Як заробити гроші на Facebook? (Частина 4) Або які додатки Facebook використати для того щоб заробити.

заробитиFacebook є однією з найбільших і найуспішніших соціальних мереж у всьому світі. Вона має широку і різноманітну, аудиторію і демографія Фейсбук, показує, що більша частина користувачів цієї соціальної мережі це населення більш-менш середній вік працюючого класу. Можливо, ви вже усвідомили потенціал даного веб-сайту з точки зору маркетингу та продажів, і ви, безумовно, мають рацію. Ви можете використовувати все це, щоб заробити гроші з Facebook на ринку власних товарів і послуг. Ось п’ять способів, як заробити на Facebook.

Ці способи не є частиною будь-якої афери або схемою “швидкого збагачення” ви, можливо, читали або чули про це. Facebook, сам по собі, це не ринок і більшу частину часу ви будете витрачати, займаючись просуванням вашого блогу чи сайту на стіні ваших друзів, і особистого бренду. Ця стаття про додатки Facebook. Ці поради, відносяться до того, як використовувати визнані програми вже доступні на сайті. Для того щоб можна було заробити гроші з Facebook і оптимізувати ваше перебування на Facebook.

CafePress лістинг. Якщо ви не дуже знайомі з CafePress, це застосовується і в Facebook, що дозволяє розробляти і продавати CafePress пункти. Ви можете створити свій власний рахунок CafePress зсередини Facebook, і ви також можете продавати свою продукцію, пропонуючи її людям в Facebook, незалежно від того чи є вони вашими друзями чи ні.

Використання e3buy Marketplace. Цей додаток, в якому ви можете продати речі, які ви хочете продати. Ви можете почати заробляти гроші з цією функцією, тому що люди, які відвідують, ваш сайт будуть бачити цю програму у вашому профілі. Що вам потрібно зробити, це відвідати стільки сторінок профілю, скільки можливо, щоб інші люди знали, про вас. Купити, продати або обміняти що-небудь. Аукціон Ваших старих або нових речей. З e3buy ви можете відкрити і створити налаштувати свій магазин, і продавати речі, завантаживши свій логотип. Тут немає, комісії або плати, що підлягає виплаті на відміну від Ebay. Це абсолютно безкоштовно. Ви можете отримувати оплату швидко, так як він також повністю інтегрується з PayPal.

Використовуйте FlameTunes. Любіть музику? Може бути, ви DJ або той, хто просто любить змішувати і поєднувати хорошу музику. За допомогою цієї програми Facebook, ви можете грати і записувати музику з будь-яким інструментом, яку ви потім можете продати, виставивши її в список контактів і пропонувати іншим людям на Facebook. Таким чином, якщо ви музикант, FlameTunes дозволить вам продати вашу музику на Facebook.

Totally 80’s Garage Sale. Цей додаток, надійне, як повітря. Totally 80’s Garage Sale є дуже простим способом продати будь-які речі, і багато іншого іншим людям Ви також можете продавати наприклад, речі які ви виробляєте, такі як, кульки, браслети або інші аксесуари. Вони беруть 5% комісійних від загальної ціни продажу, і ваші гроші виплачуються безпосередньо на рахунок PayPal але ось і все. Жодної іншої плати більше немає, не за установку або що-небудь подібне.
Facebook, є додаток під назвою готівковий клік, він дуже простий в установці на вашу сторінку Facebook, і ви можете заробити трохи грошей. Ви не заробите багато, ви можете зробити $ 150 в місяць, і це не важко зробити.

Використовуйте Cash Cliques. Ця програма буде платити вам за кожне ваше натискання на оголошення, і за кожне натискання на оголошення, яке зроблять ваші друзі. Також ще можна виграти випадкові грошові призи, при натисканні на оголошення розігруються призи номіналом в 100 $. Крім цього ви також можете заробити, надаючи схему плата за клік, іншим людям.
 
Інші традиційні способи заробити на Facebook, такі як: Ваш особистий брендінг і продаж Вашого продукту.

Створення рекламного простору на сторінці вашого профілю. Ви легко можете спробувати це зробити використовуючи прості варіанти додатків Facebook і створити простір для реклами і рекламодавці будуть зацікавлені в розміщенні своїх банерів на цьому просторі.

Facebook, це безперечно те, що варто взяти штурмом. Багато хто любить бути на Facebook і насолоджуватися різними програми, так чому ж ви повинні втратити цю можливість, а?

За допомогою цих програм, ви можете заробити грошей і отримати більше контактів.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.