Як заробляти в інтернеті на партнерках з допомогою сайту?

як заробляти в інтернеті на партнерках з допомогою сайтуВ попередніх статтях ми розглядали питання як заробляти в інтернеті на партнерських програмах без свого сайту. Такий спосіб є реальний, але заробіток в інтернеті буде набагато більший і ефективніший, якщо використати для цього власний інтернет ресурс. Ви повинні зрозуміти, що сайт є необхідною одиницею для створення серйозного бізнесу в мережі. Без сайту на великий і швидкий дохід надіятись марно.

Тому, якщо Ви розраховуєте працювати в мережі з максимальною ефективністю, Вам потрібно навчитися створювати сайти, тим більше це не дуже так і складно. Тему як заробляти в інтернеті з допомогою свого інтернет ресурсу я вже зачіпав в статті про монетизацію сайта. Але це загальні способи і їх можна і навіть потрібно використовувати. В даному випадку хочу розповісти саме про заробіток на своєму сайті з допомогою партнерських програмах. Отже…

Як заробляти в інтернеті на партнерках з допомогою сайту?

Ця тема також дуже обширна і в одній статті все не розказати. Але спробую Вам показати основні моменти і спрямувати вашу діяльність у правильному напрямку. Насамперед потрібно уважно вивчити рекламні матеріали, запропоновані автором партнерки. На основі цієї інформації треба скласти свої рекламні матеріали. Саме унікальність Вашої пропозиції значно підвищить Ваші шанси на успіх. Необхідно зібрати максимум додаткової інформацію на тему партнерської програми. Пропоную створити блог і там писати статті на дану тему. Щоб навчитися створювати якісні сайти(блоги) рекомендую пройти безплатний тренінг Start-Up, після проходження якого ви отримаєте необхідні знання і зрозумієте як заробляти в інтернеті з допомогою блогу.

Ваш сайт повинен продавати, тобто він має бути продающим. Треба створювати такі умови, щоб людина, яка зайшла на Ваш сайт хотіла скористатися запропонованими послугами. Для цього ваш сайт повинен бути:

– цікавим;
– корисним;
– ненав’язливим;
– багатозадачним;
– продающим.

Думаю, всі ці умови Вам зрозумілі і не потребують додаткового пояснення.

Щоб не переборщити також необхідно слідкувати і за наступними моментами. На сайті не можна:

– старатися тільки продавати;
– намагатися на одній сторінці продати все;
– створювати путанину.

Всі ці правила дуже важливі, не враховуючи їх Ви значно знизите свій рівень доходу в партнерському маркетингу. Також, щоб ефективно заробляти в інтернеті з партнерськими програмами, треба виділити основні продающі елементи сайту. Такими елементами є:

 • Статті.
 • Розсилки.
 • Банера.

На основі цього ми можемо зробити висновок. Необхідно писати на своєму блозі(сайті) якісні, корисні для відвідувачів статті. Обовязковою умовою для успішної роботи з партнерками є розсилка, тож цим фактором не варто нехтувати. В ідеальному варіанті непогано було б створити свій безплатний міні курс на тему партнерської програми і пропонувати його в обмін на підписку. Щоб створиту свою розсилку раджу скористатися послугами автоматичної поштової розсилки – smartresponder.ru. Також необхідно поставити на своєму сайті і банери, ротатори банерів. Можна скористатися рекламними матеріалами партнерок, якщо вони там є, а можна створити свої унікальні банери, що підвищать ваші шанси на успіх. Завжди експериментуйте, аналізуйте і знайдіть найбільш ефективні методи заробітку.

Як заробляти в інтернеті Ви дізнатеся тільки тоді, коли почнете щось робити, тож успіхів Вам у своїх починаннях.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Василь

  Звичайно , що головне розпочати діяти, щось робити, бо як кажуть, під лежачий камінь, вода не тече. Так що будучи власників сайтів, є більше можливостей.

  Відповіcти
 2. Олег

  Вже майже рік займаюся блогінгом, але на партнерках так і не вдалося заробити. Трохи мала відвідуваність сайту. Або, швидше всього, не достатньо працював. Зараз роблю другий сайт, більш популярна тема, може якраз щось вийде.

  Відповіcти
 3. Ірина

  Руслан, гарний сайт у Вас. Зберегла в закладки. Я теж у Start-Up починала, але до заробітку на сайті ще не дійшла. Наука не проста і часу забирає немало. А останнім часом спамери дістають. І щодня намагання зайти в адмінпанель сайту з чужих IP. Хтось серйозно взявся за мій сайт, але незрозуміло що їм потрібно. А я не дуже розумію, як протидіяти. Поки що просто блокую ті IP. 🙂

  Відповіcти