Захищаємо партнерські програми. Скорочення і захист партнерського посилання. (Частина 1)

Сьогодні я вирішив написати про таку досить актуальну в партнерському маркетингу тему як захист і скорочення своїх  партнерських (реферальних) посилань. Партнерські програми сьогодні – один з обов’язкових і незамінних атрибутів бізнесу будь-якого Інтернет-підприємця, який продає свої товари і послуги за допомогою мережі Інтернет. Болюче питання користувачів, що реєструються в таких програмах – партнерські посилання, а, якщо бути точніше, їх збереження.

Такий вже наш менталітет, клієнт в основному не обділений пристрасним бажанням обрубати Ваше партнерське посилання на корені, позбавляючи тим самим Вас покладених комісійних відрахувань за проданий продукт по цій партнеській програмі. І робить він це, як правило, автоматично, в більшості партнерські лінки однотипні, тому такому юзеру не складає особливих труднощів відрізати «непотрібну» частина, що він і робить.

У чому ці люди бачать сенс такого «обрізання» я, чесно кажучи, не розумію! Може бути вони думають, що пройшовши реєстрацію за чужим реферальним посиланням вони будуть втрачати гроші на користь запросившого (хоча такого я не зустрічав ні в одній партнерській програмі). А може їх просто «жаба душить» приносити додатковий дохід тому, хто їх запросив. Але в будь-якому випадку такі «обрізання» бувають і від них потрібно «оберігатися»!

У буржуйнеті, наприклад, ситуація йде зовсім по-іншому. Навіть не дивлячись на те, що за кордоном найчастіше ніяким чином не ховають партнерські посилання, а, більше того, прямо вказують (у ряді випадків), що посилання саме партнерське, юзери зберігають їх у початковому вигляді, як данину поваги власнику сайту, який надав її.

Як в основному виглядає реферальне посилання? Ось типовий приклад:

http://www.affiliatesite.com/?user

де “user” – ідентифікатор користувача, зареєстрованого в партнерській програмі сайту www.affiliatesite.com

Що зазвичай робить недбайливий юзер, бажаючи перейти по такому лінку? Вірно – відсікає те, що знаходиться після слеша, тобто ось цю частину посилання: “? user”. Результат цього дійства Вам вже відомий. А якщо партнерська програма пропонує цілком пристойні комісійні за проданий за цим посиланням товар? А якщо партнер, який надав цю посилання, доклав чимало зусиль на складання притягає опису, ефективного презентаційного матеріалу або статті? Що, виходить, всі праці марні, і партнер даремно витратив свій дорогоцінний час на просування чужого продукту?

Ні, такого допускати не можна!

А відтак потрібно представити нашу юзеру партнерську посилання в такому вигляді, щоб він або взагалі не зрозумів, що посилання такою є, або зробити так, щоб при будь-якому її зміні вона ставала не працює (він же зацікавлений у переході по ній).

Одже захищаємо свої партнерські програми. Як приховати партнерське посилання? Існує досить багато способів приховати своє реферальне посилання. В цій статті розглянемо випадок, коли у нас немає сайту, чи коли ми просуваємо партнерки на інших інтернет ресурсах.

Для цього використовуємо сервіси скорочення посилань. Як це працює? Ви просто вводите своє реферальне посилання і натискаєте «скоротити». Сервіс видає Вам коротке посилання, перейшовши по якій спрацює перенаправлення на партнерський сайт по Вашому посиланню. Головне не забудьте зберегти цей лінк до якої-небудь текстового редактору (наприклад Word або просто в Блокнот) з поміткою на яку сторінку вона веде.

Далі все просто, рекомендуйте не свою партнерську посилання, а видану сервісом, і навіть якщо її ще обрізають, то вона просто не спрацює і користувачеві (якщо йому справді буде цікаво) доведеться перейти по запропонованому цілому посиланню. А далі файли cookies зроблять свою справу.

Ось для Вас список таких сервісів. Думаю, серед них Ви точно знайдете найбіль зручний для себе.

1. bit.ly
2. u.nu
3. tinyurl.com
4. u.to
5. tr.im
6. is.gd
7. ow.ly
8. zi.ma
9. nn.nf
10. rt.tc
11. sn.vc
12. ad.vu
13. kl.am
14. b23.ru
15. cli.gs
16. lnk.in
17. pnt.me
18. url.ie
19. yep.it
20. ne1.net
21. 2pl.us
22. nsfw.in
23. fly2.ws
24. tiny.cc
25. w3t.org
26. pigg.ie
27. tini.us
28. clck.ru
29. murl.kz
30. www.x.se
 
Приклад роботи одного із сервісів. Особисто я користуюся bit.ly, тому покажу приклад на даному сервісі.
Отже заходимо на цей сервіс. Вводимо наше партнерське посилання: http://www.affiliatesite.com/?user

 

партнерські програми 

Нажимаємо кнопку “Shorten” і отимуємо наступне коротке посилання: http://bit.ly/dDp2dQ

партнерські програми

 

Перейшовши по кожній з них Ви потрапите на одну і ту ж саму сторінку.

Думаю, з використанням цих сервісів проблем у Вас не буде. На цьому все. В наступних статтях розглянемо способи приховати свої партнерські програми, а точніше свої реферальні посилання на власному сайті – частина 2. Також виділена окрема стаття по  захисту партнерки з допомогою редіректу – частина 3 і в частині 4 надана інформація про спеціальні скрипти для маскування партнерських програм.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.