Які бувають партнерські програми?

партнерські програмиЯк уже зазначалося в попередній статті партнерський маркетинг є мабуть одним з найдоступніших для новачків. Але цей метод використовується і досвідченими вебмайстрами. Звичайно для хорошого заробітку потрібно володіти певними навиками і ці навики накопичуються з досвідом. Щоб говорити про такий спосіб заробітку неможливо не розглянути питання – які ж бувають партнерські програми? 

Існує дуже багато різних партнерок. За способом заробітку умовно їх можна поділити на такі типи:

  • Партнерські програми з оплатою за покази;
  • Партнерські програми з оплатою за певну дію на сайті;
  • Партнерські програми з оплатою за кліки;
  • Партнерські програми інтернет магазинів (комісійні від продажів товарів і послуг)

Партнерські програми з оплатою за покази.

Ви розміщуєте рекламу на своєму сайті і за її показ отримуєте гроші. Для позначення вартості показів використовується термін CPM (Cost Per Mille) – ціна однієї тисячі показів банера на сайті партнера. Приклад-ротабан. Біржа-ротабан організовує сайти веб-майстрів, які пропонують рекламні місця і рекламодавців, яким цікаві ці майданчики.

Партнерські програми з оплатою за певну дію на сайті.

Партнер отримує комісійні в тому випадку, якщо залучений ним відвідувач здійснить будь-яку дію – завантажить програму або зареєструється на сайті. Приклад: реферальная система на багатьох біржах. Ви отримуєте комісійні із заробітку ваших рефералів.

Партнерські програми з оплатою за кліки.

Партнерські програми з оплатою за кліки – оплата здійснюється за кожне відвідування сайту партнерки по вашому партнерському посиланню. Для оцінки ефективності показів реклами на сайті використовується термін CTR (click-through ratio). Математично CTR – це співвідношення кліків і показів реклами. Чим більше ця величина, тим краще для партнера.

Партнерські програми інтернет магазинів (комісійні від продажів товарів і послуг).

 Учасник такої партнерки отримує відсоток від прибутку магазину реалізованого товару, за умови, якщо він залучив покупця, який здійснив покупку. Приклад: багато відомих інтернет магазинів із  різноманітними товарами.

Багато партнерських програм суміщають в собі декілька видів оплати.

Хотів би також виділити і таку групу партнерок, які створюються видатними вебмайстрами, авторами електронних книг, курсів, тренінгів. Спеціально для збільшення продаж своїх товарів вони створюють свої партнерські програми. Реєструючись в цих партнерках ви отримуєте партнерське посилання на їх товар. Грамотно користуючись цими посиланнями і правильно розрекламовані тавари можуть дати непогані комісійні і таким чином можна отримати додадковий заробіток в мережі інтернет.

Партнерки бувають також однорівневі і багаторівневі. З однорівневими я думаю все зрозуміло. Дається посилання на покупку певного товару чи здійснення послуги. Багаторівневі партнерки мають більше перспектив, тут вже, як правило надається ще й посилання на залучення нових партнерів, ваших майбутніх рефералів. Тут ви одержуватимете комісійні також від їхніх продаж. Якщо побудувати велику структури, знайти максимум партнерів, то можна створити пасивне джерело доходу. Ви нічого не робитимете, а з допомогою ваших рефералів будете отримувати постійні доходи. Але щоб створити таку систему потрібно багато працювати, володіти певними навиками.

Не потрібно братися за всі партнерки зразу, а вибрати кілька, аналізувати, тестувати і тоді визначитися, чи підходить вам та чи інша партнерка. Пізніше можна спробувати і інші партнерки і таким чином ви знайдете найбільш дієві, набиретеся необхідного досвіду і зможете отримувати стабільний дохід.

Бажаю успіхів, працюйте і у вас обов’язково все вийде.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. gorcom

    цікаво описано, будемо чекати розвитку проекту

    Відповіcти