Як почати інтернет бізнес з нуля? Партнерка Чувашова.

Бізнес з нуля Сьогодні я хочу розповісти Вам про одну з хороших партнерських програм. Автор партнерки – Станіслав Чувашов. Він створив кілька товарів щодо методик торгівлі на біржі Forex. А також є автором відмінного відеокурсу “Мега-партнер”. Щодо його імені в просторах інтернету точаться дуже багато легенд. Одні сверджують, що Станіслав Чувашов шахрай, інші навпаки залишають позитивні відгуки про нього. Не знаю, особисто я не займався серйозно форексом, тому і не купляв його курси. Але, тим не менше, у нього дуже перспективна партнерська програма. Станіслав створив серію якісних безплатних відеоуроків по заробітку на партнерках “Секретная дорога к деньгам в сети интернет”, причому за його словами з допомогою цього курсу можна створити свій інтернет бізнес з нуля. Звичайно, він використав для прикладу свою партнерську програму, але метод показаний в безплатних уроках можна використати і для інших партнерських програм.

Тепере детальніше поговоримо про його партнерську програму. Партнерка Чувашова має 7 рівнів, це дуже добре впливає на рівень заробітків його партнерів, якщо попрацювати можна навіть створити непоганий пасивний дохід. Комісійні становлять 25 %, з інших рівнів 5 %. Це означає, що всі Ваші реферали аж до 7-го рівня приноситимуть Вам дохід у розмірі 5 % від вартості куплених по їх партнерським посиланням товарів. В партнерському аккаунті надаються багато рекламних матеріалів, різні реф-посилання для успішної роботи, детальна статистика переходів і повна статистика заказів. Зокрема є безплатні курси, рекламуючи їх, можна отримувати комісійні з всіх інших товарів, куплених Вашим клінтом протягом року після того, як він клікнув і перейшов по будь-якому з ваших партнерських посилань. Також Станіслав створив і ефективний відеокурс “Мега-партнер”, з допомогою якого Він навчає своїх партнерів, як заробляти в партнерському маркетингу і почати свій інтернет бізнес з нуля.

Можна виділити ще такі особливості цієї партнерської програми:

 • Комісія нараховується по останньому партнеру. Це означає, що партнерська винагорода належатиме тому партнеру, по реф-посиланню якого покупець зайшов на сайт в останній перед покупкою раз.
 • Cookies – на 365 дней, детальніше про це читайте у статті.
 • Виплата проходить у 30-х числах кожного місяця на Ваш гаманець у зазначеній Вами системі електронних платежів.
 • Мінімальний поріг зняття комісійних – відсутній.
 • Повна автоматизація та своєчасні повідомлення про замовлення, покупки та виплатах по е-мейл.
 • Можливість перегляду статистики: за будь-який період часу, а також загальні зведення. Можливість стежити за розвитком своєї власної мережі партнерів і контроль заробітку від мережі.

Щоб дізнатися про те, як працювати з цією партнерською програмою і розпочати свій бізнес з нуля пропоную підписатися на безплатний курс “Секретная дорога к деньгам в сети интернет”.

Бізнес з нуля Бізнес з нуля
Безплатний доступ до відеоуроків. 
Ваш e-mail: *
Ваше ім’я: *

 

Умови участі в партнерці Чувашова.

 • При використанні рекламних матеріалів даної партнерки, наявність Вашого реф-посилання на ресурс – обов’язково!
 • Не допускається перепродажа цих навчальних курсів поза рамками даної партнерської програми!
 • КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ реклама матеріалів сайту і просування Вашого посилання у вигляді спаму!
 • Партнери не повинні здійснювати покупки по своїх же реф-посиланнях!
 • Партнери, які порушили правила, будуть суворо каратися, аж до видалення з партнерської програми!
 • Заохочується будь-яка ініціатива: проведення спільних рекламних кампаній або акцій іменних знижок …
 • УВАГА! Якщо за Вашим партнерським посиланням не буде жодного переходу протягом 30 днів, то Ви видаляєтеся з партнерської програми. Навіть якщо є мережа будь-якого розміру.

Висновок – треба працювати і будувати свою справу в інтернеті, причому можна розпочинати без початкових витрат, тобто почати свій бізнес з нуля.

Щоб зареєструватися в цій партнерській програмі переходіть по посиланню сюди.

Успіхів Вам!!!

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Вова

  Я тоже зацікавився заробітком на партнерських програмах, треба попробувати. Дякую за таку інформацію. Цікаво.

  Відповіcти