Яндекс Директ партнерка.

Яндекс Директ партнеркаНа черзі ще один сервіс для заробітку на своєму сайті – Яндекс Директ партнерка. Партнерська програма від даного сервісу контекстної реклами належить до партнерок з оплатою за кліки (іноді – за покази). Розміщуючи на сторінках своїх сайтів рекламні блоки Яндекс Директ, веб-майстри отримують винагороду за кожен клік по рекламному оголошенню у вигляді відсотка від прибутку. Поряд з подібними партнерками від Google і Begun Яндекс.Директ є також непоганим джерелом додаткового заробітку на своєму сайті, ба навіть більше, він приносить учасникам значно більші доходи, відповідно від сайтів вимагаються більш жорсткіші умови.

Як працює Яндекс Директ партнерка?

Партнерська програма від Яндекс.Директ працює, в основному, через спеціальні регіональні Центри Обслуговування Партнерів (Цопи), а не безпосередньо з веб-майстрами, які бажають стати учасниками програми. Умови програми в різних ЦОПах можуть дещо відрізнятися.

Реклама в Яндекс.Директ користується попитом у російськомовних рекламодавців, тому і конкуренція в системі дуже висока, і вартість кліків велика. Усі рекламні оголошення Яндекс.Директа розміщуються на сторінках результатів пошуку Яндекса або ж на сайтах, що входять до Рекламної Мережа Яндекса – РСЯ(від рос. Рекламная Сеть Яндекса).

Яндекс.Директ партнерка виплачує партнерам 45% від вартості реклами, що транслюється на їх сайтах. Перед прийняттям до рекламної мережі кожен сайт повинен пройти ручну модерацію на відповідність правилам участі. Серед правил, не допускають сайти до участі в Яндекс.Директ, виділяються обмеження на кількість відвідувачів сайту – вона повинна бути не менше 300 унікальних хостів на добу. Природно, не приймаються до участі в програмі сайти, що порушують російське законодавство, що суперечать нормам суспільної моралі і т. д.

Після прийняття сайту в РСЯ потрібно також дотримуватися правил участі в партнерській програмі. Наприклад, сайт відразу ж виключать з РСЯ при надходженні скарг від рекламодавця на порушення правил. Такі жорсткі, на перший погляд, заходи дозволяють РСЯ забезпечувати високий рівень якості трафіку для рекламодавців і відповідно підтримувати хороші ціни на кліки для партнерів.

Співпрацювати з Яндекс.Директ можна напряму – це доступно фізичним особам. Проте така співпраця може бути незручним: виплати лише раз на місяць на банківський рахунок, мінімальна сума для виплат становить 100 рублів.

Через один із сертифікованих ЦОПов РСЯ працювати набагато зручніше і вигідніше. Цопи зазвичай надають своїм клієнтам ряд безкоштовних додаткових послуг, а також нараховують бонуси. Серед найпопулярніших ЦОПов рекламної мережі Яндекса: Profit-Partner, E-Customer.

Партнерська програма від Profit-Partner пропонує наступні умови:

 • Виплати без комісії в WMZ, WMR, Яндекс.Деньги, безготівковим розрахунком.
 • Виплати через Приват- 24, PayPal.
 • Оплата корисних сервісів через Profit-гаманці.
 • Виплати на кілька гаманців.
 • Виплати на 5-й робочий день місяця.
 • Нема мінімального порогу виплат.
 • Реферальна програма: 5% від доходу залучених партнерів.

У свою чергу, партнерська програма від Цопа E-Customer пропонує наступні умови:

 • Виплати в Яндекс.Деньги.
 • Виплати в Webmoney: WMR, WME, WMZ; комісія – 0%.
 • Виплати на картки ПриватБанку.
 • Безготівковий розрахунок, можливість отримувати зароблені кошти на банківський рахунок практично в будь-якому іноземному банку.
 • За кожного залученого партнера – 5% від суми його щомісячного заробітку.
 • Бонусна система E-money.

Успіхів Вам і великих заробітків в інтернеті.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Дмитро

  Дірект не приймає сайти українською мовою, тому використовувати її можна тільки обмежено.

  Відповіcти