Як заробляти гроші на партнерках? Стратегії партнерського маркетингу.

Як заробляти грошіЯк заробляти  гроші на партнерках? Також є різні методи і напрями. Тому відповідь на таке питання потребує широкого розгляду. І я спробую в цій і наступних статтях розглянути основні способи, донести необхідну інформацію, яка допоможе Вам вибрати свій шлях і успішно розвиватися в цьому напрямку.

Отже, як заробляти гроші в інтернеті на партнерських програмах? Можна вибрати одну партнерку і розумно рекламувати її по всіх можливих публічних ресурсах інтернету, можна поставити на сайті якийсь банер, чи написати статтю, помістити рекламу-оголошення на своєму сайті і отримувати додатковий заробіток. Можна використовувати свої і чужі сайти…

І ще багато інших способів, про які ми поступово будемо говорити. Але всі методи заробітку на партнерських програмах поділяються на дві великі групи: з допомогою свого сайту і без свого сайту.

Отже виділимо відповідно дві стратегії партнерського маркетингу:

  •  1) Звичайна – без свого сайту, розсилки та інших власних ресурсів. 
  •  2) Ефективна – свій профільний сайт, свої розсилки, свій блог і так далі.

Звичайна стратегія найбільш поширена серед новачків в інтернет бізнесі. Хоча бізнесом це не дуже і назвеш. Щоправда є певні інтернет користувачі, які таким способом досягли успіху, вони виробили свої методи і непогано заробляють. Але такий спосіб є дуже важкий і потребує набагато більше часу, перш ніж отримати серйозний дохід. Так заробляти в інтернеті можна, але схоже це на наступне: Вам потрібно подолати велику відстань, наприклад добратися до іншого міста, а Ви йдете пішком, замість того, щоб поїхати машиною.

Ефективна стратегія партнерського маркетингу полягає в створенні своєї одиниці бізнесу – сайту і інших ресурсів. Тобто все своє – це додаткова перевага для Вас. З допомогою сайту можна набагато швидше і більше заробляти гроші в інтернеті на партнерських програмах. Також Ви наберетесь необхідного досвіду, будуть набуті знання по створенню і просуванні сайту, що дуже допоможе при побудові майбутніх більш серйозних бізнес проектів в мережі. З допомогою сайту можна рекламувати не одну і не дві партнерки, а набагато більше, можна використати свій інтернет ресурс і для інших додаткових способів заробітку в інтернеті. Ваш сайт буде складати про Вас певне ім’я в інтернет просторі, слугуватиме Вашому авторитету. Поганому чи доброму, це вже залежить тільки від Вас:). Також наявність сайту впливатиме на довіру до Вас серед клієнтів, тим більше якщо він буде якісний і на ньому буде інформація про Вас.

Для тих, хто обере цю стратегію – можу запропонувати записатися на безплатний тренінг – “Start Up”, який допоможе Вам зробити свій сайт і дізнатися як заробляти гроші в інтернеті з допомогою цього сайту. Це не дуже важко, доступно абсолютно кожному і не потребує надзвичайно великих зусиль. 

Ви можете користуватися будь-якою стратегією. І справді, кожна з них приведе Вас до результату. Але статистика говорить, що у в другому варіанті, у Вас в рази більше шансів на серйозний дохід. Також дуже часто зустрічаються випадки об’єднання цих напрямів, потрібно експериментувати і виробити свій шлях до успіху.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.