Як заробити гроші на Facebook? (Частина 3) Або ж 7 кроків для того щоб заробити гроші в інтернеті з допомогою Фейсбук.

заробити гроші в інтернетіЯкщо Ви хочете заробити гроші в інтернеті, але не знаєте з чого почати, то чому б Вам не попробувати заробити гроші на Facebook. І не перейти на найпопулярніший сайт соціальної мережі і використати їх платформи оголошень. Вірите чи ні, але десятки тисяч людей використовують Facebook кожний день, щоб спілкуватися зі своїми друзями і весело проводити час. В той час як інші роблять гроші, в той же самий час.

Хочете знати, як заробити гроші в інтернеті на Facebook?

Ви хочете мати від $ 5 … $ 50 … або $ 150 додаткового доходу?

Тоді розглянемо 7 основних кроків для того щоб гарантовано заробити гроші  в інтернеті на соціальній мережі Facebook.

Використовуйте FACEBOOK найкращим чином!

Щоб заробити гроші на Facebook перший крок, який потрібно зробити, це створити свою сторінку на Facebook, в цьому випадку для виконання певних завдань на сторінці вашого профілю, ви зможете створювати і використовувати необмежену кількість додатків, що дасть вам можливість заробити на Фейсбук. Ця соціальна мережа не обмежує користувачів, можна заробляти гроші зі своїх сторінок на Facebook, а сторінок Ви можете мати декілька. Багато людей можуть бачити ваше посилання на сайт, а також можна посилатися на інші сайти за межами Facebook.

Другий крок для заробітку на Facebook – це створення нового додатку. Люди постійно створюють нові програми, і всі вони використовуються багатьма іншими користувачами. Створюючи сторінки, подумайте, а які конкретно у вас є потреби і виходитимете саме з цієї позиції. Спробуйте адресувати їх до своїх конкретних потреб. Почасти саме це допоможе вам заробити більше грошей в інтернеті від Facebook, якщо ви проявите себе, перш ніж почнете роботу на сайті. ОСОБИСТИЙ БРЕНДІНГ!

Третім кроком як заробити гроші в інтернеті на Facebook буде те, що Вам потрібно визначитися, що саме ви хочете робити, і чого ви хочете досягти. Якщо у вас вже є робочий сайт, то ви можете зв’язати свою сторінку зі своїм сайтом. Як це зробити Ви можете тут прочитати покрокове пояснення. Це дасть вам можливість не працювати постійно над зовнішнім виглядом своєї сторінки Facebook. Вам потрібно тільки писати статті на свій сайт, а вони автоматом публікуються на вашій сторінці в Facebook. І Ви отримуєте сторінку у тому ж дусі, що ваш сайт.

Четверте – це те, як ви можете давати свої посилання, або посилання на інші сайти за межами Facebook? Багато людей виставляють партнерські посилання на своїх фактичних сторінках Фейсбук. Наприклад, добре буде, якщо ви будете робити посилання на асортимент продукції ClickBank на своїй сторінці Facebook.

П’ятий крок. До тих пір, поки ви не вийдете у сильні позиції, особливу увагу особового бренду, і зовнішнім виглядом. Ви можете поекспериментувати з пропозиціями, і з усіма перевагами Facebook. (А їх справді багато).

Шостий крок – це приділіть час на те, щоб побудувати хорошу і велику мережу друзів. Ви повинні переконатися, що ви стали відомі в якійсь певній ніші, і в тому, що ви проявили себе як експертом у своїй конкретній області.

Сьомий крок – це терпіння, те що ви повинні прагнути виконати, і якщо ви все виконаєте, заробити гроші в інтернеті на Facebook для вас не складе великих труднощів.

 • Чим з більшою кількістю людей ви подружитеся і зможете додати їх до Вашої мережі, тим більше грошей ви зможете заробити.
 • Однак, не робіть помилку. Запрошуючи, людей до себе в друзі, зайдіть спочатку на його сторінку і подивіться, кому Ви хочете відправити запит. Так як ви формуєте свою цільову аудиторію.
 • Пам’ятайте спочатку люди, а гроші будуть витікати потім природним шляхом. Це як у реальному житті, тільки на іншому носії, застосовуються ті ж комунікативні навички та принципи, хоча.
 • Ви повинні завжди, виглядати і вести себе реально, не претендують на роль когось іншого, ким ви не є. Люди зараз дуже добре відчувають, і відрізняють фальш, а в даний час, ще більше ніж будь-коли.

На завершення свого посту хочу Вам побажати щирості в усьому. Продовження теми використання FACEBOOK найкращим чином і як заробити гроші в інтернеті на Facebook буде у наступній статті.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Віктор

  Є ще такий варіант: здавати частину диску свого компьютеру за грощі. Я здаю за $ 4 на добу.

  Відповіcти
  1. Анна

   Як саме ви здаєте частину свого диска,я хочу спробувати

   Відповіcти
 2. олекса

  круто мені це подобається

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Дуже радий за Вас 🙂

   Відповіcти
 3. Luba

  Читаючи про 1-й, 2-й, 3-й кроки, вже зникає бажання читати далі, бо нічого цінного в них нема. Переливаєте з пустого в порожнє.

  Відповіcти
  1. Руслан Попович автор

   Якщо так вважаєте – тоді не читайте, це Ваше право 🙂

   Відповіcти