Як заробити гроші на Facebook? (Частина 2)

заробити грошіПродовжимо тему заробітку в інтернеті з допомогою соціальної мережі Facebook. В попередній статті ми розглядали те, що нам необхідно для того щоб заробити гроші на Facebook, які передумови і який основний ресурс потрібно використовувати для цього. Сьогодні спробуємо обговорити реальні способи заробітку в цій соц. мережі.
 
Як уже зазначалося Facebook є одним з найвідвідуваніших сайтів у світі. Популярність цієї соціальної мережі відбувається завдяки двом речам.

1. Загальнодоступність.

2. Відкрита платформа для програмістів.

Facebook дав можливість програмісту заробити гроші прямо на сайті Фейсбук. Facebook – відмінна платформа для програмістів і розробників. Після того як ця мережа була відкрита для розробників було створено дуже багато програм. Щоденно на Фейсбук реєструються тисячі розробників і програмістів.

Це ідеально підійде тим, хто добре знайомий з Facebook і його специфікою і у вас є здібності до розробок та програмування. Ви, напевно, помітили, що ця мережа постійно розширюється. І це зрозуміло те, що їй потрібні нові рубрики, віджети і багато іншого. Якщо у Вас є подібні здібності придумувати і втілювати в життя новий додаток на Фейсбук. Спробуйте себе в цій сфері, зв’яжіться з керівництвом, і я Вас запевняю це реальний шанс добре заробити. Якщо хочете, проаналізуйте на відкритій аналітичній платформі – Addonomics кількість додатків, особливості та статистику Facebook.

Як ще можна заробити гроші на Facebook?

1. Це реклама і продаж місця під рекламу.

Маючи свою сторінку. Ви можете на своїх сторінках продавати місце для реклами. А своїх сторінок можна мати декілька. Тут головне мати велику кількість користувачів і тоді можна добре заробити через Google Adsense або Lookery і Userplane.

2. Субсидування.

Якщо ваш додаток популярний, у Вас буде пропозиція від рекламодавців щоб спонсорувати Ваш додаток Facebook.

3. Продаж послуг і товарів.
.
Майбутнє Фейсбук – програми і утиліти, але не програми для розваг. А також ви можете надавати і просувати ту послугу, в області якої ви є фахівцем.

4. Мережевий маркетинг.

Ідеальний майданчик для заняття мережевим маркетингом. Принцип – заводите багато друзів, можливо, деякі з них шукають способи заробити гроші в інтернеті. Ви повинні перш налагодити з ними дружні відносини, а тільки потім Ви можете запропонувати ненав’язливо або товар, послуги, або вступити в компанію.

Якщо Ви вже займаєтесь мережевим маркетингом, то я думаю Вас вчити не треба тонкощам роботи. Facebook на сьогоднішній день одна з небагатьох соціальних мереж, яка не забороняє цей вид діяльності.

5. Творчим людям.

Якщо Ви творча особистість, почніть зі створення групи товаришів по інтересам однодумців. Припустимо, Ви майстер у виготовленні виробів з дерева або займаєтеся фотографією або ліпленням. Зберіть в свою групу тих, кого цікавить ваше хобі. Налагодьте з ними тісні відносини, обмінюйтеся фотографіями ваших робіт, рекомендаціями та порадами. Можна зробити на своїй сторінці віртуальну виставку. Стати головною рушійною силою і центром ідей цього клубу, який Ви створили. На своєму сайті можна продавати, за певний відсоток вироби людей який буде вигідний і вам і іншій стороні людей, які входить у вашу групу.

Ви будете рекламувати цей сайт на самому Facebook. Залучаючи до себе нових майстрів, припустимо по дереву, у вас збиратимуться й нові покупці та клієнти. Соціальна мережа Фейсбук є мережею всесвітнього масштабу. І якщо Ви все зробите правильно,то недостатку ні в клієнтах, ні в покупцях у вас просто не буде.

Це тільки основні методи, як заробити гроші на Facebook, є й інші способи, шукайте, думайте, втілюйте в життя і у Вас обов’язково все вийде.

Успіхів і великих заробітків в інтернеті.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.