Як заробити гроші на Твіттері?

як заробити гроші на твіттеріКрім спілкування, заради якої власне Twitter і створювався, сьогодні цей сервіс надає масу інших корисних можливостей, серед яких – можливість заробітку. Тож настав час поговорити і про те як заробити гроші на Твіттері.

Цікаво те, що цей метод заробітку є одним з найлегших і ним можуть займатися люди, які не мають особливих знань в цій сфері, не вміють робити сайти,.. і взагалі знають тільки як “серфити” (лазити по сторінках).

Тож як заробити гроші на твіттері?

Найпростіший спосіб монетизації Twitterу – це розміщення реклами в своєму мікроблозі. Якщо користувач твіттеру має високу популярність, про що свідчить велика кількість його «фолловерів» (аналогічно «передплатникам», «читачам» або «друзям» в інших сервісах), то він може реально заробляти гроші на розміщенні реклами .

Спочатку коротко обговоримо основні аспекти заробітку в цьому сервісі.

Що знадобиться для того щоб заробити гроші в інтернеті на Twitter? У першу чергу, безумовно, – це реєстрація в самому твіттері. Як це зробити ми вже розглядали.

Головною умовою при монетизації твіттера є кількість ваших читачів. Чим популярніший ваш мікроблог, тим більше на ньому можна заробити. Іншими словами, чим більше фоловерів, тим вищі шанси, що вам заплатять велику суму. Відразу виділимо, що якщо ваша читацька аудиторія менше 100 чоловік, то спочатку потрібно її збільшити і тільки потім братися за монетизацію і шукати кращі способи як заробити гроші на Twitter.

Про те як збільшити кількість читачів ми говорили в минулій статті. Так само варто згадати і про сервіс sMonster, за допомогою якого ви зможете без особливих зусиль збільшити число фоловерів.

Важливим моментом також є те, що потрібно слідкувати за своїм мікроблогом, не спамити, старатися зрівнати кількість фолловерів і тих, кого Ви читаєте. Пишіть цікаві твітти кожний день, постійно розвивайте свій аккаунт, навіть тоді коли вже почали монетизувати.

Я б радив для кращої ефективності сворити кілька аккаунтів, протестувати різні способи монетизації і розкрутки.

Зараз у мережі є безліч сервісів для заробітку на рекламі в твіттері. Наприклад, користуються популярністю такі спеціалізовані сервіси як twite.ru і tweem.ru, а також багатофункціональні сервіси blogun.ru, j2j.ru – у цих сервісах заробіток на Twitter є одним з кількох джерел заробітку.

В загалі то є дуже багато методів заробити гроші з допомогою твіттеру. Про них читайте у цій статті. Але, мабуть, як на мене, найкращим методом монетизації Twitter є біржа реклами – Twite.ru.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Рафаэль

    Попробую вашими рекомендациями спасибо. Удачи вам.

    Відповіcти