Захист партнерки на своєму інтернет ресурсі. (Частина 2)

партнеркиСьогодні продовжимо тему захисту Ваших реферальних посилань. В попередній статті ми розглянули випадок захисту партнерських посилань на чужих інтернет ресурсах. Тепер спробуємо розібратися як маскувати партнерки на своєму сайті. Оскільки ресурс наш, то відповідно в нас є більше шансів зберегти свої посилання, вибрати найбільш підходящий спосіб.

Для ефективної роботи з партнерськими програмами, які просуваються за допомогою власних сайтів, просто необхідно навчитися приховувати свої реферальні посилання.

Отже, як замаскувати свої партнерські посилання?

1. Анкор.

Це найочевидніший і найпростіший спосіб. Потрібно не давати посилання в явному вигляді, а використовувати анкор(або якір) – текст посилання, наприклад, замість представлення в такому вигляді http://www.affiliatesite.com/?user написати певний текст (назву партнерки) – Краща партнерська програма! Це і виглядає симпатичніше і культурніше на сайті, ніж голе реферальне посилання, і не будить в потенційних рефералах жабу, яка душить від усвідомлення того, що вони реєструються під кимось!

2. Заміна адреси.

При наведенні курсору на посилання в статусному рядку браузера відображається одну адресу, а при натисканні він замінюється на Ваше партнерське посилання.

<a href=”http://www.affiliatesite.com/” onClick=”this.href=”http://www.affiliatesite.ru/?user”> текст посилання </ a>

Таким чином, користувач навівши на посилання не бачить, що посилання реферальная, і клікабельність посилання не погіршується.

Але у цього методу, на мій погляд, є серйозні недолік – не працює функція «Відкрити посилання у новому вікні», тобто якщо користувач не просто клацає по посиланню, а відкриває її через праву кнопку миші в новому вікні, то реальний адресу не спрацює.

3. Спотворення статусного рядка.

Спосіб схожий на попередній, але реалізований трохи по-іншому.

Суть полягає в тому, що при наведенні курсору на посилання, користувач побачить в статусному рядку свого браузера помилкову адресу, який вкажете Ви, а перейде по Вашому реферальному посиланню на сайт партнерки.

<A href = “http://www.affiliatesite.com/?user” onMouseOver = “window.status = ‘http://www.affiliatesite.com/’; return true” onMouseOut = “window.status =” ; return true “> текст посилання </ a>

4. Створення псевдопосилання за допомогою HTML-кнопки.

Шляхом хитрого застосування HTML + CSS + JavaScript створюється кнопка (2 варіанти), яка виглядає як посилання.

<form>
<Input style = “color: blue; background: # FFFFFF; border: 0px; text-decoration: underline” type = “button” name = “button”
onMouseOver = “style.color = ‘blue’; style.cursor = ‘hand'” onMouseOut = “style.color = ‘blue'”
onClick = “window.open (‘http://www.affiliatesite.com/?user’)” value = “текст посилання”>
</ Form>

або

<form>
<Button style = “color: blue; background: # FFFFFF; border: 0px; text-decoration: underline” type = “submit”
onMouseOver = “style.color = ‘blue’; style.cursor = ‘hand'” onMouseOut = “style.color = ‘blue'”
onClick = “window.open (‘http://www.affiliatesite.com/?user’)”> текст посилання </ button>
</ Form>

де: blue – колір посилання; # FFFFFF – колір кнопки, цей колір бажано робити такий же як фон сторінки, щоб не було схоже, що це кнопка.

Недолік – це необхідність гарненько підбирати фоновий колір кнопки, до того ж вона не завжди коректно виглядає, в деяких браузерах курсор може не змінювати свій колір при наведенні на кнопку, не відображатися у вигляді руки (в FireFox, наприклад, хоча в Opera нормально) або може не з’являтися підкреслення (знову ж у Firefox). 

Примітка: способи 2-4 спрацюють тільки в тому випадку, якщо в браузері користувача включена підтримка JavaScript.

На цьому поки що все. Можете поекспериментувати, але не спішіть вибирати, дізнайтеся про інші способи захисту партнерки в наступних статтях: з допомогою редіректів і з допомогою спеціальних скриптів. До зустрічі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.