Як і в соціальній мережі “Вконтакте”, в мережі “Однокласники” також можна (і навіть потрібно!) заробляти. Як заробити “ВКонтакте” ми розглядали в попередньому пості. В “Однокласниках” способи заробітку, взагалі то ті ж, але слід враховувати деякі індивідуальні особливості саме цієї соціальної мережі.
Як заробити в “Однокласниках”?
Формат соціальної мережі “Однокласники” трохи відрізняється від формату мережі “ВКонтакте”. У мережі “ВКонтакте” спілкується переважно молодь, в “Однокласниках” можна зустріти користувачів більш старшого віку. Функціональні можливості “Однокласників” реалізовані трохи інакше, ніж в “Контакті”. Звідси й деякі відмінності в способах заробітку.
Отже, шановні читачі, давайте спробуємо розібратися, як заробити в “Однокласниках”.
За допомогою своєї персональної сторінки на “Однокласниках” можна розкручувати свій сайт або блог для заробітку, рекламувати партнерські посилання.
Одне з відмінностей соціальної мережі “Однокласники” від мережі “ВКонтакте” – це відображення на персональній сторінці користувачів всіх гостей і, як говорить статистика, близько половини користувачів “Однокласників” переходять на сторінки своїх гостей, щоб подивитися, хто ж це відвідував їх.
Використовуючи цю ось особливість “Однокласників” і можна розкручувати свій сайт, рекламувати посилання. Не обов’язково “набиватися в друзі” до всіх підряд, “спамити” посиланнями. Досить хоча б просто відвідувати сторінки учасників – у відповідь вони відвідають вашу сторінку і якщо знайдуть для себе що-небудь цікаве, то можуть перейти по посиланню на ваш сайт, на партнерку (адже ви не забули поставити її, вірно?)
Створити групу в “Однокласниках” – це ще один спосіб заробити. Робиться це дуже просто: в меню на своїй персональній сторінці в “Однокласниках” слід обрати пункт “Групи” і на сторінці натиснути кнопку “Створити групу”. У вікні слід ввести назву і опис групи, вибрати її тип. Тут слід зазначити, що якщо при створенні групи вибрати тип «Звичайна група», то події групи не будуть відображатися у стрічці активності кожного з учасників. А от якщо вибрати тип «Сторінка», то всі події групи будуть показані в стрічці у кожного учасника, що дозволяє учасникам читати всі новини групи прямо зі своїх сторінок.
Як і в соціальній мережі “Вконтакте”, в “Однокласниках” при створенні групи важливо “вгадати” з тематикою і назвою. Якщо використовувати групу як рекламного майданчика, то тематику можна взяти практично будь-яку, хоча краще заздалегідь продумати, на яку “клюнуть” рекламодавці.
У налаштуваннях груп в “Однокласниках” можна приховувати адміністраторів та модераторів (опція “Публікації адміністрації відображаються від імені групи”) , дозволяти або забороняти учасникам групи публікацію тим і фотографій.
Для оформлення груп в “Однокласниках” немає таких широких можливостей, як в “Контакті”. Так що «виділитися» можна якісним контентом: цікавими новинами, прикольними фотографіями і відеороликами. Використовувати створену групу можна так само, як і групи в “Контакті”: як інтернет-магазину, в якості рекламної площадки. Хорошу групу можна продати.
Якщо хочеться заробити в “Однокласниках” не тільки на розкручуванні свого сайту або групи, але і як-то ще, то можна спробувати і “специфічні” способи заробітку, наприклад платне запрошення учасників у групи (наприклад, ви добре вмієте це робити і пропонуєте свої послуги менш талановитим товаришам) або заробіток голосів у додатках з метою їх подальшого продажу.
Заробити в “Однокласниках” – це реальна можливість поповнити свій гаманець дзвінкими монетами. Не пропустіть свій шанс!
І справді хороший спосіб зарабітку