Як почати свій бізнес? Моя історія.

як почати свій бізнесЯкось я бродив по безмежних просторах інтернету. Шукав інформацію про заробіток в інтернеті, про партнерські програми і натрапив на цікаву пропозицію – безплатна школа Start-Up. Зверніть увагу на слово безплатна! Мене давно хвилювало питання – як почати свій бізнес? І ось я найшов один з варіантів, причому безплатно.

Спочатку я дуже сумнівався в якості даного курсу, адже як кажуть “бесплатный сыр в мышоловке”. Але я зареєструвався, все таке цікаво. Вивчення проводиться у формі вебінарів. Я записався на перший вебінар. Але нажаль тоді в мене не було можливості побувати на ньому з особистих причин і відповідно почати свій серйозний бізнес в інтернеті я тоді не зміг. До мене на пошту прийшло повідомлення про проведення цього вебінару, пропонувалося прослухати запис. На той час я займався розкруткою своїх сайтів по одній з американських партнерок. Часу було обмаль, і я відклав це повідомлення в список непрочитаних, так і не звернувши належного значення даній школі. Пізніше до мене приходили інші повідомлення від засновників цієї школи, відгуки студентів. Я все таке вибрав день, коли менш більш розібрався зі своїми справами і вирішив ознайомитись з усіма повідомленнями, які я так довго збирав у списку непрочитаних, а їх назбиралося вже чимало. Серед них були відповідно записи про унікальну школу Start-Up. Мене надзвичайно зацікавила дана інформація…

Як почати свій бізнес? Як створити професійний сайт на тему партнерських програм і побудувати свій власний бізнес на цьому? Такі і подібні питання давно формувались в моїй свідомості. Адже я вже давно займаюся заробітком з допомогою різних партнерських програм і маю вже певний досвід в цьому напрямку. І ось я знайшов відповідь – про це йшлося в вебінарах цієї школи. Але це була не тілька теорія, але й необхідні практичні завдання, виконуючи які я поволі почав закладати фундамент свого бізнесу в інтернеті. Як результат створений цей сайт. Висновки робіть самі. Я старався зробити подібний проект вже майже цілий рік. А з допомогою цих вебінарів мені вдалося це зробити протягом 4 тижнів. Думаю, школа Start-Up і її засновники Михайло Гаврилов і Євгеній Ходченко заслуговують на щиру подяку і увагу з боку інших користувачів інтернет мережі, які все ще розмірковують – як заробляти в інтернеті, як почати свій бізнес..?

Для тих, кого зацікавило навчання по даному курсу, які хочуть заробляти в інтернеті, мати хороший професійний сайт і закласти фундамент, почати побудову свого бізнесу в інтернеті  прошу пройти по цьому посиланню. Я Вам обіцяю, Ви про це не пошкодуєте.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.