Як рекламувати партнерські програми на публічних ресурсах?

партнерські програмиЯк уже неодноразово зазначалося на сторінках цього блогу заробляти на партнерських програмах можна і без свого сайту. Для цього треба використовувати різні публічні ресурси. Тому сьогодні поговоримо про те як рекламувати партнерські програми на публічних ресурсах. Дуже часто зустрічаються випадки, коли учасники партнерських програм неправильно рекламують свої реферальні посилання, відкрито використовують спам, тим самим з самого початку своєї діяльності прирікають себе не тілька на крах,.. але й справляють погане враження про себе в просторах інтернету. Наступного разу, коли Ви вже пропонуватимете якусь іншу партнерку(тому що в попередній Ви зазнали невдачі) довіра до Вас буде набагато меншою, і відповідно шанси на заробіток знижується в рази. Тож пропоную в такому випадку зареєструватися на використовуваних публічних ресурсах по новому і вже тепер рекламувати свої партнерські програми, а якщо точніше – партнерські посилання правильно.

Насамперед розглянемо, які ресурси можна назвати публічними.

Отже, для реклами своїх реферальних посилань можна і треба використовувати такі публічні ресурси:

 • форуми;
 • соціальні мережі;
 • відеопортали;
 • блогосфера.

Обираємо для своєї роботи ресурси, які тематично підходять для товарів, курсів чи послуг, які Ви просуваєте в рамках партнерської програми. Реєструєтесь, працюєте на своє ім’я, на свій авторитет, бажано добре розумітися в відповідній темі. Завоюйте довіру до себе, тоді відповідно, коли Ви запропонуєте свій товар, шанси на успіх набагато збільшаться. Потрібно приймати участь в різних обговореннях, висловлювати свої думки.

Практично в усіх публічних ресурсах є можливість вставити своє посилання. Наприклад, на форумах своє партнерське посилання можна вставити в підпис, в блогах у відповідне поле, призначене для вставки свого сайту. Аналогічно налагодіть свою сторінку в соціальних мережах, поставте своє посилання, там де пропонується вставити посилання на свій веб-сайт. І розмовляйте, встановіть дружні відносини з користувачами публічних ресурсів. І тільки тоді можете запропонувати Ваш товар, і то “не в лоб”, а ненав’язливо, культурно порекомендувати. Мовляв: – “ця інформація дуже добре подана ось тут”, чи “на цю тему можу запропонувати такий то курс”. Хоча цілком ймовірно, що вони вже зацікавилися курсом(чи іншим товаром), посилання на якого знаходиться у Вашому підписі.

Також, партнерські програми дуже часто пропонують якісь безплатні пропозиції, скористайтеся цим, пропонуйте Вашим майбутнім клієнтам надані безкоштовні матеріали. Наші люди дуже ласі на різні безплатності, тому й з радістю приймають подібні пропозиції. І тоді ознайомившись з цією інформацією, вони вже психологічно налаштовані на покупку, і при необхідності вони обов’язково здійснять цю покупку, тим самим забезпечать Вам прибуток у вигляді законно зароблених комісійних.

Також необхідно виділити основні переваги продукту партнерки, ненав’язливо нятякнути на них, просуваючи свої партнерські посилання. Добре було б якщо Ви б знайшли ще якусь певну інформацію на відповідну тему і безплатно запропонували в формі подарунку. Така діяльність суттєво впливає на вибір Вашого клієнта і виділяє Вас серед конкурентів. Тим паче, якщо подарунок буде якісний.

Ми розглянули основні способи реклами партнерських програм, звичайно на цьому не треба зупинятися, до кожної партнерської програми треба підходити індивідуально і виробити свою систему просування і заробітку на партнерках.

Робимо висновки, отже, рекламуючи свої партнерські посилання необхідно дотримуватися таких основних правил:

 • приймати участь в обговоренні;
 • рекомендувати безплатні пропозиції;
 • виділити основні додаткові переваги;
 • пропонувати подарунки.

Що робити не можна ні в якому випадку:

 • СПАМ;
 • неадекватна агресивна пропозиція.

Сподіваюсь, Вам допоможуть ці корисні поради щодо діяльності в партнерському маркетингу і Ваші партнерські програми приноситимуть Вам постійний дохід.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Андрій

  Заробити можна на партнерських програмах і без свого сайту, я так заробляю 0,20 вмз за один перехід по силці на форумах.

  Відповіcти