватися абсолютно безкоштовно! Для розкручування одного (або відразу декілька) твітер-аккаунтів цього вистачить.

Закачуємо. Відкриваємо вкладку массфоловінг. У налаштуваннях налаштовуємо підключення до свого аккаунту. Вводимо список ключових слів, за якими будемо фолловити людей, виставляємо «фолловить не больше 200» і тиснемо «старт». Все:)

Цю процедуру ви будете проводити протягом усіх семи днів щоденно.

Після тижня тріалу програми ви будете стежити за 1400 людьми + тих, яких самі знайдете. Якщо будете писати в свій аккаунт, то у відповідь отримаєте близько 300-400 безкоштовних фоловерів!

Якби ми їх купували, то така кількість фоловерів варто було б нам близько 1000 рублів.

Після тижня починаємо прибирати тих людей, які не стежать за нами у відповідь.  Просто всі дивляться на співвідношення доданих вами і тих, хто додав вас. Якщо останнє число набагато більше першого – круто. Якщо ж навпаки – не круто і зменшується ймовірность того, що вас додадуть, подумають, що спамщик. Для цього також є спец. сервіс – http://www.justunfollow.com/, або http://www.friendorfollow.com/, тому що перший не завжди працює. Сервіс дозволяє викинути 50 чоловік на добу, тому по закінченні тижня починаєте позбавлятися від тих, хто вас не зафолловив у відповідь. Також можна використати і наступний – http://dossy.org/twitter/karma/.

Але 400 фоловерів це теж мало, потрібно хоча б 1000. Де взяти?

Ну по-перше, на вас будуть самі підписуватися люди, якщо ваш твіттер буде «живим» і ви в нього будете щодня писати. А по друге, є й інші подібні сервіси, наприклад  – twiends, правда він буржуйський, але для «розведення» наших російськомовних фолловерів цілком підійде, також можна використати і smonster.ru.

Таким чином через місяць можна створити «жирний» акаунт з 1000 + фолловерів і 600-800 записами! Тепер можемо і пробувати заробляти.

Хочу висловити свою думку щодо всього цього – Люди добрі, не забувайте що Twitter створений для того, щоб повідомити певному колу своїх друзів і однодумців відповідь на питання – «Що я роблю прямо зараз», а інша метушня в твітері вже як додаток і не є запланована творцями цього сервісу.

Кожна людина цікава і унікальна і якщо ви навчитеся цю свою унікальність і цікавість показувати в Twitterі, то успіх вам забезпечений. Зірки і президенти тому і мають десятки тисяч абонентів, оскільки люди хочуть знати про те, як ці люди живуть і що вони роблять в даний момент.

Тому будьте цікаві … і простіші …. І до вас потягнуться фолловери самі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Олег Цымбал

    Дуже цікава стаття. Обовязково налаштую свій твітер.

    Відповіcти