Як заробити в проекті SocialTools?

як заробити

Після останніх публікацій до мене почали писати деякі відвідувачі з питаннями типу “Як саме заробити в проекті SocialTools?”. Як добавляти свої сторінки (аккаунти) з соціальних мереж? Як працювати в SocialTools? Щоб не відповідати кожному вирішив написати цю статтю. Тож спробуємо по порядку у всьому цьому розібратися. В принципі нічого складного там немає, але якщо запитують, значить виникають певні труднощі.

Тож почнемо.

Як зареєструватися в біржі соціальних мереж SocialTools?

Реєстрація на Social Tools не складна.Щоб почати реєстрацію Ви повинні перейти на сайт Social Tools і натиснути Реєстрація, як показано на малюнку:

як заробити в socialtools

Далі ви проходите не складну реєстрацію, де вводите потрібні дані, їх потім можна буде поміняти.

як заробити в socialtools

Зверніть увагу, на позначення з цифрами:

  • 1. Показано з якими соціальними мережами можна працювати і заробляти.
  • 2. Приймаються WebMoney і Атестат учасника WebMoney-це підтверджує те, що сайт проводить виплати і співпрацює з WebMoney. Також гроші можна виводити на Яндекс.Деньги.

Щоб реєстрація пройшла успішно треба підтвердити активацію по e-mail, лист може прийти на наступний день(але, як правило, відразу).

Як активувати профілі і додати свої сторінки з соц. мереж?

Щоб дізнатися як заробити в SocialTools далі необхідно активувати свої профілі в даному проекті.

Активацію профілю соціальної мережі розглянемо на прикладі активації профілю В контакті, активація інших профілів схожа. Для початку заходимо в “Профили” – 1):

як заробити в socialtools

Там, пункт 2, вибираємо наприклад В Контакте. Ми потрапляємо на заповнення інформації. Але спочатку по моєму потрібно буде авторизуватися на своїй сторінці і підвердити встановлення необхідного додатку. Я вже зареєстрований, тому в мене це виглядає так:

як заробити в socialtools

Вводимо посилання на свій профіль 1), вказуємо скільки разів ми відвідуємо сайт В контакте, як часто змінюємо статус. Тиснемо “Отправить“. Далі ми потрапляємо на заповнення цін за певні дії, це потрібно для того щоб замовники могли вас знайти за певними параметрами. Ціни ставимо на свій розсуд.

Після того як Ваш профіль буде заповнено-активовано (Вас сповістять про це на внутрішній пошті сайту) Ви можете сміливо йти на Біржу, вибирати замовлення і заробляти гроші.

Як працювати і як заробити в проекті SocialTools?

А тепер найголовніше, як працювати і як заробити в SocialTools?

Отже, коли Ваші профілі активовані, можна зайти на сайт, авторизуватись і приступити до виконання заказів – меню “Заказы”. Це виглядає приблизно так:

як заробити в socialtools

Далі вибираємо заказ, який вам подобається, нажимаємо “Подробнее”.

як заробити в socialtools

Уважно читаєте, якщо Вас все влаштовує –  “Участвовать”, підтвержуєте свою участь.

Далі виконуєте необхідне завдання і відправляєте “отчет”. Ваш заказ буде переміщений в “Мои активные заказы”. Після перевірки рекламодавцем, Вам нараховується вказана сума.

От наче і все, суть думаю зрозуміла, в процесі Ви дізнаєтесь про всі тонкощі і вважаю зможете розібратися вже самі.

Як заробити в проекті SocialTools, Ви вже знаєте, тож вперед.

Хай щастить!

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.