Як заробити гроші на Facebook? (Частина 1) Або що треба зробити для того щоб заробляти в інтернеті на Facebook?

заробляти в інтернетіСоціальна мережа номер один на сьогодні в Америці та й у всьому світі – це Facebook. Але чи всі знають тонкощі налаштувань і тонкощі використання цієї мережі? Багато хто задаються питанням як можна заробляти в інтернеті на Facebook, як використати такий потужний ресурс і створити додаткове джерело доходу? Як заробити в наших популярних соціальних мережах “ВКонтакте” і “Однокласниках” ми вже розглядали в попередніх постах. Описані способи заробітку можна використати і для Фейсбук. Але навідміну від наших Facebook більш розвинутий, існує більше різних додатків і вдосконалень, які можна використати для заробітку в цій соціальній мережі. Тому вважаю за необхідне більш детально поговорити про те як можна заробляти в інтернеті саме з допомогою Facebook. Тому ця і кілька наступних статтей будуть присвячені темі заробітку в цій соціальній мережі.

Отже, як заробляти в інтернеті з допомогою соціальної мережі Facebook? Що для цього потрібно зробити?

Це чудово, що у багатьох із Вас є свій акаунт у цій соц. мережі. Але мати просто аккаунт, цього не достатньо. Потрібно обов’язково створити свою сторінку на Фейсбук. Тому для початку відкриваємо свою сторіночку, заповнюємо та налаштовуємо її максимально ефективно. Для цього пройдіть за посиланням – http://www.facebook.com/pages/create.php.  Після того як Ви виконаєте всі налаштування, починаємо активне життя Фейсбук. Перше що нам краще зробити так це автоматизувати свою сторінку і свій аккаунт. Для цього новини з Вашого блога потрібно приєднати через RSS до Facebook. Ви напишіть на блозі нову статтю, і вона з’являється автоматично на Facebook. Це працює тільки для нових статей, які Ви будете писати.

Що Вам це дасть і для чого Вам це потрібно? Розглянемо все поетапно.

Перше – це, те що потрібно сприймати свою сторінку як мікро-блог в соціальній мережі. Ви пишете на своєму блозі, а сторінка в Фейсбук заповнюється автоматично вона не порожня, і це Вам потрібно і приємно що вона заповнюється. На своєму блозі Ви просуваєте свою сторінку, а зі свого аккаунту запрошуєте туди друзів.

Друге – якщо ви навіть не будете рекламувати свою сторінку, друзі у Вас з’являться самі по собі, з пошуку вони знайдуть вашу сторінку заповнену вашими статтями. Статті, опубліковані на Facebook, індексуються швидше.

Третє – це те, що в пошукових системах сторінки з Фейсбук стали з’являтися все частіше. Ваш основний аккаунт це не Ваша сторінка не плутайте їх ніколи, ми зараз говоримо про Вашу персональну сторінку. Пошукові системи Ваш основний аккаунт не дуже то й індексують – це розглядається, як порушення конфідиціальності. Але ось Вашу сторінку в Facebook показувати можна, так як це ваш бізнес, Ваша реклама.

Вести свою сторінку зовсім не складно працюємо над своїм блогом, а сторінка заповнюється в автоматичному режимі. При бажанні додати якусь нову інформацію Ви завжди можете просто там написати. Для автоматизації цього процесу існує спеціальний додаток RSS Graffiti в Facebook.

А тепер давайте зробимо три швидких і простих кроки, для того щоб заробити гроші на Facebook.

Крок 1 – Після того як ви створили сторінку на Facebook, ви повинні подумати про те, як ви хочете заявити про себе. Вам просто потрібно бути самим собою і продемонструвати свої навички, ваше хобі чи знання – це те, допоможе вам заробити на Facebook. Потрібно пам’ятати про те, що ви хочете привернути увагу певної групи людей. Ви повинні стати відомою людиною, експертом в якійсь одній конкретній темі. Ви повинні проявити себе як фахівець, так що вибирайте мудро!

Крок 2 – Знайдіть популярну нішу. Те, що Ви особисто вмієте і знаєте, і до чого у вас є особлива цікавість. Попрацюйте над собою в цій галузі. Якщо у вас вже є щось і ви вже заявили про себе в тій чи іншій області, то вам потрібно буде використовувати, це на вашу користь. Так як це допоможе вам. Розповісти більшій кількості людей. І вони дізнаються про те, хто ви, про ваших навичках або знаннях, і то яким чином це може допомогти їм.

Крок 3 – Є у вас що-небудь, щоб продати або запропонувати свої послуги? Щось таке, що пов’язано з вашою нішою – через Marketplace. Це безкоштовне розміщення об’яв на ринку, і немає обмежень на кількість їх розміщень. Якщо ваш бюджет дозволяє, витратитися на рекламу і у вас є Інтернет – сайти, ви можете рекламувати їх, ви також можете спробувати соціальну рекламу. І порівняти, яка реклама вигідніше і що ви отримуєте від цієї реклами. Вам варто почитати розділ довідки, щоб подивитися, і правильно використовувати всі можливості.

Тож, щоб заробляти в інтернеті на Facebook використайте ці поради і ви не пошкодуєте і неодмінно досягнете бажаного результату.
 
Далі буде:) До зустрічі в наступних постах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.